Miernik do identyfikacji i szukania przewodów Rebel RB-806R

Indeks: LEC-18396 EAN: 5901890059220
Urządzenie ułatwiające identyfikację przewodów składające się z nadajnika i odbiornika. Nadajnik wysyła testowy sygnał do podłączonego przewodu, a użytkownik z wykorzystaniem odbiornika skanuje miejsca, gdzie potencjalnie może znajdować się przewód i jego drugie zakończenie. Urządzenie z powodzeniem może być wykorzystywane do szukania przewodów w ścianach lub identyfikacji przewodu będącego częścią większej wiązki. Produkt z powodzeniem może być wykorzystywany jako tester linii telefonicznych i przewodów sieciowych z możliwością sprawdzenia ekranu testowanego przewodu lub jako tester ciągłości obwodu.
Miernik do identyfikacji i szukania przewodów Rebel RB-806R
84,90 zł
69,02 zł netto
Zapłać później
Producent: Rebel

Opis produktu: Miernik do identyfikacji i szukania przewodów Rebel RB-806R

Urządzenie ułatwiające identyfikację przewodów składające się z nadajnika i odbiornika. Nadajnik wysyła testowy sygnał do podłączonego przewodu, a użytkownik z wykorzystaniem odbiornika skanuje miejsca, gdzie potencjalnie może znajdować się przewód i jego drugie zakończenie. Urządzenie z powodzeniem może być wykorzystywane do szukania przewodów w ścianach lub identyfikacji przewodu będącego częścią większej wiązki. Produkt z powodzeniem może być wykorzystywany jako tester linii telefonicznych i przewodów sieciowych z możliwością sprawdzenia ekranu testowanego przewodu lub jako tester ciągłości obwodu. Miernik wyposażono w przewody zakończone złączami krokodylkowymi i wtykiem RJ-11 oraz gniazdo RJ-45 wraz z patchcordem RJ-45. W zestawie wraz z miernikiem znajdują się słuchawki, które można podłączyć do odbiornika, dzięki czemu sygnał dźwiękowych generowany przez odbiornik jest jeszcze bardziej wyrazisty. Zarówno nadajnik jak i odbiornik zasilane są bateriami 9 V znajdującymi się w zestawie.

Etui pozwala przechowywać wszystkie elementy miernika.

Etui pozwala przechowywać wszystkie elementy miernika.

Elementy znajdujące się w zestawie.

Elementy znajdujące się w zestawie.

Zastosowanie

  • Lokalizacja przewodów
  • Testowanie przewodów sieciowych i telefonicznych
  • Testowanie ciągłości przewodów

Zawartość zestawu

  • Miernik (nadajnik + odbiornik)
  • Słuchawki
  • Patchcord RJ-45
  • Etui na zestaw

Rebel RB-806R – najważniejsze funkcje

Podczas pracy z prądem, oprócz sprzętów do mierzenia prądu czy napięcia, warto zainwestować także w inne mierniki. Pozostałe urządzenia tego typu to między innymi miernik do identyfikacji i szukania przewodów Rebel RB-806R. Jego podstawowym zadaniem jest lokalizowanie kabli w ścianach – sprawdzi się on zarówno przy przewodach prądowych, jak i liniach telefonicznych.

Produkt ten może posłużyć również jako wskaźnik napięcia DC. Dzięki temu jest to bardzo wszechstronne urządzenie, które sprawdzi się w wielu zastosowaniach.

Przemyślana budowa i wysoka odporność

Miernik Rebel RB-806R do szukania przewodów został zaprojektowany z myślą o wszechstronności. Produkt obsługuje zarówno złącza krokodylkowe, jak i kable RJ11 oraz RJ45.

Wytrzymała obudowa sprawia, że miernik Rebel RB-806R przetrwa nawet upadek ze sporej wysokości. Ważnym elementem jest tutaj gumowa osłona, która chroni najważniejsze elementy urządzenia przed wstrząsami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Szerokość opakowania 15.1 cm
Wysokość opakowania 4.6 cm
Głębokość opakowania 24 cm
Masa opakowania 0.47 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Miernik do identyfikacji i szukania przewodów Rebel RB-806R

4.7/5

Średnia Ocena

11

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Krzysztof 06.10.2023 Potwierdzony zakup
Od dłuższego czasu planowałem że sobie zrobię przyrząd do szukania kabli w wiązkach w samochodzie. Okazuje się że mogę tanio kupić gotowe urządzenie. Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.
Tomáš 30.07.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
To działa świetnie. Polecam.
Tomasz 08.05.2023 Potwierdzony zakup
Doskonaly produkt
Nicolae 14.03.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Bardzo dobre i szybko dostarczone!
Andrzej 26.02.2023 Potwierdzony zakup
wszystko ok
Artur 23.10.2022 Potwierdzony zakup
Jakość wykonania dobra .Miernik spisuje się dobrze ,bez problemów precyzyjnie odnalazł przewód w gąszczu innych.
Piotr 05.09.2022 Potwierdzony zakup
Wytrzymałość standardowa jak to plastik, jeszcze sie okaże tak naprawde ile wytrzyma przy intensywnej pracy. Jest troche cichszy niż inne marki, zamkniecie obwodu nie powoduje całkowitego wyciszenia nadawania, a powinno. Przy podłączeniu na linie z napięciem stałym ok.40v traci sporo zasięgu. Powoduje zwarcie lini telefonicznej. Odbiornik zbiera o wiele za dużo zakłoceń, w pomieszczeniu ze starą lodówką na 15m² nie do użycia. Wykrywa napiecie przy stanie off. Jednak spełnia swoje zadanie i za tą cene polecam.
Lubomír K. 10.01.2022 Potwierdzony zakup
Dobrý výrobek na kontrolu kabelů
Piotr 17.08.2023 Potwierdzony zakup
tomasz 02.02.2023 Potwierdzony zakup
Jaroslav 31.08.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: