Obudowa do Raspberry Pi Pico otwarta - przezroczysta

Indeks: GRL-19021 EAN: 5904422362959
Przezroczysta obudowa przeznaczona do niewielkiego modułu Raspberry Pi Pico. Wyprodukowana jest z tworzywa sztucznego. Nadaje estetyczny wygląd urządzenia. Montaż jest bardzo prosty. Obudowa składa się z dwóch części, które przykręca się do Raspberry Pi Pico za pomocą dołączonych śrubek. Każda z części obudowy pokryta jest cienką warstwą foli ochronnej, którą należy zdjąć przed złożeniem. Górna część obudowy posiada mały otwór na przycisk BOOTSEL. Boki obudowy pozostają otwarte, dzięki czemu dojście do pinów GPIO i zasilania jest zawsze dostępne. Wymiary obudowy wynoszą 51 x 15 mm.
Obudowa do Raspberry Pi Pico otwarta - przezroczysta
9,90 zł
8,05 zł netto
Producent: Gravlaser
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Obudowa do Raspberry Pi Pico otwarta - przezroczysta

Przezroczysta obudowa przeznaczona do niewielkiego modułu Raspberry Pi Pico. Wyprodukowana jest z tworzywa sztucznego. Nadaje estetyczny wygląd urządzenia. Montaż jest bardzo prosty. Obudowa składa się z dwóch części, które przykręca się do Raspberry Pi Pico za pomocą dołączonych śrubek. Każda z części obudowy pokryta jest cienką warstwą foli ochronnej, którą należy zdjąć przed złożeniem. Górna część obudowy posiada mały otwór na przycisk BOOTSEL. Boki obudowy pozostają otwarte, dzięki czemu dojście do pinów GPIO i zasilania jest zawsze dostępne. Wymiary obudowy wynoszą 51 x 15 mm.

Obudowa do Raspberry Pi Pico otwarta - przezroczysta

Obudowa do Raspberry Pi Pico otwarta - przezroczysta.

Obudowa do Raspberry Pi Pico otwarta - przezroczysta

Przedmiotem sprzedaży jest sama obudowa, Raspberry Pi Pico można nabyć osobno.

Specyfikacja obudowy

 • Materiał: transparentne tworzywo sztuczne
 • Obudowa dwuczęściowa
 • Obudowa kompatybilna z Raspberry Pi Pico
 • Grubość ścianek obudowy: 3 mm
 • Wymiary: 51 x 15 mm

Zawartość zestawu

 • Dwuczęściowa przezroczysta obudowa
 • 4 sztuki śrubek i nakrętek do montażu

Obudowa do Raspberry Pi Pico otwarta - przezroczysta

Prezentowana obudowa do Raspberry Pi Pico została wykonana z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, który skutecznie chroni malinę przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowanie. Dzięki temu, urządzenie może być bezpiecznie transportowanie oraz przenoszone z miejsca na miejsce. Dodatkowe zabezpieczenie przydaje się także w trakcie użytkowania.

Specjalna konstrukcja sprawia, że osoby, które zdecydowały się na zamontowanie obudowy mogą liczyć na swobodny dostęp do wszystkich portów komunikacyjnych. Opisywane akcesorium w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności maliny.

Przezroczysta obudowa do Raspberry Pi Pico otwarta - dodatkowe informacje

Obudowa do Raspberry Pi Pico została zaprojektowana przez firmę Gravlaser, która jest znana na rynku z wysokiej jakości wyrobów, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Otwarta konstrukcja obudowy sprawia, że ciepło generowane w trakcie użytkowania sprzętu jest skutecznie odprowadzane na zewnątrz. Nie trzeba zatem martwić się o nadmierne nagrzewanie się urządzenia.

Kolor bezbarwny
Długość 51 mm
Szerokość 15.0 mm
Obudowa - moduł Pi Pico
Obudowa - Dostęp do GPIO Tak
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 1.5 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.01 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Obudowa do Raspberry Pi Pico otwarta - przezroczysta

5/5

Średnia Ocena

9

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Michael 03.08.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Poszedł dobrze.
Marcin 06.12.2022 Potwierdzony zakup
Prosta a jednocześnie bardzo użyteczna. Bardzo dobrze chroni przed przypadkowym zamknięciem z elementami przy projektowaniu na płytce stykowej. Dobrze wycięta i poprawnie wywiercone otwory. Śrubki montażowe pasują w otwory i nic nie trzeba dopasowywać. Jedyne co można zmienić to przerobić otwór i dodać nakładkę na przycisk Bootloader-a żeby można go było nacisnąć palcem a nie szukać czegoś co wejdzie w otwór i nie zrobi zawarcia gdy ześlizgnie się z przycisku.
bartek 07.10.2022 Potwierdzony zakup
wszystko ok ;)
Marcin 27.09.2022 Potwierdzony zakup
Świetna klawiatura do obsługi serwisów streaming owych. Nie trzeba wychodzić z pod kocyka w długie zimowe wieczory.
Marta W. 27.05.2022 Potwierdzony zakup
Wszystko ok 5/5 gwiazdek
Jakub R. 12.03.2022 Potwierdzony zakup
Zabezpiecza częściowo
Marcin Z. 09.07.2021 Potwierdzony zakup
Super
Marek S. 15.06.2021 Potwierdzony zakup
Wspaniały moduł do mini projektów
Paweł 05.05.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: