Pokrętło ręczne do systemów liniowych

Indeks: VST-17338 EAN: 5904422327309

Pokrętło ręczne do obsługi systemów liniowych jest nieocenionym pomocnikiem podczas operacji takich jak poziomowanie urządzeń CNC, czy testowanie systemów liniowych przed montażem silnika.

Pokrętło ręczne do systemów liniowych
31,90 zł
25,93 zł netto
Zapłać później
Producent: OpenBuilds

Opis produktu: Pokrętło ręczne do systemów liniowych

Pokrętło ręczne do obsługi systemów liniowych jest nieocenionym pomocnikiem podczas operacji takich jak poziomowanie urządzeń CNC, czy testowanie systemów liniowych przed montażem silnika. Pokrętło posiada otwór o średnicy 8 mm, pozwala on na wprowadzenie popularnych śrub trapezowych i prętów gwintowanych. Do zestawu dołączone zostały dwie śruby mocujące. Dzięki radełkowaniu powierzchni pokrętło nie ślizga się w dłoniach. Przy pomocy śruby i dystansu łatwo możemy dodać uchwyt do łatwiejszego operowania osiami.

Specyfikacja techniczna

  • Średnica otworu: 8 mm
  • Materiał: aluminium
  • Kolor: czarny
Pokrętło ręczne

Pokrętło ręczne.

Poziomowanie drukarek 3D za pomocą pokrętła do systemów liniowych

Proces poziomowania drukarki 3D jest bardzo istotny, ponieważ wpływa na pośredni jak i końcowy efekt pracy drukarki, tzn warunkuje równość układania poszczególnych warstw druku 3D jak i całokształt jakości wykonania obiektu docelowego. Niewłaściwe poziomowanie może prowadzić do zniekształceń druku oraz problemów z przyleganiem do siebie poszczególnych warstw druku 3D. Choć wiele współczesnych drukarek 3D jest wyposażonych w funkcję automatycznego poziomowania, które ułatwia nastawienie drukarki do procesu drukowania, warto skorzystać także z funkcji poziomowania ręcznego. Dzięki temu, mamy pewność, że stół drukarki jest ustawiony równo. Do tego celu, warto wyposażyć naszą drukarkę 3D w oferowane pokrętło poziomujące.

Poziomowanie frezarek CNC za pomocą pokrętła do systemów liniowych

Podobnie jak w przypadku drukarek 3D, również frezarki CNC i inne maszyny przeznaczone do cyfrowo sterowanej obróbki mechanicznej, muszą być prawidłowo ustawione, zanim zaczniemy proces obróbki materiału. Nieprawidłowe wypoziomowanie stołu frezarki może doprowadzić do analogicznych nieprawidłowości w wykonaniu detali, a nawet do zniszczenia materiału obrabianego. W celu rozwiązania tego problemu, warto także frezarkę CNC wyposażyć w oferowane pokrętło do poziomowania - dzięki temu, będziemy mogli precyzyjnie ustawić naszą maszynę, bez obaw o wystąpienie nieprawidłowości.

Szerokość opakowania 6 cm
Wysokość opakowania 7 cm
Głębokość opakowania 2.5 cm
Masa opakowania 0.042 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Pokrętło ręczne do systemów liniowych

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Zdjęcia użytkowników

Łukasz 26.03.2024 Potwierdzony zakup
Solidnie wykonane, estetyczne i funcjonalne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: