Torba ochronna do akumulatorów Li-Pol 30x23cm

Indeks: AKS-10682 EAN: 5904422316563

Torba wykonana z ognioodpornego materiału, zamykana jest na mocny rzep co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Służy do bezpiecznego ładowania, przechowywania oraz transportowania akumulatorów Li-Pol. Chroni przed ogniem oraz ogranicza dopływ tlenu. Jej wymiary zewnętrzne to: 300 x 230 mm.

Torba ochronna do akumulatorów Li-Pol 30x23cm
31,90 zł
25,93 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Torba ochronna do akumulatorów Li-Pol 30 x 23 cm

Torba wykonana z ognioodpornego materiału, zamykana jest na mocny rzep co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Służy do bezpiecznego ładowania, przechowywania oraz transportowania akumulatorów Li-Pol. Chroni przed ogniem oraz ogranicza dopływ tlenu. Jej wymiary zewnętrzne to: 300 x 230 mm.

Torba ochronna do akumulatorów Li-Pol 30x23cm
Torba ochronna do akumulatorów Li-Pol 30 x 23 cm
.

Specyfikacja

  • Wymiary zewnętrzne: 300 x 230 mm
  • Wymiary wewnętrzne: 290 x 215 mm
  • Kolor: srebrny
  • Materiał: ognioodporny
  • Zamykanie: rzep

Bezpieczne korzystanie z baterii litowo-polimerowych

Eksploatując baterie litowo-polimerowe, należy mieć na uwadze kilka czynników, które warunkują bezpieczne korzystanie z nich. Ważne jest, aby obchodzić się z akumulatorami LiPo z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i zapobiec wszelkim wypadkom. Dotyczy to zarówno ich użytkowania w urządzeniu, które zasilają, jak i procesu ich ładowania. Nieprawidłowe korzystanie z akumulatorów LiPo może doprowadzić do groźnych w skutkach wypadków. Oprócz korzystania z ładowarki zaprojektowanej odpowiednio do ładowania baterii LiPo, przechowywanie i transportowanie baterii LiPo w torbie ochronnej, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Torba na akumulatory LiPo - skuteczna ochrona przed nieszczęśliwymi wypadkami

Pozostawienie luzem baterii LiPo w pobliżu źródeł ciepła lub w silnie nasłonecznionym miejscu, może doprowadzić nawet do zapłonu. Torba ochronna pozwala zapobiec takiemu scenariuszowi. Ze względu na lotny charakter akumulatorów litowo-polimerowych, wiele linii lotniczych wymaga transportowania ich w torbach ognioodpornych. Wykonanie torby ochronnej jest zgodne z wymaganiami i standardami stawianymi w przemyśle i w technologiach kosmicznych. Torba ochronna na akumulatory litowo-polimerowe, może być także użyta do ich przechowywania podczas procesu ładowania, izolując w ten sposób akumulatory od wpływu potencjalnie niekorzystnych warunków środowiskowych otoczenia.

Szerokość opakowania 24.5 cm
Wysokość opakowania 0.7 cm
Głębokość opakowania 30 cm
Masa opakowania 0.1 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: