• Nowość!

Skaner 3D - Revopoint Range 2 - pakiet standard

Indeks: RVO-24781 EAN: 6975577880284
Skaner 3D od firmy Revopoint umożliwiający skanowanie obiektów w odległości nawet do 1300 mm z dokładnością do 0,1 mm, co sprawia, że jest idealny do skanowania dużych przedmiotów. Funkcja skanowania w kolorze pozwala jeszcze lepiej odwzorować wizualne aspekty skanowanego obiektu i stworzyć bardziej realistyczne modele 3D. 
Skaner 3D - Revopoint Range 2 - pakiet standard
3 399,00 zł
2 763,41 zł netto
Producent: Revopoint

Opis produktu: Skaner 3D - Revopoint Range 2 - pakiet standard

Urządzenie do skanowania 3D od firmy Revopoint, które umożliwia precyzyjne przechwytywanie powierzchni obiektów w odległości nawet do 1300 mm z imponującą dokładnością do 0,1 mm. Dzięki temu idealnie nadaje się do skanowania dużych przedmiotów, takich jak samochody, meble czy części przemysłowe. Zintegrowana kamera RGB pozwala na odwzorowanie kolorów i struktur obiektów, tworząc bardziej realistyczne modele 3D. Dodatkowo, producent wyposażył skaner w system oświetlenia z 4 lampami błyskowymi, które skutecznie redukują cienie i zapewniają równomierne uchwycenie kolorów. Dzięki bezprzewodowej łączności WiFi i kompatybilności z aplikacjami mobilnymi, można łatwo przesyłać dane skanowania do różnych urządzeń, co zwiększa komfort pracy i efektywność. Pakiet standard zawiera skaner, statyw, uchwyt na telefon, uchwyt z wbudowanym PowerBankiem, który zasila skaner podczas pracy w trybie ręcznym, a także inne przydatne akcesoria.

Zawartość zestawu.


Szeroki obszar skanowania pozwala szybko skanować duże obiekty.

Szeroki obszar skanowania

Obsługiwana odległość robocza od 400 mm do aż 1300 mm oraz pojedynczy zakres przechwytywania o wymiarach 860 x 1380 mm sprawiają, że skanowanie nawet bardzo dużych obiektów, takich jak meble, pojazdy czy nawet całe ciało człowieka, staje się dziecinnie proste. Wyobraź sobie, że możesz uchwycić każdy detal swojego samochodu czy ulubionego fotela w zaledwie kilka minut. Dzięki zastosowaniu strukturalnego światła podczerwonego, skaner działa szybko i precyzyjnie, zapewniając dokładność, jakiej potrzebujesz.

Skanowanie 3D w kolorze

Range 2 oferuje niesamowite możliwości kolorowego skanowania dzięki ulepszonym kamerom RGB oraz kamerom głębinowym. Skaner wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby uchwycić żywe i realistyczne kolory, które odwzorowują każdy detal skanowanego obiektu. System oświetlenia z czterema błyskowymi diodami LED eliminuje cienie, co pozwala na uzyskanie doskonałej jakości skanów.


Urządzenie pozwala na precyzyjne odwzorowanie struktur i kolorów obiektu.

Skaner przechwytuje z bardzo dużą dokładnością, również podczas pracy z obszernymi przedmiotami.

Wysoka dokładność 

Urządzenie skanuje obiekty z dokładnością do 0,1 mm. Ta precyzja pozwala na uchwycenie najdrobniejszych detali skanowanych obiektów, co jest szczególnie ważne przy tworzeniu wysokiej jakości modeli 3D. Niezależnie od tego, czy skanujesz małe przedmioty, czy duże obiekty, możesz być pewien, że każdy szczegół zostanie odwzorowany z wysoką dokładnością.

9-osiowy czujnik IMU

Skaner wyposażony jest w 9-osiowy czujnik IMU, który precyzyjnie monitoruje jego ruchy, umożliwiając dokładne łączenie przechwyconych klatek w spójny model 3D. Dzięki zaawansowanemu algorytmowi, urządzenie inteligentnie eliminuje błędy skanowania spowodowane nagłymi ruchami lub wstrząsami. Ta technologia zapewnia niezwykle dokładne modele 3D, idealne do zastosowań wymagających najwyższej precyzji.


Wysokiej jakości komponenty gwarantują efektywne wyniki pracy skanera.


Dzięki Range 2 skanowanie obiektów jest szybkie i przyjemne.

Szybkie i wydajne skanowanie

Range 2 wyróżnia się niezwykłą szybkością skanowania, osiągającą do 16 klatek na sekundę. Dzięki temu proces skanowania jest nie tylko efektywny, ale także wygodny, pozwalając na szybkie uchwycenie detali obiektów w krótkim czasie. Szybkość skanera przekłada się na wyższą produktywność i łatwość w tworzeniu modeli 3D.

Szerokie możliwości łączności

Skaner obsługuje WiFi 6, co zapewnia szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe, umożliwiając bezproblemową transmisję danych do komputerów i urządzeń mobilnych. Dodatkowo, port USB C zapewnia szybkie i niezawodne połączenie przewodowe. Dzięki tym opcjom, użytkownicy mogą skanować w dowolnym miejscu i natychmiast przesyłać dane do swoich urządzeń.


Skaner oferuje szerokie możliwości komunikacji.

Zawartość zestawu

 • Revopoint Range 2
 • Statyw
 • Uchwyt na smartfon
 • Przewód USB A - USB C
 • Przewód 2w1
 • Adapter USB C
 • Pokrowiec
 • Uchwyt z wbudowanym PowerBankiem
 • Mata ze znacznikami 
 • Markery
 • Płytka szybkiego montażu
 • Śrubokręt
SPECYFIKACJA TECHNICZNA SKANERA 3D REVOPOINT RANGE 2
Dokładność pojedynczego skanowania: 0,1 mm
Rozdzielczość: 0,3 mm
Odległość robocza:  od 400 mm do 1300 mm
Zasięg pojedynczego skanowania: 860 x 1380 mm przy 1300 mm, 220 x 425 mm przy 400 mm
Wymiary minimalnego skanowania: 50 x 50 x 50 mm
Prędkość skanowania: do 16 fps
Źródło światła: światło podczerwone klasy 1
Kalibracja: feature/marker
Skanowanie w kolorze: tak
Skanowanie na zewnątrz: tak
Interfejs komunikacyjny: WiFi, USB C
Kompatybilny system operacyjny: Android, iOS, Windows 8/10/11 (64-bit), macOS
Format wyjściowy: .ply, .obj, .stl
Wymiary: 240 x 43 x 46 mm
Masa: 253 g

Szerokość opakowania 28.5 cm
Wysokość opakowania 24.5 cm
Głębokość opakowania 11.5 cm
Masa opakowania 1.784 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: