Filtruj według
Cena
1217 1550
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki GS-software

GS Software to marka, która powstała w 2007 roku. Głównym nurtem działalności firmy jest produkcja profesjonalnego oprogramowania, znajdującego zastosowanie w urządzeniach przeznaczonych do wykonywania pomiarów masy przedmiotów o dużych gabarytach. Najczęściej są to wagi samochodowe, kolejowe (statyczne oraz dynamiczne), pomostowe, laboratoryjne, paletowe i osiowe. Marka oferuje także kompletne systemy ważenia, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w przemyśle. W ofercie Botland znajdziesz przede wszystkim tak zwane rejestratory danych stworzone przez GS Software.
Ilość produktów: 2
Loading...

RSD - rejestrator danych RS232 - GS-software

Urządzenie pozwalające rejestrować dane pochodzące z portu szeregowego RS232. Poprawny zapis ramki w pamięci sygnalizowany jest diodą lub wysterowaniem wyjścia cyfrowego...
Indeks: GSS-17948
Indeks: GSS-17948
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 217,70 zł Cena 1 217,70 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

RSD - rejestrator danych RS232 + Ethernet - GS-software

RSD jest urządzeniem, które pozwala rejestrować dane pochodzące z portu RS232 i zapisywać je na klucz USB lub do komputera poprzez RS232 lub Ethernet. Poprawny zapis...
Indeks: GSS-17949
Indeks: GSS-17949
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 549,80 zł Cena 1 549,80 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

GS Software - wagi na wagę złota

Marka GS Software opiera swoją działalność na tworzeniu oprogramowania mającego zastosowanie w specjalistycznych wagach oraz na wdrażaniu całych systemów wagowych na zamówienie. W takim przypadku firma może zbudować konkretny produkt według wytycznych klienta. Przykładowo mogą to być całe systemy ważenia wykorzystywane w przemyśle, takie jak systemy ważenia połączone z technologią rozpoznawania numerów tablic rejestracyjnych na pojazdach. Wysoka jakość oferowanych produktów, kompletna i pomocna obsługa - to wszystko sprawia, że firma otrzymuje znakomite recenzje od klientów. Wiele wiodących firm z branży wagowej docenia bardzo wysoką jakość oprogramowania oferowanego przez GS Software do tego stopnia, że jest ono sprzedawane pod markami innych firm wagowych, także tych o zasięgu globalnym.

Co znajdziesz w ofercie Botland?

W ofercie Botland znajdziesz specjalne rejestratory danych przeznaczone do współpracy z wagami. Przykładowym produktem jest RSD - rejestrator danych RS232 + Ethernet. To urządzenie, które pozwala na rejestrację danych otrzymywanych przez port RS232, a następnie zapisuje je na klucz USB lub w komputerze (na przykład za pośrednictwem Ethernetu). Model ten może pracować w temperaturze od -20°C do 50°C, jego obudowa jest wykonana z aluminium anodowanego, a pojemność pamięci wynosi 16 GB. Dzięki takim parametrom rejestrator znakomicie poradzi sobie nawet w trudnych warunkach panujących w przemyśle.