Filtruj według
Cena
19 20
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki LogiLink

LogiLink to niemiecka firma oferująca szerokie spektrum urządzeń i akcesoriów elektronicznych, systemów inteligentnego domu, zasilaczy, elementów montażowych oraz innych przydatnych gadżetów technologicznych. W ofercie producenta dostępne są także rozwiązania przeznaczone do wykorzystania w biurach, zakładach produkcyjnych czy serwerowniach. Marka jest znana z wysokiej klasy produkowanych artykułów, a także z doskonałego stosunku jakości do ceny, dzięki czemu jej produkty są chętnie wybierane przez użytkowników z wielu krajów Europy i świata.

Ilość produktów: 1
Loading...

Łącznik przewodów Ethernet - LogiLink NP0012B

Puszka umożliwiająca połączenie dwóch przewodów Ethernet, które nie zostały zakończone wtykiem sieciowym. Wewnątrz urządzenia znajdują się 2 złącza szczelinowe IDC . Złącza...
Indeks: TME-17286
Indeks: TME-17286
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 19,90 zł Cena 19,90 zł
  • Darmowa dostawa

LogiLink – dla domu, biura i fabryki

W asortymencie LogiLink dostępny jest szeroki wybór praktycznych rozwiązań, które sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i w biurze lub zakładzie produkcyjnym. Firma jest na przykład autorem ergonomicznych stołów, biurek, podkładek pod klawiaturę, stołków i innych akcesoriów, które ułatwiają pracę biurową i pozytywnie wpływają na samopoczucie w pracy. W ofercie LogiLink dostępnych jest też wiele gadżetów, które pomogą Ci rozszerzyć możliwości smartfona lub tabletu i zwiększyć wygodę korzystania z ze sprzętu – do takich produktów należą między innymi selfie sticki, zasilacze i ładowarki przeznaczone do montażu w różnych miejscach, uchwyty i statywy. Marka posiada też własną serię środków czystości przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji elektroniki. Natomiast przedsiębiorcom LogiLink oferuje szereg rozwiązań ułatwiających tworzenie sieci lokalnych, przekazywanie danych i zasilanie serwerów, a także konserwację urządzeń elektronicznych i sieci elektrycznej.

Elektronika od LogiLink

Oferta marki obejmuje wiele urządzeń, części i akcesoriów elektronicznych, w tym głośniki, klawiatury, słuchawki czy mikrofony. LogiLink oferuje też własną instalację inteligentnego budynku, w skład której wchodzą takie elementy jak jednostka centralna, inteligentne żarówki, zestaw czujników (otwarcia okien i drzwi, ruchu, dymu), inteligentne włączniki i gniazda, termostat, stacja pogodowa oraz system umożliwiający zdalne sterowanie większością urządzeń uruchamianych z pomocą pilota na podczerwień. W asortymencie firmy znajdziesz też duży wybór kamer i innych elementów pomagających chronić Twój dom.

Jakie produkty LogiLink znajdziesz w Botland?

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi praktyczny łącznik przewodów Ethernet. Element ten pozwala na połączenie dwóch przewodów, które nie posiadają na końcach odpowiednich wtyków – w środku umieszczono dwa złącza szczelinowe IDC. Możesz wykorzystać go na przykład do szybkiego naprawienia uszkodzonego okablowania sieciowego. Ekranowanie wewnątrz łącznika obniża ryzyko wystąpienia zakłóceń, a całość umieszczona jest w trwałej i kompaktowej obudowie, która chroni przed uszkodzeniem znajdującej się wewnątrz zawartości i przerwaniem połączenia. W zestawie znajduje się dodatkowo komplet elementów montażowych, dzięki którym łatwo i szybko połączysz przewody ze sobą.