Filtruj według
Cena
127 127
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki SST Racing

SST Racing to chińska marka, której siedziba mieści się w Dongguan. Firma tworzy przede wszystkim zdalnie sterowane modele pojazdów i akcesoria do nich – w ofercie znajdziesz na przykład auta wyścigowe, transmitery, akumulatory, części zamienne, opony, koła czy silniki. Produkty SST Racing znakomicie sprawdzą się dla początkujących użytkowników, ale z pewnością przypadną do gustu także osobom, które mają już pewne doświadczenie z pojazdami RC i pokrewnymi urządzeniami.
Ilość produktów: 1
Loading...

Aparatura do zdalnego sterowania - 2-kanałowe radio - 2,4GHz

Zestaw składający się z nadajnika radiowego oraz urządzeni a   2 w 1 , które pełni rolę odbiornika oraz regulatora obrotów. Do komunikacji aparatura wykorzystuje transmisję...
Indeks: ANF-17426
Indeks: ANF-17426
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 127,00 zł Cena 127,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Marka SST Racing – zacznij przygodę z pojazdami RC!

Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji korzystać ze zdalnie sterowanych pojazdów, produkty marki SST Racing stanowią świetną propozycję na czas nauki. Twórcy zadbali o staranne wykonanie i wykorzystanie solidnych materiałów, dzięki czemu nie ulegną one zniszczeniu nawet podczas intensywnego użytkowania. To bardzo ważne, ponieważ na początku nauki sterowania pojazdami RC często zdarzają się drobne kraksy i zderzenia. Jednak oferta SST Racing z pewnością przypadnie też do gustu osobom, które mają już pewne doświadczenie ze zdalnie sterowanymi pojazdami. Do nich skierowane są na przykład produkty umożliwiające rozbudowywanie i ulepszanie już posiadanych modeli.

Asortyment SST Racing

Asortyment marki SST Racing jest bardzo szeroki i obejmuje w zasadzie wszystko, co jest potrzebne do zabawy z pojazdami RC. Znajdziesz tu więc duży wybór modeli zdalnie sterowanych samochodów w różnej skali (między innymi 1:9, 1:10, 1:12 czy 1:18), które stanowią doskonałe odwzorowanie prawdziwych aut wyścigowych. Oferta obejmuje też pojazdy specjalne, takie jak hummery, monster trucki, rock crawlery, truggy, short-course’y, buggy, rally czy samochody off-roadowe, a także maszyny latające – w tym drony wyścigowe. W asortymencie marki znajdziesz też na przykład wysokiej klasy transmitery i odbiorniki, które można zastosować również do własnych projektów. SST Racing oferuje również szeroki wybór części zamiennych i ulepszających, między innymi opony, koła, silniki, serwomechanizmy, stabilizatory, elementy zawieszenia czy zamienne akumulatory umożliwiające dłuższą pracę na baterii. Ponadto w ofercie dostępne są też zestawy narzędzi do naprawy i konserwacji.

Jakie produkty SSR Racing znajdziesz w Botland?

W naszym asortymencie znajdziesz na przykład wysokiej klasy urządzenie do sterowania radiowego pojazdami RC. Zestaw składa się z dwóch elementów – nadajnika, przy pomocy którego użytkownik może kontrolować działanie maszyny, i odbiornika umieszczanego w pojeździe. Odbiornik wyposażony jest dodatkowo w regulator obrotów silnika, dzięki któremu osoba sterująca może w łatwy sposób sprawować kontrolę również nad tym parametrem. Oba elementy komunikują się przy pomocy fal radiowych o częstotliwości 2,4 GHz. Nadajnik jest zasilany przy użyciu czterech baterii typu AA i umożliwia nie tylko sterowanie pojazdem, ale również zarządzanie takimi parametrami jak ustawienia skrętu kół czy sposób pracy przepustnicy.