Filtruj według
Cena
26 50
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-3) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Genirobot

GeniRobot (GeniBot) to rozwiązanie stworzone przez ekspertów edukacyjnych z KAIST Global Institute for Talented Education z Korei Południowej. Jest to instytucja krajowa skupiona na realizacji projektów, których celem jest poszukiwanie przyszłych naukowców poprzez dostarczanie materiałów edukacyjnych wspierających ich naukę. W efekcie ich działań powstał GeniBot, czyli wszechstronny robot kodujący, umożliwiający opanowanie podstaw programowania, zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją oraz innymi dziedzinami STEAM. Urządzenie stanowi odpowiedź na współczesne trendy związane z edukacją. Tego typu rozwiązania przyczyniają się do rozwijania umiejętności kodowania, która uchodzi za jedną z kluczowych do opanowania przez przedstawicieli młodego pokolenia. Opisywane urządzenie jest odpowiednie już dla dzieci od czwartego roku życia.
Ilość produktów: 2
Loading...

Genibot - Karty do kodowania Genibota

Zestaw 47 kart do kodowania Genibota nie wymaga dostępu do sprzętu komputerowego. Dedykowany jest w szczególności dla najmłodszych użytkowników, mogą z niego korzystać już...
Indeks: OZB-18693
Indeks: OZB-18693
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 29,99 zł Cena 26,99 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Genibot - Edukacja Przedszkolna z Genibotem - część I - Anna Świć

Książka Edukacja Przedszkolna z Genibotem - część I zawiera ponad 90 stron z gotowymi pomysłami na zajęcia z Genibotem. Pakiet scenariuszy lekcji z robotem został opracowany...
4.0 (1)
Indeks: OZB-18694
Indeks: OZB-18694
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 49,99 zł Cena 49,99 zł
  • Darmowa dostawa

Nauka poprzez zabawę z GeniRobot

W naszej ofercie również można znaleźć robota zaprojektowanego przez koreańskich ekspertów. GeniBot jest dostępny w zestawie z fizycznymi kartami, dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej interesująca i ekscytująca. Robot nadaje się do samodzielnego używania w zaciszu własnego domu. Przydaje się także podczas zajęć programowania na różnych poziomach. Jego wszechstronność sprawia, że jest jednym z najlepszych rozwiązań umożliwiających naukę kodowania, zainteresowanie malucha nowymi technologiami oraz zdobycie wielu cennych umiejętności niezbędnych na dalszych etapach edukacji.

Czym jeszcze wyróżnia się GeniBot?

Robot pozwala także na naukę zdalną. Wynika to z wykorzystania dwukierunkowej komunikacji umożliwiającej nawiązanie połączenia między nauczycielem a uczniem. Zastrzeżona platforma LIMS firmy GeniRobot to oparte na chmurze interaktywne rozwiązanie do nauki kodowania. Co za tym idzie, nauczyciel zyskuje szansę pełnej kontroli GeniBota każdego ucznia w czasie rzeczywistym, bez względu na to, gdzie się znajduje. Podczas samodzielnej nauki nauczyciel otrzymuje pełne raporty z zajęć, co pomaga w zaprojektowaniu indywidualnego trybu nauczania. Dzieci mogą m.in. poruszać robotem w dowolny sposób, obracać nim, wykonywać obliczenia, łączyć się z Bluetooth oraz programować nowe funkcje. GeniBot to jeden z najlepszych sposobów na rozwijanie kreatywności malucha, pobudzenie jego wyobraźni i inspirowanie do odkrywania nowych możliwości związanych z kodowaniem. Szereg akcesoriów dostępnych w zestawie pozwala na pełną personalizację robota i zdobywanie nowych doświadczeń.