Filtruj według
Cena
169 170
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki MAR-POL

MAR-POL to firma handlowa obecna na rynku polskim od 2000 roku. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się dystrybucją i sprzedażą elektronarzędzi ręcznych produkowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. W późniejszym czasie firma uruchomiła produkcję narzędzi pod własną marką. Wieloletni udział na polskim rynku umożliwił wejście firmy na wyższą pozycję w sprzedaży obok innych znanych producentów elektronarzędzi. Dzięki temu firma MAR-POL zyskała wielu oddanych klientów nie tylko w kraju, ale również za granicą. Priorytetowym założeniem firmy MAR-POL jest dostarczanie klientom produktów o wysokiej jakości wykonania za przystępną cenę. Klienci firmy MAR-POL szczególnie wysoko cenią jej działalność także z uwagi na krótkie terminy realizacji, ponieważ przedsiębiorstwo MAR-POL współpracuje ze sprawdzonymi, profesjonalnymi firmami spedycyjnymi.

Ilość produktów: 1
Loading...

Miniszlifierka 270W z osprzętem - 300 elementów - Geko G81220

Miniszlifierka o mocy 270 W z regulowaną prędkością obrotowa: od 8000 do 32500 obr/min. Zasilana napięciem sieciowy 230 V. W zestawie znajduje także 300 różnych akcesoriów....
Indeks: NSZ-04904
Indeks: NSZ-04904
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 169,90 zł Cena 169,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Gwarancja profesjonalnego doradztwa i satysfakcji

Produkty firmy MAR-POL odznaczają się wysoką jakością wykonania z jednoczesnym zachowaniem rozsądnej ceny. Szeroka oferta narzędzi firmy MAR-POL jest skierowana zarówno do hobbystów, jak i profesjonalistów. Producent oferuje fachowe wsparcie techniczne i doradztwo zgodnie z wymaganiami i potrzebami klientów. Na każdy towar firma zapewnia serwis na czas gwarancji oraz na okres pogwarancyjny. W skład oferty firmy MAR-POL wchodzą elektronarzędzia ręczne, narzędzia ogrodowe, meble warsztatowe, maszyny budowlane i wiele innych.

Miniwiertarki – idealne narzędzia do prac precyzyjnych

Sklep Botland oferuje szeroką paletę narzędzi, które wspomagają wykonywanie różnych prac warsztatowych. Zestaw miniwiertarki Silver z licznymi akcesoriami to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy poszukują narzędzia umożliwiającego wykonanie precyzyjnej obróbki różnych materiałów w najdrobniejszych detalach. Wykorzystując miniwiertarkę Silver, możemy wykonać m.in. takie prace jak cięcie, wiercenie, polerowanie, szlifowanie, a także frezowanie. Do każdej z tych prac możemy płynnie ustawić prędkość obrotową urządzenia. Podłączając giętki wałek napędowy, zyskujemy jeszcze większą swobodę i precyzję podczas obrabiania materiałów. Zestaw obejmuje także dedykowany futerał, który pomaga utrzymać porządek.