Filtruj według
Cena
240 240
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Jablotron

Jablotron to firma, która powstała w 1990 roku w Czechach za sprawą czteroosobowego zespołu pasjonatów. Dzisiaj przedsiębiorstwo zatrudnia 606 osób, ma za sobą już ponad 30 lat doświadczenia i dostarcza swoje produkty praktycznie na cały świat (do 73 krajów). Firma zajmuje się produkcją sprzętu do systemów alarmowych oraz systemów inteligentnych budynków. Jablotron wyznaje zasadę, że udany produkt zatrzymuje w sobie „cząstkę duszy” swojego twórcy – a więc każdy, kto przyczynia się do powstawania produktu, powinien możliwie najmocniej starać się, aby ostateczny efekt był jak najlepszy. Właśnie dlatego klient w razie problemów z urządzeniem ma zapewnione przedłużone wsparcie serwisowe, nawet po wygaśnięciu gwarancji.

Ilość produktów: 1
Loading...

Czujnik dymu i temperatury Jablotron JA-111ST-A

Czujnik służący do wykrywania dymu oraz pomiaru temperatury . Ostrzega przed pożarem we wnętrzach budynków mieszkalnych lub usługowo-handlowych. Alarm sygnalizowany jest za...
Indeks: HUR-15887
Indeks: HUR-15887
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 240,00 zł Cena 240,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Jablotron – firma z zasadami

Jablotron to przedsiębiorstwo, które opiera swoją działalność na ustalonych wartościach i zasadach. Jedną z nich jest wiara w społeczną odpowiedzialność osób prowadzących biznes – decyzje organizacji powinny zawsze uwzględniać dobro otaczającego ją środowiska. Mając na uwadze takie spojrzenie na świat, firma wspiera szpitale, szkoły oraz pomaga odbudowywać schroniska górskie. Dla przedsiębiorstwa kluczowe jest także uczciwe podejście do każdego człowieka, dlatego Jablotron od 2012 roku wspiera fundację walczącą z korupcją. Pamiętając o wspomnianych powyżej wartościach, każdy pracownik podchodzi z prawdziwym zaangażowaniem do wytwarzania możliwie najlepszych pod każdym względem produktów. W ofercie znajdują się przede wszystkim urządzenia pełniące rolę elementów alarmów do domów, mieszkań oraz obiektów biurowych. Kolejnymi istotnymi segmentami asortymentu są produkty przeznaczone do sterowania inteligentnym domem, oferta monitoringu samochodowego oraz urządzenia elektroniczne monitorujące oddech u dzieci.

Jablotron – co znajdziesz w ofercie Botland?

Botland oferuje między innymi jeden z najważniejszych elementów stanowiących o bezpieczeństwie każdego budynku – czujnik dymu. Zarówno w prywatnym, jak i firmowym obiekcie może dojść do pożaru. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji kluczowe jest, aby każdy przebywający wewnątrz człowiek został o tym fakcie możliwie najszybciej poinformowany. Alarm jest sygnalizowany za pomocą wbudowanej w urządzenie głośnej syreny oraz wszystkich innych syren podłączonych do danego systemu. Jeżeli w trakcie zdarzenia zabraknie zasilania z sieci, czujnik dymu oraz syrena zadziałają mimo wszystko. Stanie się tak, ponieważ na wypadek takiego zajścia oprócz stałego napięcia (12 V) do urządzenia powinny być podłączone 3 baterie typu AA. Warto zaznaczyć, że produkt wykorzystuje do swojej pracy optyczny czujnik temperatury oraz czujnik dymu, który działa na zasadzie wykrywania nieprawidłowości przy rozpraszaniu się światła. Takie rozwiązanie doskonale działa, jeżeli pojawi się gęsty dym. Jeżeli jednak powodem pojawienia się ognia byłby zapłon cieczy i w związku z tym optyczny czujnik nie wykryłby żadnych niepokojących oznak, urządzenie zarejestruje zbyt wysoką temperaturę dzięki wbudowanemu czujnikowi termicznemu i zaalarmuje osoby przebywające w budynku. Sprzęt może zostać także wykorzystany jako alarm dźwiękowy wskutek nadania odpowiedniego sygnału przez czujniki antywłamaniowe podłączone do tego samego systemu.