Obudowa do Odroid N2/N2+ - czarna

Indeks: ODR-14417 EAN: 5904422322120

Estetyczna, mocna i trwała obudowa do minikomputera Odroid N2 / N2+ w kolorze czarnym. Pozwala zabezpieczyć urządzenie przed pyłem i uszkodzeniami. 

Obudowa do Odroid N2/N2+ - czarna
29,00 zł
23,58 zł netto
Zapłać później
Producent: Odroid

Opis produktu: Obudowa do Odroid N2 / N2+ - czarna

Czarna, wykonana z wytrzymałego poliwęglanu obudowa do minikomputera Odroid N2 / N2+. Pozwala zabezpieczyć urządzenie przed pyłem i uszkodzeniami. Składa się z dwóch elementów montowanych na zatrzaski. 

Obudowa do Odroid N2 - czarna

Obudowa do Odroid N2 / N2+ - czarna. W ofercie posiadamy również inne obudowy do minikomputerów Odroid.

Specyfikacja obudowy 

  • Materiał: poliwęglan
  • Kolor: czarny
  • Wymiary: 105 x 96 x 25 mm
  • Grubość: 2 mm

Obudowa do Odroida N2 - trwała, praktyczna i elegancka!

W większości przypadków, kiedy mówimy o praktycznym korzystaniu z urządzeń elektronicznych zgodnie z ich przeznaczeniem docelowym, często okazuje się, że najwygodniej się z nich korzysta, kiedy są one umieszczone w odpowiedniej obudowie. Dotyczy to także minikomputerów jednopłytkowych, takich jak Raspberry Pi czy Odroid. Oferowana obudowa jest przeznaczona do modelu Odroid N2 i zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi dzięki zastosowaniu wytrzymałego poliwęglanu, prezentując przy tym elegancki wygląd.

Odroid N2 - jeszcze bardziej wydajny następca modelu N1

Odroid N2 to minikomputer jednopłytkowy nowej generacji, który stanowi kontynuację udanego modelu N1 obfitującą w liczne ulepszenia sprzętowo-programowe. Odroid N2 został wyposażony w chipset, dzięki któremu jest on znacznie mocniejszy, bardziej stabilny dzięki temu jeszcze bardziej wszechstronny! Główny procesor zainstalowany na płytce Odroid N2 został oparty na architekturze big.Little, która w istocie zawiera dwa procesory - czterordzeniowy ARM Cortex-A73 i dwurdzeniowy ARM Cortex-A53. Zespół procesorów głównych współpracuje w jednym układzie scalonym z procesorem graficznym GPU Mali-G52 nowej generacji. Dzięki nowoczesnej technologii krzemowej wykorzystującej proces fotolitograficzny na poziomie 12nm, rdzenie Cortex-A73 mogą być taktowane zegarem 1,8GHz bez ryzyka wystąpienia przeciążenia termicznego przy użyciu standardowego radiatora w metalowej obudowie, co zapewnia solidną i cichą pracę komputera. Dzięki temu, udało się uzyskać o ok. 20% wyższą wydajność układu SoC względem modelu poprzedzającego, zastosowana pamięć RAM DDR4 może działać z częstotliwością 1,32GHz, co daje o 0,52GHz lepszy wynik w porówaniu do pamięci RAM DDR3 w Odroidzie N1.

Szerokość opakowania 9.5 cm
Wysokość opakowania 10.5 cm
Głębokość opakowania 2.5 cm
Masa opakowania 0.043 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Obudowa do Odroid N2/N2+ - czarna

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Przemysław Z. 15.12.2021 Potwierdzony zakup
Ok.pasuje idealnie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: