Indeks: SEE-22418
Kolejna wersja minikomputera Odyssey X86J4125864. Urządzenie wyposażone jest w czterordzeniowy procesor Intel Celeron J4125 o taktowaniu od 2,0 GHz do 2,7 GHz z układem graficznym Intel UHD 600, a także dodatkowy koprocesor Raspberry Pi RP2040.  Posiada 8 GB pamięci RAM LPDDR4 oraz 64 GB eMMC z zainstalowanym systemem Windows 11 Pro. Na urządzeniu znajduje się moduł WiFi dual band oraz Bluetooth 5.0. Wbudowany interfejs 2,5 GbE zdecydowanie zwiększa wydajność sieci.
Odyssey - X86J4125864 v2 - Intel Celeron J4125 + RP2040 8 GB RAM 64 GB eMMC WiFi+Bluetooth -...
Brak zaplanowanej dostawy
Chwilowo niedostępny i
Producent: Seeedstudio
Kolejna wersja minikomputera Odyssey X86J4125864. Urządzenie wyposażone jest w czterordzeniowy procesor Intel Celeron J4125 o taktowaniu od 2,0 GHz do 2,7 GHz z układem graficznym Intel UHD 600, a także dodatkowy koprocesor Raspberry Pi RP2040. Posiada 8 GB pamięci RAM LPDDR4 oraz 64 GB eMMC z zainstalowanym systemem Windows 11 Pro. Na urządzeniu znajduje się moduł WiFi dual band oraz Bluetooth 5.0. Wbudowany interfejs 2,5 GbE zdecydowanie zwiększa wydajność sieci. Urządzenie zostało wyposażone w trzy porty USB (2x USB 2.0 i 1x USB 3.1), port HDMI 2.0, USB C 3.1, gniazdo audio, slot SATA, dwa złącza M.2 PCI-e, a także sloty dla karty microSD i SIM. Po włożeniu do gniazda karty SIM, urządzenie ma możliwość obsługi komunikacji 4G LTE. Na spodzie płytki znajduje się duży radiator wraz z wentylatorem, co zapewnia efektywne chłodzenie całego układu.
Odyssey - X86J4125864 v2.
Minikomputer ma wbudowany wentylator chłodzący układ.
Cechy szczególne modułu
  • Wyposażony w procesor czterordzeniowy procesor Intel Celeron J4125 o taktowaniu od 2,0 GHz do 2,7 GHz
  • Posiada koprocesor Raspberry Pi RP2040
  • Obsługuje komunikację bezprzewodową WiFi w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz oraz Bluetooth 5.0
  • Posiada kartę graficzną Intel UHD 600
  • Wyposażony w Dual 2,5 GbE Ethernet, który znacznie polepsza jakość połączenia
  • Wyposażony w złącza GPIO 40-pin kompatybilne z Raspberry Pi
  • Wyposażony w złącza 2x M.2 PCIe (Key B i Key M)
  • Obsługuje system operacyjny Windows 11 i Linux
  • Jest kompatybilny z ekosystemem serii Grove
Zasilanie Odyssey X86J4125864 v2
Na płytce znajdują się dwa złącza przeznaczone do zasilania: USB C oraz DC 5,5 / 2,1 mm. Napięcie zasilacza z USB C powinno wynosić 15 V, a w przypadku zasilania przez złącze DC 5,5 / 2,1 mm napięcie powinno mieścić się w zakresie od 12 V do 19 V. Zasilacz z końcówką DC 5,5 / 2,1 mm jest dołączony do zestawu.
Zastosowanie
  • minikomputer
  • serwer NAS
  • obliczenia brzegowe
  • router
  • robotyka
  • przemysł
  • edukacja
  • kino domowe
  • klaster komputerowy
  • brama IoT
Elementy wchodzące w skład zestawu.
Zawartość zestawu
  • Minikomputer Odyssey - X86J4125864
  • Zasilacz
  • Przewód SATA
  • Antena x2
  • Bateria RTC
  • Radiator - wbudowany
  • Wentylator - wbudowany
Specyfikacja i porównanie minikomputerów Odyssey
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Minikomputer Odyssey X86J4105 Minikomputer Odyssey
Model Odyssey X86J4125864 - 102110540 Odyssey X86J4125864 v2 - 102110763
PODSTAWOWE INFORMACJE
Procesor
Intel Celeron J4125
od 2 GHz do 2,7 GHz
Intel Celeron J4125
od 2 GHz do 2,7 GHz
Koprocesor ATSAMD21G18
32-bit ARM Cortex M0+
Raspberry Pi RP2040
32-bit ARM Dual-Core Cortex M0+
Grafika
Intel UHD Graphic 600
od 250 MHz do 750 MHz
Intel UHD Graphic 600
od 250 MHz do 750 MHz
Pamięć RAM LPDDR4 8 GB LPDDR4 8 GB
Pamieć wewnętrzna eMMC 64 GB eMMC 64 GB
System operacyjny Windows, Linux Windows, Linux
Komunikacja bezprzewodowa WiFi 802.11 a/b/g/n/ac dual band 2,4 GHz / 5 GHz HT160
Bluetooth 5.0
WiFi 802.11 a/b/g/n/ac dual band 2,4 GHz / 5 GHz HT160
Bluetooth 5.0
Sieć Intel I211AT PCIe Gigabit LAN
Wspiera Wake-On-LAN oraz PXE
Intel I226-V PCIe Gigabit LAN
Wspiera Wake-On-LAN oraz PXE
Wymiary 110 x 110 mm 110 x 110 mm
INTERFEJSY
Audio
Mini jack 3,5 mm
Mikrofon + słuchawki
Mini jack 3,5 mm
Mikrofon + słuchawki
Złącza
1x 40-pin kompatybilne z Raspberry Pi
1x 28-pin złącza układu SAMD21G18
1x złącze audio panelu przedniego
1x 4-pin (UART układu SAMD21G18)
1x złącze wentylatora (4-pin raster 1,25 mm PWM 5 V)
3x 4-pin zasilanie SATA
1x 4-pin zasilanie i przełącznik
1x 28-pin złącza układu RP2040
1x 4-pin (UART układu RP2040)
3x 4-pin zasilanie SATA
USB
2x USB 2.0 typ A
1x USB 3.0 typ A
1x USB 3.1 typ C
2x USB 2.0 typ A
1x USB 3.1 typ A
1x USB 3.1 typ C
Wideo
HDMI 2.0a: do 4096 x 2160 px / 60 Hz 24 bpp
DP1.2A: do 4096 x 2160 px / 60 Hz 24 bpp
Sloty rozszerzeń
M.2 (Key B, 2242/2280): SATA III, USB 2.0, UIM
M.2 (Key M, 2242/2280): PCIe 2.0 x4
MicroSD
SIM
SATA III
MicroSD
SIM
SATA II
RTC JST 1.0 CR2032 3 V (w zestawie) JST 1.0 CR2032 3 V (w zestawie)
TPM Wbudowany TPM (2.0) Wbudowany fTPM 2.0, opcjonalny zewnętrzny TPM 2.0
Zasilanie DC Jack 5,5 / 2,1 mm lub USB typu C PD
DC Jack: od 12 V do 19 V
USB typu C: 15 V
DC Jack 5,5 / 2,1 mm lub USB typu C PD
DC Jack: od 12 V do 19 V
USB typu C: 15 V
UC - Mikrokontroler J4125 + RP2040
UC - Rdzeń ARM Cortex-M0+
UC - Pamięć RAM 8 GB
UC - Ilość rdzeni 4. Quad Core
UC - Pamięć zew. eMMC 64GB
UC - Taktowanie 2.7 GHz
UC - Taktowanie 2.0 GHz
UC - Ethernet Tak
UC - Moduł WiFi Tak
UC - Interfejs USB 3x USB
UC - microSD Tak
UC - Bluetooth Tak
UC - Port HDMI tak
Szerokość opakowania 16.3 cm
Wysokość opakowania 15 cm
Głębokość opakowania 8.7 cm
Masa opakowania 0.62 kg
Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!
Kraj pochodzenia: Chiny
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin