Tuya - jednokanałowy mini przekaźnik bez N - ZigBee - aplikacja Android/iOS - OXT SWTZ31

Indeks: ALT-24014 EAN: 5904496824582

Jednokanałowy mini przekaźnik bez N od firmy OXT,  to inteligentne urządzenie, które pozwala zamienić tradycyjne przełączniki lub gniazdka na inteligentne urządzenia, sterowane za pomocą smartfona. Idealny do sterowania oświetleniem.  Współpracuje zarówno z przełącznikiem bistabilnym jak i monostabilnym.

Tuya - jednokanałowy mini przekaźnik bez N - ZigBee - aplikacja Android/iOS - OXT SWTZ31
49,90 zł
40,57 zł netto
Zapłać później
Producent: OXT

Opis produktu: Tuya - jednokanałowy mini przekaźnik bez N - ZigBee - aplikacja Android / iOS - OXT SWTZ31

Jednokanałowy mini przekaźnik bez N od firmy OXT, to zaawansowane urządzenie zaprojektowane do współpracy z tradycyjnymi przełącznikami bistabilnymi jak i monostabilnymi. Umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem za pomocą dedykowanej aplikacji Tuya Smart. Dzięki zastosowaniu technologii ZigBee 3.0, moduł zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z siecią, co umożliwia zdalne sterowanie z dowolnego miejsca na świecie. Pozwala ona tworzyć inteligentne scenariusze działania, harmonogramy czasowe, a także sterować urządzeniami w zależności od warunków pogodowych, położenia słońca czy innych zdarzeń. Ponadto, moduł współpracuje z asystentami głosowymi takimi jak Amazon Alexa oraz Google Assistant, co umożliwia wygodne sterowanie za pomocą poleceń głosowych.

Tuya - jednokanałowy mini przekaźnik bez N - ZigBee - aplikacja Android / iOS - OXT SWTZ31

Tuya - jednokanałowy mini przekaźnik bez N - ZigBee - aplikacja Android / iOS - OXT SWTZ31.

Tuya - jednokanałowy mini przekaźnik bez N - ZigBee - aplikacja Android / iOS - OXT SWTZ31Jednokanałowy mini przekaźnik bez N od firmy OXT.

Cechy szczególne

 • Brak konieczności przewodu neutralnego - nie wymaga podłączenia do przewodu neutralnego w puszce montażowej, co ułatwia instalację nawet w starszych instalacjach elektrycznych.
 • Współpraca z różnymi rodzajami przełączników - współpracuje zarówno z przełącznikiem bistabilnym, jak i monostabilnym, co zapewnia wszechstronność w jego zastosowaniu.
 • Zdalne sterowanie - dzięki dedykowanej aplikacji Tuya Smart, możliwe jest zdalne sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie, zapewniając użytkownikom wygodę i elastyczność.
 • Kompaktowa konstrukcja - został zaprojektowany w kompaktowych wymiarach, dzięki czemu z łatwością zmieści się w standardowej puszce montażowej, nie zajmując zbyt dużo miejsca.
 • Kompatybilność z asystentami głosowymi - kompatybilny z asystentami głosowymi takimi jak Amazon Alexa i Google Assistant, umożliwiając wygodne sterowanie urządzeniami za pomocą poleceń głosowych.
 • Inteligentne automatyzacje - umożliwia tworzenie inteligentnych scenariuszy działania opartych na różnych czynnikach, takich jak godzina, warunki pogodowe czy wschód/zachód słońca, co umożliwia jeszcze większą kontrolę nad domowym środowiskiem.

Uczyń swój dom inteligentnym dzięki OXT

Moduł umożliwia łatwą integrację z innymi urządzeniami w Twoim inteligentnym domu, bez konieczności kucia ścian czy prowadzenia dodatkowych przewodów. Dzięki prostemu procesowi konfiguracji za pomocą dedykowanej aplikacji, budowa inteligentnego ekosystemu staje się możliwa bez zbędnych komplikacji.

Pełne wsparcie aplikacji Tuya Smart

Nowoczesny moduł firmy OXT zapewnia pełną zgodność z aplikacją Tuya Smart, co pozwala na bezproblemowe dodanie urządzenia do istniejącego ekosystemu inteligentnego domu. Aplikacja umożliwia nie tylko prostą konfigurację modułu, ale również tworzenie zaawansowanych reguł automatyki oraz scenariuszy, które pozwalają na inteligentne połączenie różnych urządzeń w domu. Dzięki temu, możesz cieszyć się inteligentnym domem, w którym urządzenia współpracują ze sobą zgodnie z zaprogramowanymi regułami, zapewniając większy komfort i wygodę.

Tuya - jednokanałowy mini przekaźnik bez N - ZigBee - aplikacja Android / iOS - OXT SWTZ31Łączy się z asystentami głosowymi takimi jak Amazon Alexa oraz Google Assistant.
Tuya - jednokanałowy mini przekaźnik bez N - ZigBee - aplikacja Android / iOS - OXT SWTZ31Współpracuje zarówno z przełącznikiem bistabilnym jak i monostabilnym.

Technologia ZigBee

Technologia ZigBee to zaawansowany standard komunikacji, który umożliwia połączenie wielu urządzeń jednocześnie, tworząc inteligentne środowisko domowe. Dzięki temu można łatwo kontrolować różne urządzenia, np. aktywować sygnał alarmowy lub sterować oświetleniem na podstawie danych z czujników temperatury i wilgotności. Charakterystyczna dla ZigBee jest topologia siatki (mesh), gdzie każde urządzenie pełni rolę nadajnika i odbiornika jednocześnie. To oznacza, że nawet gdy jedno urządzenie ulegnie awarii, reszta sieci nadal działa sprawnie. Dodatkowo, urządzenia ZigBee zużywają mało energii, co przekłada się na długą żywotność zasilania bateryjnego. Dzięki tym cechom, technologia ZigBee jest niezwykle popularna w budowaniu inteligentnych domów, zapewniając niezawodność, wydajność i elastyczność w zarządzaniu urządzeniami.

Uwaga!

Urządzenie do poprawnej pracy wymaga połączenia z bramką ZigBee, którą można nabyć osobno.

Specyfikacja techniczna 

 • Typ urządzenia: jednokanałowy mini przełącznik bez N
 • Napięcie zasilania: od 100 V do 240 V
 • Maksymalne obciążenie LED: 100 W
 • Minimalne obciążenie obwodu: 10 W
 • Współpraca z systemami: Amazon Alexa i Google Assistant 
 • Protokół: ZigBee 3.0
 • Częstotliwość łączności: od 2,405 GHz do 2,480 GHz
 • Temperatura pracy: od -10°C do 40°C
 • Zakres łączności: do 100 m
 • Aplikacja: iOS/Android
 • Wymiary: 39,2 x 39,2 x 18 mm
Tuya - jednokanałowy mini przekaźnik bez N - ZigBee - aplikacja Android / iOS - OXT SWTZ31

Moduł zapewnia pełną zgodność z aplikacją Tuya Smart.

Inteligentny budynek Przekaźnik
Komunikacja ZigBee
Szerokość opakowania 5.5 cm
Wysokość opakowania 4.5 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.038 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Tuya - jednokanałowy mini przekaźnik bez N - ZigBee - aplikacja Android/iOS - OXT SWTZ31

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Ryszard 22.04.2024 Potwierdzony zakup
Opisałem wcześniej ten układ na przykładzie mojego zamówienia zarówno na dwu jak i jednokanałowy mini przekaźnik bez N typu ZigBee.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: