Drukarka 3D - Creality Ender-3 V2

Indeks: CRL-17315 EAN: 6971636408796

Nowa wersja niezwykle popularnej drukarki 3D - Creality Ender-3 v2 to połączenie sprawdzonych rozwiązań z poprzednich wersji z olbrzymią ilością usprawnień. Drukarka Creality Ender-3 v2 oferuje możliwość wydruku elementów o maksymalnych wymiarach 220 x 220 x 250 mm. Całkowity rozmiar drukarki 3D wynosi 475 x 470 620 mm.

Drukarka 3D - Creality Ender-3 V2
1 199,00 zł
974,80 zł netto
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Producent: Creality

Opis produktu: Drukarka 3D - Creality Ender-3 V2

Creality Ender-3 v2 to nowa, usprawniona wersja, łącząca zalety poprzednich modeli ze sporą ilością nowych rozwiązań. Drukarka pozwala na wydruk elementów o wymiarach 220 x 220 x 250 mm, a wymiary całej konstrukcji wynoszą 475 x 470 x 620 mm. Ender-3 v2 posiada całkowicie odświeżony interfejs, nową wersję płyty głównej wyposażoną w cichsze sterowniki oraz szklany stół, dzięki któremu skończą się problemy z wydrukami. Drukarka 3D jest częściowo złożona, dlatego jej montaż jest łatwy i szybki.

Drukarka 3D Creality Ender-3 v2 wyposażona w cichą płytę główną

Cichsze sterowniki pozwalają wyciszyć pracę drukarki Creality Ender-3 v2.

Odświeżony wygląd drukarki Creality Ender-3 v2

Nowy wygląd drukarki Ender-3 v2

Usprawniona płyta główna

W porównaniu z poprzednią wersją, drukarka Creality Ender-3 v2 została wyposażona w usprawnioną wersję płyty głównej, w której zastosowane zostały cichsze sterowniki silników. Pozwala to całkowicie wyeliminować dźwięki towarzyszące pracy silników krokowych i obniżyć generowany hałas do poziomu poniżej 50 dB.

Drukarka 3D Creality Ender 3 na początek przygody z wydrukami

Ten model drukarki stanowi optymalną propozycję dla początkujących adeptów druku 3D, których w miarę rozwoju technologii FFF/FDM jest coraz więcej. Drukarka 3D Creality Ender-3 dostarczana jest w postaci zestawu do samodzielnego montażu – na przygotowanie urządzenia do pracy wystarczy zaledwie kilkanaście minut. Pole robocze ma wymiary 220 x 220 x 250 mm, a platforma podgrzewana jest do temp. maksymalnie 110 oC w ciągu 5 min. Wariant podstawowy, czyli drukarka Ender 3, przeznaczony jest do pracy z filamentami PLA, a także TPU, gradientowymi oraz wzbogaconymi o włókno węglowe. W zależności od wybranego modelu, użytkownik otrzymuje drukarkę 3D Creality Ender-3 wraz z pojedynczą dyszą o średnicy 0,4 mm lub z całym zestawem, zawierającym dodatkowe dwie dysze o średnicach 0,2 mm i 0,3 mm, przeznaczone do drukowania mniejszych detali. Maksymalna prędkość druku sięga od 100 mm/s (w modelu Creality Ender-3 V2) do 180 mm/s (w modelach Ender-3 oraz Ender-3 Pro). Do sterowania drukarką służą wyświetlacze LCD, przy czym drukarka 3D Creality Ender-3 V2 wyposażona została w kolorowy, 4,3- calowy wyświetlacz graficzny.

Pokrętło silnika ekstrudera drukarki Ender-3 v2

Pokrętło umożliwiające manualne podawanie lub usuwanie filamentu.

Wygodne napinacze pasków osi X oraz Y drukarki Ender-3 v2

1. Wygodne napinanie pasków osi X oraz Y dzięki wbudowanemu napinaczowi.

Nowy interfejs użytkownika i odświeżony wygląd

Creality Ender-3 v2 posiada całkowicie odświeżony interfejs użytkownika. Graficzny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 4,3' pozwala wyświetlać intuicyjne menu w przyjemnej dla oka formie w rozdzielczości HD. Warto dodać, że wyświetlacz doczekał się oryginalnej obudowy, co pozwoliło wyeliminować możliwość przypadkowego uszkodzenia elektroniki. Zmiany zaszły również w hot endzie, który otrzymał nową, przeprojektowaną obudowę.

Koniec z nierównym stołem

Drukarka 3D Creality Ender-3 v2 wyposażona jest w szklany stół z nakładką zwiększającą przyczepność drukowanych modeli, dzięki czemu nie będzie konieczne stosowanie środków chemicznych czy taśm malarskich w celu zwiększenia adhezji. Szklany stół eliminuje największy problem - nierówną powierzchnię stołu. Teraz po odpowiednim jego wypoziomowaniu możemy cieszyć się świetną pierwszą warstwą, a co za tym idzie wydrukiem wysokiej jakości. Szkło montowane jest za pomocą specjalnych zacisków, dzięki czemu pewnie trzyma się stołu.

Rozwiązania ułatwiające pracę z drukarką

Drukarki firmy Creality słyną z bardzo dobrego wsparcia ze strony producenta oraz z niesamowitej społeczności tworzącej dodatki ułatwiające pracę z drukarką. Ender-3 v2 wyposażony został w szereg usprawnień względem poprzednich wersji, które pozytywnie przełożą się na kalibrację oraz pracę z urządzeniem. Ender-3 v2 posiada oryginalne pokrętła pozwalające w wygodny sposób napinać paski osi X oraz Y. Ręczne podawanie lub usuwanie filamentu ułatwi użytkownikowi wbudowane w ekstruder pokrętło. Pozwoli ono również w łatwiejszy sposób zauważyć ewentualną niepoprawną pracę ekstrudera - przeskakiwanie radełka. W utrzymaniu porządku na stanowisku pomoże umiejscowiona obok wyświetlacza szufladka na narzędzia. Funkcja wznawiania wydruku po utracie zasilania zaoszczędzi użytkownikowi czasu i pozwoli na kontynuację wydruku w przypadku chwilowego zaniku zasilania.


Film prezentujący montaż drukarki Creality Ender-3 v2.

Specyfikacja drukarki Creality Ender-3 v2

Specyfikacja techniczna
Metoda druku: FDM
Napięcie zasilania:  od 100 V do 240 V (AC - sieciowe)
Napięcie pracy: 24 V (zasilacz wbudowany)
Moc całkowita:  270 W
Wyświetlacz: LCD 
Prędkość druku:  do 100 mm/s
Dokładność druku:  ± 0.1 mm
Grubość druku:  od 0,1 mm do 0,4 mm
Średnica dyszy: 0,4 mm
Obsługiwany filament: PLA, ABS, TPU, gradient,
filament z włókna węglowego, itp.
Średnica filamentu:  1,75 mm
Tryb pracy: Online lub z karty SD
Format plików:  .stl, .obj, .amf
Oprogramowanie:  Cura, Repetier-Host, Simplify3D
Rozmiar druku:  220 x 220 x 250 mm
Temperatura dyszy: maks. 250°C
Temperatura stołu roboczego: 110°C
Wymiary drukarki:  475 x 470 x 620 mm
Masa: 7,8 kg

Figurka o wysokości 4 cm wykonana na poprzednim modelu drukarki 3D - Creality Ender-3.

Możliwości drukarki Creality Ender-3 v2

Ender-3 v2 obsługuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje filamentów takie jak PLA, PETG czy ABS - a to za sprawą stołu, który rozgrzewa się do temperatury 100°C. Grubość warstwy może wynosić od 0,1 mm do 0,4 mm, a precyzja wydruku wynosi 0,1 mm. Drukarka obsługuje filamenty o średnicy 1,75 mm. Za stabilną pracę urządzenia odpowiada rzadko spotykany w tym przedziale cenowym zasilacz 24 V. 
Przeczytaj więcej o druku 3D na naszym blogu!

Opinia eksperta o drukarce Creality Ender-3 V2

Drukarka 3D - Creality Ender-3 V2 ma doskonałe opinie wśród wszystkich użytkowników. Uważam, że to znakomity produkt, a firma Creality znacząco ulepszyła swój najnowszy model względem poprzedniej generacji.

Wprowadzono szereg usprawnień do i tak już znakomicie pracującego urządzenia. Przede wszystkim cała praca drukarki 3D Creality Ender-3 V2 opiera się teraz na nowym interfejsie, który zainstalowany jest na nowszej płycie głównej. W mojej opinii została znacząco podniesiona intuicyjność i kultura pracy w stosunku do poprzednika. Wykonywanie zadań stało się prostsze i szybsze.

Dużą zmianą jest również nowy stół, który tym razem wykonany jest ze szkła i zapewnia doskonale płaską oraz równą powierzchnię. Ma to bardzo istotny wpływ na ostateczną jakość drukowanych modeli. Zdecydowanie polecam drukarkę 3D Creality Ender-3 V2 - to znakomity sprzęt z niezliczoną ilością pozytywnych opinii, które są kolejnym dowodem wysokiej jakości!

Jakub Kałka, zespół Botland

3D - rozmiar druku 220x220x250mm
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - dokładność 0.1 mm
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - prędkość druku 180 mm/s
3D - grubość druku 0.1 - 0.4 mm
3D - temp. dyszy 255 °C
3D - temp. stołu 110 °C

Wysyłka w dniu zamówienia

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! 

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie https://www.kiedy-przelew.pl/).

Darmowa wysyłka w Polsce już od 300 zł

Jeśli kwota do zapłaty za produkty przekroczy 300 zł dostawa gratis! Dotyczy zamówień opłaconych przed wysyłką. Zamówienia pobraniowe wysyłamy gratis od 500 zł.

Zamówienia wielkogabarytowe, przekraczające standardowe wymiary przesyłek kurierskich mogą zostać wysłane na palecie. Czas doręczenia takiej przesyłki wynosi 1-3 dni robocze od momentu nadania.

Wysyłka na terenie Polski

Card image cap
Poczta Polska
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 9,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 17,90 zł
 • Ubezpieczenie: 1000 zł
Card image cap
Kurier GLS
 • Termin dostawy: 24h
 • Płatność z góry: od 14,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 22,90 zł
 • Ubezpieczenie: 6000 zł
Card image cap
Inpost Paczkomaty 24/7
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 12,90 zł
 • Ponad 11 000 Paczkomatów
 • Ubezpieczenie: 200 zł
Card image cap
Inpost Kurier
 • Termin dostawy: 24h
 • Płatność z góry: od 16,90 zł
 • Ubezpieczenie: do 100 000 zł
 • Dostawa pod wskazany adres

Wysyłka za granicę

Kurier GLS - strefa 1

Austria, Belgia, Chrowacja, Czechy, Dania, Niemcy, Holandia, Słowacja

 • Termin dostawy: 2-4 dni
 • Płatność z góry: 35 zł
Kurier GLS - strefa 2

Bułgaria, Estonia, Francja, Litwa, Luksemburg,  Łotwa, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowenia, Węgry, Włochy

 • Termin dostawy: 2-5 dni
 • Płatność z góry: 50 zł
Kurier GLS - strefa 3

Finlandia, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Szwecja

 • Termin dostawy: 2-7 dni
 • Płatność z góry: 80 zł

Formy płatności

Card image cap
PayU
 • Płatność natychmiastowa. Twoja wpłata trafi na nasze kontro w ciągu kilku minut.

  W tym:
Card image cap
Przelew tradycyjny
 • Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas numer konta bankowego do dokonania przelewu.

  W zależności od banku Twoja wpłata dotrze do nas w ciągu 1-2 dni roboczych.
Card image cap
Pobranie
 • Za zakupy zapłacisz bezpośrednio przy odbiorze paczki. Pamiętaj o przygotowaniu odliczonej kwoty.

  Maksymalna wartość zamówienia płatnego za pobraniem to 6 000 zł.

Tomek

04/21/22

Pytanie: Czy drukarka zakupiona na jednoosobową działalność gospodarczą posiada okres gwarancji 24 miesięcy czy 12 miesięcy?
Odpowiedź: Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym, również w przypadku zakupu do firmy.
Mariusz

01/12/22

Pytanie: Jaka wersja płyty głownej jest w drukarce?
Odpowiedź: Płyta główna jest w wersji 4.2.2.
Piotr

12/22/21

Pytanie: Czy stół ustawia się automatycznie?
Odpowiedź: Drukarka nie posiada funkcji autopoziomowania stołu roboczego.
Adam

10/13/21

Pytanie: Czy drukarka jest na gwarancji?
Odpowiedź: Tak, na każdy produkt zakupiony w naszym sklepie przysługuje 24 miesiące gwarancji.
Kacper

12/30/20

Pytanie: Jaki filament jest dodawany do drukarki? Czy jest to PLA?
Odpowiedź: W zestawie wraz z drukarką znajduje się próbka filamentu PLA w losowym kolorze.
  

Opinie o produkcie

Drukarka 3D - Creality Ender-3 V2

4.8/5

Średnia Ocena

42

Opinie Klientów
13.04.2022
Super obsługa i natychmiastowa wysyłka.
24.03.2022
Szybka przesyłka, produkt taki jak zamawiałem. Złożenie na spokojnie zajęło 3h po czym drukarka była gotowa do pracy.
17.03.2022
Super kupiłam dla syna i jest zachwycony.
16.03.2022
Na razie okej, pierwsze próby, drobne kłopoty wynikające z braku doświadczenia.
15.03.2022
W tej cenie rewelacja dla początkującego, chociaż instrukcja jest biednie przetłumaczona i słabo odwzorowuje jak wyglądają niektóre elementy.
13.03.2022
To moja pierwsza drukarka 3D i pierwszy kontakt na żywo z drukiem 3D. Złożenie na podstawie dołączonej instrukcji jest możliwe, ale nie dowiemy się o kilku mykach, o których mówią filmy na y... . Same wydruki bardzo dobre jakościowo, w zestawie mamy wszystko co potrzebne na start, interfejs drukarki jest prosty i intuicyjny. Myślę, że w tej cenie ciężko znaleźć lepsza drukarkę.
25.02.2022
Super drukarka jak na początek ,doszła w 24h,wszystko zapakowane idealnie!!!!
14.02.2022
Dobra drukarka za dobre pieniądze. Stosunek ceny do jakości 5/5. Po pierwszym wydruku mile się zaskoczyłem
10.02.2022
Pierwsze wrażenie z używania drukarki bardzo dobre.
07.02.2022
Produkt świetny bez żadnych modyfikacji drukuje w bardzo dobrej jakości. Nie trzeba znać języka do złożenia rysunki w instrukcji czytelne a poszczególne podzespoły dobrze oznaczone niczym instrukcja LEGO. Trzeba uważać jedynie żeby za mocno nie przykręcić bo łatwo urwać gwint
27.01.2022
Użytkuje kilka tygodni, na razie wszystko ok
25.01.2022
Pierwsze takie urządzenie w moich zasobach więc ciężko mi porównywać ale osobiście jestem bardzo zadowolony. Wykonanie urządzenia bardzo solidne. Wydruki dobrej jakości (choć tego wciąż się uczę)
25.01.2022
Bardzo dobry sprzęt na start. Wymaga trochę pracy i czasu by poskładać, ale przy okazji pomaga zrozumieć zasadę działania i przeznaczenie poszczególnych elementów drukarki. Szeroka społeczność wokół drukarek creality ender ułatwia też diagnozowanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów
27.12.2021
Za niewielką kwotę zyskaliśmy w formie urządzenie, na którym w ciągu tygodnia dorobiliśmy kilka brakujących elementów do szaf serwerowych (zawiasy, klamki, uchwyt do organizera pionowego), które u dostawców nie były możliwe do zamówienia. Drukarka prosta w montażu i prosta w obsłudze.
25.12.2021
Póki co jestem bardzo zadowolona z użytkowania. Wydruki są ok. Wystarczy odpowiednio ustawić wszystkie parametry i drukarka działa bardzo dobrze. Jest też solidnie wykonana. Co prawda silniczki i wentylatory trochę słychać, ale nie jest to przykry dźwięk.
18.12.2021
Drukarka godna uwagi. Prosta w obsłudze. Druk precyzyjny. Świetna jako pierwsza drukarka 3D
13.12.2021
drukarka jest na prezent ale i tak uwazam ze jest bardzo dobra :)
02.12.2021
Świetna drukarka, zwłaszcza jak na swoją cenę. Zaskakująco dobry filament który dołączono za darmo do drukarki
25.11.2021
Bardzo fajna drukarka, stosunek jakości do ceny 10/10. Prosta w montażu i drukuje naprawdę przyzwoicie.
27.09.2021
Doskonała drukarka i świetna firma handlowa, która troszczy sie o klienta. Bardzo pomocny działa techniczny, nie pozostawiający kliwenta bez pomocy. Polecam.
06.09.2021
świetny sprzęt ,dobra jakość wykonania bardzo ładne wydruki.
06.09.2021
Produkt użytkowany od kliku dni. Instalacja Sprawna. Wykonanie OK. Druk na przyzwoitym poziomie. Na tą chwilę co bym zmienił to wentylatory zasilania i płyty na cichsze. Te przy głowicy nie są aż tak słyszalne. Polecam jako pierwszą drukarkę :)
09.08.2021
Drukarka sprawiła, że nie mogę spać, drukuję i myślę co dalej wydrukować. Idealna na pierwszy kontakt z drukiem.
09.08.2021
Drukarka godna polecenia, świetny stosunek jakości do ceny.
29.06.2021
Polecam na pewno wszystkim hobbystom, po podstawowej kalibracji dla danego filamentu wydruk jest świetny, jakość wykonania drukarki również na wysokim poziomie. Jedyny minus to wycie wentylatorów od zasilacza oraz hotendu niczym samolot. Jakby je wyłączyć to drukarkę ledwo słychać :)
21.06.2021
Jestem bardziej niż zadowolony. Złożenie zajmuje 1h, odpalila za pierwszym razem. Jest w miarę cicha, trochę wiatraki hałasują, ale silników prawie nie słychać. Ustawienie stołu zajęło kilka minut i po chwili drukowałem pierwszy model, który był załączony na karcie. Ilość tutoriali w internecie jest ogromna. Wsparcie community rownie niesamowite. Polecam z czystym sumieniem na pierwszą drukarkę 3D.
12.04.2021
Początkowe problemy z montażem zostały rozwiązane. Produkt jest urządzeniem amatorskim. Wykonanie dla potrzeb własnych zadowalające.
06.04.2021
Na razie bardzo słabo nie udało się uruchomić urządzenia. Póki co zdalnie z Państwa pomocą naprawiamy żeby działało ...
17.02.2021
Bardzo dobry poziom techniczny, estetyczne wykonanie. Wykonuję druki w ramach zabaw i nauki współczesnej techniki z wnukami. .
27.01.2021
Super sprzedawca i super drukarka. Wymaga delikatnych modyfikacji po zakupie ( sprężyny stołu, rurka PTFE) lecz można dokonać tego szybko i dość niedrogo.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: