Miernik dystansu - dalmierz laserowy - UNI-T LM70A

Indeks: LEC-23463 EAN: 5901890074780
Miernik odległości jest urządzeniem wykorzystującym technologię laserowąSłuży do dokładnego pomiaru odległości między dwoma punktami. To zaawansowane narzędzie, które bazuje na pomiarze czasu, jaki promień laserowy potrzebuje na powrót od celu, zapewniając dokładność na poziomie milimetrów. Dzięki swojej precyzji i szybkości pomiarów jest niezastąpiony w różnych dziedzinach pracy, ułatwiając osiąganie dokładnych danych pomiarowych.
Miernik dystansu - dalmierz laserowy - UNI-T LM70A
129,90 zł
105,61 zł netto
Zapłać później
Producent: UNI-T

Opis produktu: Miernik dystansu UNI-T LM70A

Miernik odległości UNI-T LM70A to urządzenie elektroniczne, które używa promieni laserowych do pomiaru odległości między dwoma punktami w sposób szybki i precyzyjny. Jest to narzędzie stosowane w różnych dziedzinach, takich jak budownictwo, inżynieria, architektura czy geodezja. Działa na zasadzie pomiaru czasu, jaki promień laserowy potrzebuje na powrót od celu, co pozwala na osiągnięcie dokładności na poziomie milimetrów. Dodatkowo miernik odległości  oferuje inne funkcje niż sam pomiar odległości np. pomiar obszarów i objętości, co sprawia, że są niezwykle wszechstronne w zastosowaniach pomiarowych. Wszystkie pomiary prezentowane są na czytelnym wyświetlaczu LCD o rozmiarze 2" i mogą być przeprowadzane na dystansie 70 metrów.

Czerwonoczarny dalmierz laserowy leży na białym tle.Miernik dystansu UNI-T LM70A.

Czerwonoczarny dalmierz laserowy w etui leży na białym tle wraz z dwoma bateriami.

Dwie baterie 1,5 V w zestawie są wykorzystywane do zasilania.

Dodatkowe funkcje miernika

Wszechstronność urządzenia pomiarowego określają różnorodne funkcje, aby sprostać różnym potrzebom pomiarowym. Miernik pozwala na dokładny pomiar odległości w trybie pojedynczym lub ciągłym, umożliwia obliczanie powierzchni i objętości, a także wykorzystywanie twierdzenia Pitagorasa do pomiarów pośrednich lub bezpośrednich. Możesz przeprowadzać operacje matematyczne, takie jak dodawanie i odejmowanie odległości. Dodatkowo miernik LM70A umożliwia elektroniczny pomiar poziomu, pionu i kąta w zakresie ±90,0°. Dostępna jest możliwość zapisu wyników pomiarów w 99 grupach, co ułatwia organizację danych. Urządzenie posiada funkcje automatycznego wyłączania, w tym wyłączanie laserowego wskaźnika po 30 sekundach oraz wyłączanie podświetlenia ekranu po 10 sekundach, co oszczędza energię. Dźwiękowy sygnalizator informuje o zakończonych pomiarach, a wskaźnik naładowania baterii pozwala monitorować stan zasilania. Dzięki tym funkcjom miernik UNI-T LM70A stanowi przydatne narzędzie pomiarowe do różnych zastosowań pomiarowych.

Zawartość zestawu

  • Miernik dystansu UNI-T LM70A
  • Dwie baterie 1,5 V (AAA)
  • Wygodne etui
Specyfikacja UNI-T LM70A
Zasięg 70 m
Historia pomiarów 99 pomiarów
Pamięć pomiarowa 20 pomiarów
Jednostka pomiaru m / ft / in
Typ i klasa lasera 630-670 nm, < 1 mW, 2 klasa
Dokładność miernika ± (2 mm+5x10-5D)
Automatyczne wyłączanie 3 min
Automatyczne wyłączanie lasera 20 s
Wyświetlacz ETBN LCD 2"
Zasilanie 2 x bateria 1,5 V (w zestawie)
Temperatura przechowywania od -20°C do 70°C
Wymiary 112 x 50 x 25 mm
Masa 110 g

Miernik dystansu UNI-T LM70A

Zapewniamy wszechstronne narzędzie, które na pewno będzie przydatne w różnych zastosowaniach, zwłaszcza dla osób zajmujących się pomiarami odległości. To miernik odległości UNI-T LM70A. Opisywane urządzenie umożliwia precyzyjne pomiary odległości w trybie pojedynczym lub ciągłym. W celu dostosowania parametrów pomiarów korzystasz z intuicyjnych przycisków i ekranu. Po zapoznaniu się z instrukcją obsługi, korzystanie z tego urządzenia będzie niezwykle łatwe i efektywne.

Mierniki odległości

Miernik UNI-T LM70A dostarczymy Ci wraz z wygodnym i wytrzymałym etui oraz dwoma bateriami 1,5 V zasilającymi urządzenie. W naszej ofercie znajdziesz znacznie więcej różnego rodzaju mierników pochodzących od różnych producentów. Posiadamy pełne wyposażenie zarówno dla elektroników, jak i dla robotyków czy automatyków.

Miernik - Sygnał dźwiękowy Tak
Szerokość opakowania 11 cm
Wysokość opakowania 17 cm
Głębokość opakowania 6.5 cm
Masa opakowania 0.22 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: