Filtruj według
Cena
1595 2799
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (529) Ok Wyczyść
Rozmiar druku
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Rodzaj wydruku
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Dokładność drukarki
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Prędkość wydruku
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Temperatura stołu
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Temperatura dyszy
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Grubość druku
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Średnica filamentu
Ilość głowic
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Drukarki 3D Goofoo

Ilość produktów: 2
Loading...

Drukarka 3D - Goofoo Mini+

Drukarka 3D firmy Goofoo . Umożliwia drukowanie trójwymiarowych modeli o maksymalnych wymiarach 200 x 200 x 150 mm . Wymiary konstrukcji urządzenia to 395 x 400 x 425 mm....
Indeks: GOF-15867
Indeks: GOF-15867
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 2 799,00 zł Cena 2 799,00 zł
  • Darmowa dostawa

Drukarka 3D - Goofoo Tiny+

Niewielka drukarka 3D firmy Goofoo, umożliwiająca tworzenie trójwymiarowych modeli o maksymalnych wymiarach 120 x 120 x 180 mm . Wymiary w całości wykonanej z metalu...
Indeks: GOF-15866
Indeks: GOF-15866
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 595,00 zł Cena 1 595,00 zł
  • Darmowa dostawa

Jakie drukarki oferuje marka Goofoo?

W ofercie marki Goofoo znajdziesz szeroki wybór drukarek 3D przeznaczonych do różnorodnych zastosowań. Dostępne są zarówno modele wykorzystujące jako tworzywo robocze filament PLA lub ABS (między innymi Goofoo Tiny, Goofoo T-One czy Goofoo Plus), jak i drukarki wytwarzające elementy w technologii SLA (Goofoo Ray Series), która korzysta z żywic światłoutwardzalnych.

Jakie modele znajdziesz w sklepie Botland?

Na naszej stronie dostępne są między innymi modele Goofoo Tiny+ i Goofoo Mini+. Obydwa urządzenia doskonale sprawdzą się w użytku domowym, na przykład do prototypowania projektów elektronicznych, drukowania części montażowych z tworzywa sztucznego czy tworzenia własnych dzieł sztuki w technologii druku trójwymiarowego.

Goofoo Tiny+

Model Goofoo Tiny+ jest przeznaczony do tworzenia elementów, których maksymalne wymiary wynoszą 120 mm x 120 mm x 180 mm. Urządzenie posiada solidną, wykonaną z metalu konstrukcję, która gwarantuje stabilność podczas drukowania i ułatwia uzyskanie maksymalnej precyzji w odwzorowaniu projektu. Drukarka jest wyposażona w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala, dzięki któremu można w intuicyjny sposób kierować jej działaniem. Model posiada także zabezpieczenie przeciwoparzeniowe, co pozwala chronić przed przypadkowym dotknięciem nagrzanych elementów.

Goofoo Mini+

Model Goofoo Mini+ został zaprojektowany do drukowania modeli trójwymiarowych o maksymalnych wymiarach 200 mm x 200 mm x 150 mm. Powierzchnia stołu jest wyposażona w specjalną magnetyczną nakładkę, z której można łatwo usunąć gotowy model po zakończeniu procesu drukowania. Obudowa urządzenia została wykonana z aluminium, co pozwala zachować doskonałą stabilność i pełną kontrolę nad precyzją druku, nawet przy dużej prędkości.