• Obniżka

Grot do stacji lutowniczych - 500-3C

Indeks: LUT-11950 EAN: 5904422318321

Grot do stacji lutowniczych ścięty okrągły 500-3C 3 mm, współpracuje ze stacjami z: Zhaoxin 950, QUICK 203G, YiHua WEP 950, Q500-3.2

Grot do stacji lutowniczych - 500-3C
24,90 zł -10%
22,41 zł
18,22 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 22,41 zł
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Grot do stacji lutowniczych - ścięty - 500-3C

Grot do stacji lutowniczych 500-3C to kluczowy element wyposażenia każdego profesjonalnego stanowiska lutowniczego, jak również hobbystycznego warsztatu elektronika. Jego precyzyjne wykonanie i specyficzny kształt sprawiają, że jest to narzędzie niezastąpione w precyzyjnych pracach lutowniczych, szczególnie tam, gdzie wymagana jest wysoka dokładność i kontrola nad procesem lutowania.

Grot do stacji lutowniczych – trwałość i uniwersalne zastosowanie

Grot 500-3C charakteryzuje się wąską, precyzyjnie wyprofilowaną końcówką, która umożliwia dokładne lutowanie nawet w bardzo ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Jest to szczególnie ważne przy montażu i naprawie skomplikowanych układów elektronicznych, gdzie każdy milimetr ma znaczenie. Dzięki swojej konstrukcji, grot ten jest kompatybilny z wieloma popularnymi stacjami lutowniczymi, co czyni go uniwersalnym wyborem dla wielu elektroników i hobbystów.

Możliwość łatwej wymiany grota na inny typ pozwala na szybką adaptację do różnych zadań lutowniczych. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, grot do stacji lutowniczych 500-3C jest odporny na korozję i zużycie, co zapewnia długotrwałe użytkowanie nawet przy intensywnym eksploatowaniu. Specjalna powłoka zapobiega przyleganiu cyny. Grot zapewnia szybką i równomierną dystrybucję ciepła, co jest kluczowe dla efektywnego i bezpiecznego procesu lutowania.

Specyfikacja techniczna grotu

 • Oznaczenie producenta: 500-3C
 • Kształt: ścięty okrągły
 • Ścięcie: 3 mm
 • Kolor: srebrny
 • Kompatybilne stacje: 
  • Zhaoxin 950
  • QUICK 203G
  • YiHua WEP 950
  • Q500-3.2
Grot do stacji lutowniczych - ścięty - 500-3C.

Grot do stacji lutowniczych - ścięty - 500-3C.

Grot do stacji lutowniczych - 500-3C

Groty do lutownicy typu 500-3C zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów gwarantujących nie tylko długą trwałość, ale również doskonałe właściwości termoprzewodzące. Takie połączenie zapewnia bezpieczną i efektywną pracę, nawet w przypadku wielogodzinnego lutowania z bardzo wysoką temperaturą.

Prezentowany grot lutowniczy można z powodzeniem wykorzystywać do wszystkich najpopularniejszych technik lutowania.

Pozostałe informacje o grotach typu 500-3C

Ponadto opisywane groty do stacji lutowniczych wyróżniają się szeroką kompatybilnością i precyzyjnym wykonaniem. Aby maksymalnie wydłużyć ich żywotność i zachować pierwotne właściwości, należy regularnie je czyścić. Akcesoria lutownicze, takie jak mosiężne czyściki i gąbki, pozwalają na dokładne i bezpieczne usuwanie zanieczyszczeń.

W asortymencie naszego sklepu dostępne są również groty stożkowe, obustronnie ścięte i typu minifala w różnych rozmiarach.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 9 cm
Masa opakowania 0.02 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: