Boson - zestaw startowy dla BBC micro:bit - DFRobot TOY0086

Indeks: DFR-15224 EAN: 6959420912766

Zestaw modułów Boson wraz z nakładką dla minikomputera BBC micro:bit. Przeznaczony dla dzieci powyżej 10 roku życia. Proste moduły Boson wraz z micro:bit pomagają dzieciom w nauce programowania i wprowadzają je w świat elektroniki. W zestawie znajdują się min. czujniki obrotu, dźwięku, ruchu, serwo, diody LED, przycisk oraz nakładka dla micro:bit.

Boson - zestaw startowy dla BBC micro:bit - DFRobot TOY0086
489,00 zł
397,56 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 4-6 tyg.
Na zamówienie
Producent: DFRobot
Kompatybilny z: Micro:bit

Opis produktu: Boson - zestaw startowy dla micro:bit - DFRobot TOY0086

Zestaw modułów Boson wraz z nakładką dla minikomputera BBC micro:bit. Proste moduły Boson wraz z micro:bit pomagają dzieciom w nauce programowania i wprowadzają je w świat elektroniki. W zestawie znajdują się min. czujniki obrotu, dźwięku, ruchu, serwo, diody LEDprzycisk oraz nakładka dla micro:bit.

Zestaw startowy Boson dla micro:bit posiada 8 modułów z najbardziej popularnymi czujnikami cyfrowymi i analogowymi. Moduły komunikują się z micro:bit za pomocą 3-pinowego złącza, są kompatybilne z Microsoft Maker Code, JavaScript online oraz Python. Dla lepszego zrozumienia zasady działania każdego modułu, do zestawu dołączony został przewodnik użytkownika z 4 podstawowymi projektami z przykładem podłączenia oraz programami. 

Zawartość zestawu Boson dla micro:bit

  Zawartość zestawu Boson dla micro:bit.

Główne cechy zestawu Boson dla micro:bit

 • Pomaga w nauce programowania
 • Przeznaczone dla dzieci 10+
 • W zestawie 8 modułów Boson oraz 4 karty z projektami startowymi
 • 12 poradników od początkującego do zaawansowanego

Nakładka dla micro:bit

Rozszerzenie umożliwia podłączenie modułów Boson z minikomputerem micro:bit za pomocą przewodów z 3-pinowym złączem. Na nakładce znajduje się 6 złącz 3-pinowych, złącze jack 3,5 mm oraz pokrętło głośności. Złącze microUSB służy do podłączenia zewnętrznego zasilania dla silników i serwomechanizmów. 

Uwaga!

Zestaw nie zawiera minikomputera BBC micro:bit, można go nabyć osobno.

Proste i bezpieczne

Moduły Boson łączone są przy wykorzystaniu elastycznego przewodu z 3-pinowym złączem niewymagającym lutowania. Klasyczny design wyróżnia się prostotą oraz stabilnością zarówno przesyłu sygnału oraz zasilania, chroni przed odwrotnym podłączeniem oraz przeciążeniem.

Specyfikacja zestawu Boson

 • Napięcie wejścia/wyjścia modułu: 3,3 V
 • Maksymalny pobór prądu: 500 mA
 • Napięcie zasilania dla portu microUSB: 5 V
 • Temperatura pracy: od 0°C do 60°C
 • Wymiary opakowania: 250 x 190 x 57 mm
 • Masa: 492 g

Boson - zestaw naukowy

Moduły Boson - proste i bezpieczne.

Różne sposoby łączenia modułów Boson

Różne sposoby łączenia modułów Boson.

Połącz ze wszystkim

Moduły Boson są magnetyczne. Mogą być mocowane do tablicy, lodówki i innych metalowych obiektów. Każdy moduł Boson zawiera płytkę montażową kompatybilną z klockami LEGO oraz śrubkami. 

Zawartość zestawu Boson dla micro:bit

 • Nakładka dla micro:bit
 • Czerwony przycisk
 • Czerwona dioda LED
 • Czujnik obrotu
 • Czujnik dźwięku
 • Czujnik ruchu
 • Moduł mini wentylatora
 • Mini serwomechanizm
 • Pasek LED RGB
 • Przewód microUSB
 • Przewód 3-pin (długi)
 • Przewód 3-pin (średni)
 • Przewód 3-pin (krótki)
 • Krótki przewodnik użytkownika
Karty z przykładowymi projektami   Karty z przykładowymi projektami.

Boson - zestaw startowy dla BBC micro:bit - DFRobot TOY0086

Startowy zestaw Boson przeznaczony dla minikomputerów micro:bit produkcji DFRobot to sprawdzony sposób na szybkie rozszerzenie bazowych funkcjonalności sprzętu. Zestaw szczególnie polecany jest dla młodszych użytkowników - dzieci w wieku szkolnym, ale także starszych, początkujących majsterkowiczów!

Zestaw Bosun umożliwia efektywną naukę podstaw elektronika, programowania i budowania obwodów. Z jego pomocą można także stworzyć pierwsze, bardziej zaawansowane konstrukcje. Pomogą w tym dołączone komponenty: czujniki dźwięku, ruchu, obrotomierze, serwa, diody LED i przyciski.

Zestaw startowy Boson dla micro:bit - świetny pomysł na początek nauki programowania

Jako nakładka dla minikomputera micro:bit zestaw startowy Beson może być wykorzystywany na lekcjach techniki, jak w domu. Pomaga w nauce programowania, oferując 12 dodatkowych poradników na poziomie początkującym i zaawansowanym. Użytkownik otrzymuje też 4 projekty startowe i 8 modułów Boson.

Podłączenie Boson do minikomputera odbywa się poprzez 3-pinowe złącze. Boson - zestaw startowy dla BBC micro:bit - DFRobot TOY 0086 - może być doskonałym pomysłem na prezent!

Wiek 6-8 lat
Szerokość opakowania 19 cm
Wysokość opakowania 5.5 cm
Głębokość opakowania 25.3 cm
Masa opakowania 0.5 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: