xTool M1 2w1 - wycinarka i grawerka - 10W - zestaw all-in-one

Indeks: XTL-24354
Wszechstronne narzędzie 2w1 do grawerowania i cięcia od firmy xTool. Urządzenie zostało wyposażone w ostrze oraz 10-watowy laser, które pozwalają obrabiać bardzo szeroką gamę materiałów. Jest doskonałym urządzeniem do użytku domowego, dzięki licznym zabezpieczeniom oraz systemowi wentylacji. Zestaw all-in-one zawiera on m.in. Air Assist, moduł rotacyjny RA2 Pro, podstawkę ze stołem typu plaster miodu oraz pochłaniacz dymu.
xTool M1 2w1 - wycinarka i grawerka - 10W - zestaw all-in-one
8 799,00 zł
7 153,66 zł netto
Dostawa 10 szt. zaplanowana na 2024-06-07
Oczekiwanie na dostawę
xTool M1 - wersja wyposażenia:
Producent: xTool

Opis produktu: xTool M1 2w1 - wycinarka i grawerka - 10 W - zestaw all-in-one

xTool M1 to wszechstronne narzędzie 2w1, które umożliwia tworzenie szerokiej gamy spersonalizowanych przedmiotów, od prezentów po biżuterię, dzięki połączeniu funkcji wycinania i grawerowaniaOstrze oraz 10-watowy laser pozwalają na obróbkę materiału do 10 mm głębokości, w zależności od jego rodzaju. xTool M1 został wyposażony w inteligentną kamerę o wysokiej rozdzielczości 16 MPx. Maszyna ta jest idealna do użytku domowego dzięki swoim kompaktowym wymiarom oraz funkcjom zwiększającym bezpieczeństwo użytkownika, takim jak pokrywa filtrująca niebieskie światło i wydajny system wentylacji. Zestaw all-in-one oferuje szereg akcesoriów, zawiera on m.in. Air Assist, moduł rotacyjny RA2 Pro, podstawkę ze stołem typu plaster miodu oraz pochłaniacz dymu.

xTool M1 2w1 - wycinarka i grawerka - 10 W.

Film producenta.

Sugerowane parametry do obróbki materiałów

Materiał Grawerowanie moc/prędkość/przejścia Cięcie laserem moc/prędkość/przejścia Cięcie ostrzem
moc/prędkość/przejścia
Sklejka lipowa 3 mm
70 / 175 / 1
100 / 3 / 1
-
Orzech czarny 3 mm
90 / 150 / 1
100 / 4 / 1
-
Sklejka sosnowa 3 mm
100 / 4 / 1
100 / 4 / 2
-
Stal nierdzewna 1,7 mm
100 / 25 / 1
-
-
Akryl 3 mm
100 / 40 / 1
100 / 4 / 3
-
Folia winylowa 0,3 mm
-
-
0 / 80 / 1

Na stronie producenta znajdziesz dokładną listę wszystkich materiałów możliwych do cięcia / grawerowania oraz zalecane do tego ustawienia parametrów urządzenia.

Maszyna może ciąć materiały za pomocą lasera lub ostrza.

Wszechstronne zastosowanie

xTool M1 jest pionierskim urządzeniem łączącym grawerowanie laserowe, cięcie laserowe, a także cięcie za pomocą ostrza.  To rozwiązanie rozszerza zakres obsługiwanych materiałów. Laser świetnie radzi sobie z twardszymi materiałami, takimi jak drewno, podczas gdy ostrze jest idealne dla miękkich tworzyw, np. winyl, zapobiegając przypalaniu krawędzi. W przypadku metalu możliwe jest tylko grawerowanie.

Bezpieczne użytkowanie w domu

Urządzenie wykonuje wszystkie operacje w zamkniętej obudowie, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dołączony do zestawu pochłaniacz odprowadza szkodliwe opary oraz kurz i zapobiega wydostaniu się ich poza urządzenie, tworząc przyjazne środowisko pracy. Pokrywa xTool M1 posiada filtr niebieskiego światła, który ma za zadanie chronić oczy użytkownika.

Oprogramowanie xTool Creative Space

xTool Creative Space to oprogramowanie zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania, umożliwiające przekształcenie kreatywnych pomysłów w rzeczywistość. Użytkownicy mogą tworzyć projekty od podstaw lub wykorzystywać ponad 500 predefiniowanych elementów, które można dostosowywać do indywidualnych preferencji. 

Wbudowana inteligentna kamera

Urządzenie jest wyposażone w zaawansowaną kamerę o wysokiej rozdzielczości 16 MPx, która ułatwia proces wycinania i grawerowania. Zapewnia użytkownikom możliwość dokładnego umieszczenia wzorów i edycji na materiałach, podczas gdy są one zamknięte w komorze roboczej. Jest to szczególnie przydatne w projektach wymagających wysokiej precyzji. 

Inteligentna kamera o rozdzielczości 16 MPx.

Do zestawu dołączono moduł do grawerowania cylindrycznego.

Moduł rotacyjny RA2 Pro

RA2 Pro to innowacyjny obrotowy moduł dla xTool M1, który rozszerza jego funkcjonalność o grawerowanie na przedmiotach cylindrycznych. Dzięki temu urządzenie zyskuje zdolność do personalizacji szerszego zakresu przedmiotów. Za pomocą RA2 Pro nadasz unikalnego wyglądu takim przedmiotom, jak kubki, biżuteria, zabawki czy różnego rodzaju ozdoby.

Podstawa ze stołem typu plaster miodu

Akcesorium podnosi wysokość urządzenia, ułatwiając przepływ powietrza i znacznie poszerzając jego możliwości. Podstawka pozwala obrabiać przedmioty o wysokości nawet do 120 mm. Dołączony stół roboczy typu plaster miodu ułatwia odprowadzanie ciepła i oparów, dzięki czemu zapewnia czystą powierzchnię, zapobiegając nadmiernym przypaleniom i nierównościom. 

Umożliwia pracę z dużymi obiektami.

Wydajny system regulacji przepływu powietrza.

Air Assist

W zestawie z xTool M1 znajduje się pompa powietrza Air Assist, która umożliwia regulację siły nadmuchu. Ten mechanizm usprawnia usuwanie kurzu i dymu z obszaru pracy, dzięki czemu chroni soczewkę lasera przed zabrudzeniem i zmniejsza ryzyko przypaleń. Efektem jest wyższa jakość obróbki z bardziej precyzyjnymi i gładkimi krawędziami.

Pochłaniacz dymu

Dołączony pochłaniacz dymu ma za zadanie oczyszczanie powietrza z dymu i zanieczyszczeń powstających podczas pracy xTool M1. Pochłaniacz posiada trzywarstwowy filtr, który może odprowadzać nawet 99,97% szkodliwych cząsteczek. Zastosowanie urządzenia znacząco poprawia jakość powietrza w miejscu pracy, chroniąc zdrowie użytkownika i zapewniając czystsze środowisko.

Pochłaniacz zapewnia przyjazne środowisko pracy.

PORÓWNANIE ZESTAWÓW XTOOL M1
Zestaw podstawowy
Zestaw luksusowy
Zestaw all-in-one
xTool M1 2w1
Zestaw materiałów
Maty do cięcia 2 szt.
Wymienne ostrza 5 szt.
Moduł rotacyjny RA2 Pro
-
Air Assist
-
-
Podstawa ze stołem typu plaster miodu
-
-
Pochłaniacz dymu
-
-
xToolCare
-
-

SPECYFIKACJA TECHNICZNA XTOOL M1
Moc: 10 W
Obszar pracy: 385 x 300 mm
Prędkość ruchu: do 160 mm/s
Grubość cięcia: od 0 do 10 mm (w zależności od materiału)
Interfejsy: USB/WiFi
Oprogramowanie: xTool Creative Space / Laserbox
System operacyjny:  Windows / macOS / Android / iOS
Rozmiar plamki lasera: 0,08 × 0,08 mm
Rozdzielczość kamery: 16 MPx
Rozmiar produktu: 557 x 446 x 230 mm
Masa produktu: 9,8 kg

Szerokość opakowania 56 cm
Wysokość opakowania 66 cm
Głębokość opakowania 34.5 cm
Masa opakowania 50 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

xTool M1 2w1 - wycinarka i grawerka - 10W - zestaw all-in-one

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Piotr 26.02.2024 Potwierdzony zakup
Na razie sprawuje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Rozpakowanie i ustawienie jest proste, oprogramowanie również intuicyjne. Jedyne "ale" mam do montażu akcesoriów - zestaw przeciwpożarowy i AirAssist trochę kolidują ze sobą po zamontowaniu. Muszę jeszcze przemyśleć, jak to poprawić.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: