Scottie Go! Edu - multimedialna gra edukacyjna

Indeks: KSZ-15810 EAN: 5906395894000

Innowacyjna gra dla dzieci powyżej 6 roku życia Scottie Go! Edu to świetna alternatywa nauki przez zabawę dla dzieci. Świetnie rozwija ich kreatywność. Gra składa się z 91 zadań podzielonych na 10 modułów. Polega na programowaniu ruchów Scottiego za pomocą specjalnych klocków, które będzie wykonywał w aplikacji.

Scottie Go! Edu - multimedialna gra edukacyjna
219,90 zł
178,78 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: BeCreo

Opis produktu: Scottie Go! Edu - multimedialna gra edukacyjna

Scottie Go! Edu to innowacyjna gra edukacyjna dla dzieci powyżej 6 roku życia. Gra wspiera naukę i rozwijanie takich umiejętności u dzieci jak logiczne i analityczne myślenie, współpracę w grupie i efektywne wspólne rozwiązywanie problemów, rozumienie algorytmiczne, właściwe organizowanie i planowanie czasu pracy. Wersja Edu zapewnia dostęp do specjalnego konta "Nauczyciela", które zawiera odblokowane wszystkie zadania we wszystkich 10 modułach gry. Nowoczesna gra odgrywa ważną rolę w procesie nauczania i uczenia się. Tworzy środowisko, gdzie dzieci eksperymentują, wspólnie rozwiązując problemy. W tej wersji dostępne są również scenariusze lekcyjne, obejmujące wszystkie grupy wiekowe (6-9, 9-12, 12-15), dla których gra jest przeznaczona. Nauczyciel otrzyma również karty pracy ucznia co pozwoli mu na ocenę jego wiedzy, umiejętności i kreatywności na każdym etapie nauki. 

Scottie Go! Edu - multimedialna gra edukacyjna

Scottie Go! Edu - multimedialna gra edukacyjna.

Bohaterem gry jest mały kosmita Scottie, który podróżuje po galaktyce. W wyniku awarii jego statek zmuszony jest wylądować na Ziemi. Uczestnik gry pomaga Scottiemu zdobyć części zamienne do pojazdu kosmicznego, programując jego ruchy za pomocą tekturowych klocków, które Scottie będzie potem wykonywać w aplikacji.

Gra Scottie Go! Edu składa się z 91 zadań o rosnącym poziomie trudności i dzieli się na 10 modułów. W zestawie można znaleźć 179 kartonowych klocków do programowania ruchów Scottiego, planszę do rozkładania klocków, organizer, instrukcję oraz kod licencyjny.

Jak grać w Scootie Go! Edu?

W pudełku można znaleźć aż 179 klocków do programowania ruchów kosmicznego bohatera. Wśród nich znajdują się takie komendy jak: start, stop, krok, obrót w prawo, obrót w lewo, podnieś oraz wiele wiele innych. Należy je układać jedno pod drugim. 

Do gry Scottie Go! Edu należy zainstalować darmową aplikację dostępną na Android, system iOS lub Windows. Przy jednym kodzie licencyjnym zawartym w grze możliwe jest zainstalowanie aplikacji maksymalnie na 3 urządzeniach. Aplikacja służy do wyznaczenia zadania do rozwiązania. Za pomocą aparatu smartfona należy zeskanować program z ułożonych klocków, a następnie sprawdzić ich poprawność. Jeśli program napisany jest poprawnie Scottie wykona zadanie, a na ekranie pojawią się 3 gwiazdki. Jeśli na ekranie będą się znajdować 2 lub 1 gwiazdka oznacza to że program może być krótszy i należy go zoptymalizować. Natomiast jeśli aplikacja znajdzie błąd, można będzie ułożyć rozwiązanie na nowo.

  

Aplikacja Scottie Go! Edu

Elementy zestawu:

 • 179 kartonowych klocków
 • Kod licencyjny
 • Wytłoczka do porządkowania klocków 
 • Wkładka do wytłoczki 
 • Plansza do rozkładania klocków
 • Instrukcję obsługi

Zestaw nie zawiera komputera, telefonu czy tabletu, jednakże to urządzenie jest niezbędne do uruchomienia darmowej aplikacji.

Wymagania sprzętowe:

 • Dla systemu Android:
  • Android 4.1 lub nowszy
  • Procesor dwurdzeniowy 1,5 GHz
 • Dla systemu iOS 3:
  • iOS 8
  • iPhone 5s
  • iPad 4 generacji lub nowszy
 • Dla systemu Windows:
  • Windows 7/8/10
  • 32/64 bit
  • 2 GB RAM
  • Procesor dwurdzeniowy 1,33 GHz
  • Posiadający tylną kamerę

Gra Scottie Go! Edu - zabawa i nauka w jednym

Scottie Go! Edu to multimedialna gra edukacyjna, która umożliwia dzieciom poznawanie podstaw programowania oraz uczenie się logicznego myślenia, analizy informacji, pracy w zespole i rozwiązywania problemów. Dzieci nabywają nowe umiejętności podczas przeżywania przygód z sympatycznym stworkiem - Scottiem.

Scottie Go! Edu to wersja edukacyjna, która jest przeznaczona dla nauczycieli, wychowawców i osób prowadzących zajęcia dodatkowe. Pozwala ona na uzyskanie dostępu do specjalnego konta z odblokowanym dostępem do wszystkich opcji gry od razu, co umożliwia łatwe planowanie harmonogramu zajęć.

Kompletny zestaw Scottie Go! Edu

W zestawie znajdziesz 179 kartonowych klocków, planszę do układania, wytłoczki i wkładki do układania elementów zestawu, instrukcję obsługi oraz kod licencyjny, który pozwoli Ci uruchomić aplikację Scottie Go! Edu. Program jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Android, iOS oraz Windows.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do sekcji “Przydatne linki” - znajdziesz tam odnośnik do strony producenta, a także linki do pobrania aplikacji Scottie Go! Edu na różne platformy systemowe.

Wiek 6+
Szerokość opakowania 39.5 cm
Wysokość opakowania 5.3 cm
Głębokość opakowania 26.7 cm
Masa opakowania 1.25 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Scottie Go! Edu - multimedialna gra edukacyjna

5/5

Średnia Ocena

3

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Stowarzyszenie 11.11.2022 Potwierdzony zakup
Świetna gra, dzieci zachwycone.
Katarzyna P. 25.08.2021 Potwierdzony zakup
Gra super, wykorzystujemy ją na zajęciach z robotyki.
Maja R. 20.08.2021 Potwierdzony zakup
Dobra jakość w rozsądnej cenie. Bardzo pomocne przy nauce kodowania. Polecam

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: