Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania wyd. II - M. Kardaś - twarda oprawa

Indeks: KSZ-01890 EAN: 5904422358570

Tytuł: Mikrokontrolery AVR Język C  Podstawy programowania wydanie II. Autor: Mirosław Kardaś. Wydawnictwo: Atnel. Do książki dostępne są przykładowe programy dostępne on-line.

Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania wyd. II - M. Kardaś - twarda oprawa
176,00 zł
167,62 zł netto
Zapłać później
Producent: Atnel

Opis produktu: Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania wyd. II - M. Kardaś - twarda oprawa

Publikacja skierowana jest do elektroników i hobbystów, którzy chcą szybko, w oparciu o interesujące przykłady, zaznajomić się z językiem C przeznaczonym dla mikrokontrolerów AVR oraz nauczyć się samodzielnie tworzyć dla nich oprogramowanie. 

Materiał zawarty w książce został podzielony jest na trzy części. Pierwsza obejmuje tematykę związaną z budową mikrokontrolerów, druga zawiera wykład dotyczący podstaw języka, trzecią natomiast stanowi szereg ćwiczeń wraz z kodami źródłowymi, wskazówkami oraz komentarzami.

Lekcje video - to olbrzymia pomoc dydaktyczna. Dzięki nim, oraz dzięki zainstalowanym już na płycie wersjom profesjonalnego środowiska programistycznego jakim jest ECLIPSE, czytelnik zyskuje możliwość rozpoczęcia niemal natychmiast pracy z całym materiałem z książki. Obce stają się problemy związane z poszukiwaniem środowiska, z jego instalacją, i wszystkim co wiąże się z przebrnięciem przez pierwsze podstawowe zagadnienia aby tylko udało się uruchomić jak najszybciej swój własny pierwszy wymarzony program na mikrokontrolerze

Uwaga!

Materiały do książki wysyłane są drogą mailową. Aby je otrzymać należy wysłać wiadomość e-mail na adres: biuro@atnel.pl ze skanem paragonu.

Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania wyd. II – M. Kardaś – twarda oprawa

Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania to książka, która przeznaczona jest dla osób zajmujących się elektroniką i robotyką. Pozycja sprawdzi się zarówno dla osób początkujących, nieposiadających jeszcze żadnych podstaw, jak i dla tych, którzy już programowali, ale chcą sobie utrwalić i uzupełnić solidne podstawy.

Książka podzielona jest na trzy części – pierwsza przedstawia teorię na temat budowy mikrokontrolerów, w drugiej zawierają się podstawy programowania C, natomiast w trzeciej znajdziesz szereg ćwiczeń, które będziesz mógł samodzielnie przeprowadzić na swoim komputerze.

AVR i programowanie w C

Nauka budowy i programowania mikrokontrolerów AVR to bardzo praktyczne i rozwijające zajęcie. Samo poznanie podstaw języka C otwiera przed Tobą bardzo szerokie możliwości rozwijania umiejętności programistycznych oraz wzbogaca CV o wartościową pozycję.

Książka wydana jest w twardej oprawie – to bardzo duży atut, ponieważ wiele osób po pierwszej lekturze często wraca do różnych fragmentów książki, kiedy tego potrzebują, a silna oprawa uodparnia papier na zniszczenia.

Książka - Autor Mirosław Kardaś
Książka - Oprawa twarda
Tematyka C / C++ / C#
Szerokość opakowania 16.5 cm
Wysokość opakowania 23.5 cm
Głębokość opakowania 3.2 cm
Masa opakowania 0.923 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Mikrokontrolery AVR Język C Podstawy programowania wyd. II - M. Kardaś - twarda oprawa

5/5

Średnia Ocena

5

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Natalia C. 03.10.2021 Potwierdzony zakup
Super
Grzegorz K. 18.03.2021 Potwierdzony zakup
Szybka profesjonalna dostawa
Krzysztof 21.12.2023 Potwierdzony zakup
Andrii 11.04.2023 Potwierdzony zakup
Robert 26.12.2022 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: