Zestaw konstrukcyjny Totem Maker Mini Lab - TotemMaker TKM-ML1

Indeks: TOT-16244 EAN: 4779049340144

Zbiór elementów umożliwiających stworzenie własnego zestawu laboratoryjnego w oparciu o mikrokontroler ATMega328P z wykorzystaniem środowiska Arduino IDE. Platforma umożliwia naukę podstaw elektroniki, programowania oraz przeprowadzanie doświadczeń. Konstrukcja zbudowana z klocków Totem pozwala uniknąć problemów z montażem, delikatnymi oraz nieuporządkowanymi połączeniami.

Zestaw konstrukcyjny Totem Maker Mini Lab - TotemMaker TKM-ML1
439,00 zł
356,91 zł netto
Zapłać później
Producent: TotemMaker

Opis produktu: Zestaw konstrukcyjny Totem Mini Lab - TotemMaker TKM-ML1

Zbiór elementów umożliwiających stworzenie własnego zestawu laboratoryjnego w oparciu o mikrokontroler ATMega328P z wykorzystaniem środowiska Arduino IDE. Gotowa platforma umożliwia naukę podstaw elektroniki, programowania oraz przeprowadzanie doświadczeń. Sztywna konstrukcja zbudowana z klocków Totem pozwala uniknąć problemów z montażem, delikatnymi oraz nieuporządkowanymi połączeniami co w znacznej mierze wpływa na komfort użytkowania zestawu.

TotemDuino - moduł z mikrokontrolerem

Moduł TotemDuino z mikrokontrolerem ATmega328.

TotemDunio - Moduł z mikrokontrolerem ATmega328

Moduł wyposażony w mikrokontroler ATmega328 podobnie jak Arduino Uno, dzięki czemu zestaw umożliwia programowanie w środowisku Arduino IDE. Wszystkie piny wyjściowe na płytce wyposażone są w zabezpieczenie przepięciowe oraz zwarciowe co w znacznym stopniu ułatwia proces prototypowania unikając przy tym ryzyka uszkodzenia płytki. Na powierzchni płytki znajduje się przełącznik umożliwiający wybór napiecia logicznego z jakim ma ona pracować, do wyboru napięcie 3,3 V i 5 V. Płytka łączy się z platformą LabBoard za pomocą 34-pinowego przewodu IDC.

LabBoard - Platforma eksperymentalna

LabBoard posiada podwójne zastosowanie, można ją wykorzystać jako rozszerzenie dla TotemDuino z łatwym dostępem do portów I/O  oraz wykorzystanie jej jako jednostki pomiarowej i testującej. Na pokładzie LabBoard znajduje się układ 12-bitowego, 3-kanałowego przetwornika cyfrowo-analogowego. Płytka oferuje możliwość pomiaru napięcia  na 3 wejściach w zakresie +/- 0,5 V, +/- 5 V i +/- 50 V, pomiaru prądu do 800 mA oraz pomiaru częstotliwości do 1 MHz. Dodatkowo platforma posiada generator impulsów zdolny generować skończoną lub nieskończoną serię impulsów o programowalnej szerokości i okresie trwania i ich odczyt zliczający 999,999,999 impulsów w sygnale.

Platforma LabBoardPlatforma LabBoard.

Rozszerzenie możliwości zestawu konstrukcyjnego

Producent przygotował panele boczne rozszerzające możliwości głównego zestawu, panele posiadają różne zastosowanie w zależności od wersji, wyróżnić można 3 modele:

 • Panel audio - zawierający wzmacniacz z głośnikiem, LEDowy wskaźnik wysterowania oraz generator funkcyjny.
 • Panel I/O - zawierający dodatkowe przełączniki, potencjometry, przekaźnik oraz złącze Jack 3,5 mm.
 • Panel czujnikowy - zawiera mikrofon, czujnik DHT11, termistor, buzzer oraz wyświetlacz OLED 128 x 64 px komunikujący się przez interfejs I2C.

Zestaw zawiera

 • 1 x Płytka TotemDuino
 • 1 x Platforma LabBoard
 • 1 x Przewód IDC 34-pin
 • 1 x Elementy konstrukcyjne Totem
 • 1 x Zasilacz 12 V DC 1,5 A - wtyk DC 
 • 2 x Płytka stykowa - 700 otworów
 • 40 x Przewody połączeniowe 20 cm
 • 1 x Przewód USB - microUSB - 1 m
 • 1 x Instrukcja obsługi

Zestaw konstrukcyjny Totem Maker Mini Lab – TotemMaker TKM-ML1

Totem Maker Mini Lab to pakiet składający się z licznych elementów elektronicznych, z którego pomocą stworzyć można własne zestawy laboratoryjne, w bardzo szybki i prosty sposób. Zgodny z Arduino zestaw konstrukcyjny Totem Maker Mini Lab sprawdzi się zarówno u osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Stworzony pod Arduino zestaw ma za zadanie pomóc w opanowaniu podstawowej wiedzy na temat programowania, elektroniki oraz przeprowadzania doświadczeń różnego rodzaju. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji jest prosty w obsłudze nawet dla osób początkujących, a także zwiększa komfort podczas pracy.

Możliwości zestawu konstrukcyjnego

Kompatybilny z Arduino zestaw konstrukcyjny Totem Maker Mini Lab wyposażony został w mikrokontroler ATmega 328, dzięki czemu umożliwia programowanie w danym środowisku. Pakiet zawiera również płytkę TotemDuino, platformę LabBoard, dwie płytki stykowe wyposażone w 700 otworów, a także przewód IDC 34-pin.

Innymi elementami wyposażenia są przewody połączeniowe, przewód USB, a także zasilacz 12 V DC 1,5 A. Przemyślana konstrukcja Totem Maker Mini Lab umożliwia poszerzenie standardowej wersji zestawu o dodatkowe panele, dzięki wyposażeniu w panele boczne.

Szerokość opakowania 43.3 cm
Wysokość opakowania 19.3 cm
Głębokość opakowania 6.1 cm
Masa opakowania 1.029 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Zestaw konstrukcyjny Totem Maker Mini Lab - TotemMaker TKM-ML1

5/5

Średnia Ocena

6

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Hartmut 04.04.2024 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Spełniono duże życzenie ....
Andreas 28.09.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Niewiele mogę powiedzieć, bo to prezent i nie mam o nim zielonego pojęcia. To było bardzo szybkie, a urządzenie zostało naprawdę dobrze zapakowane.
Rafał 12.03.2024 Potwierdzony zakup
Gerd-Peter 20.05.2023 Potwierdzony zakup
Uwe 13.04.2023 Potwierdzony zakup
Jaroslav 27.01.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: