Shelly Flood - inteligentny czujnik zalania z pomiarem temperatury - WiFi

Indeks: IME-24480 EAN: 3800235262245

Shelly Flood to inteligentny czujnik zalania, który nie tylko ostrzega o potencjalnych wyciekach wody, ale także monitoruje temperaturę. Dzięki prostocie użytkowania oraz możliwości monitorowania zdalnego za pomocą aplikacji Shelly Smart Control, ten kompaktowy i bezprzewodowy czujnik zapewnia spokój i kontrolę nad środowiskiem w domu.

Shelly Flood - inteligentny czujnik zalania z pomiarem temperatury - WiFi
119,00 zł
96,75 zł netto
Zapłać później
Producent: Shelly

Opis produktu: Shelly Flood - inteligentny czujnik zalania z pomiarem temperatury - WiFi

Shelly Flood jest inteligentnym czujnikiem zalania, który nie tylko informuje użytkownika o potencjalnych wyciekach wody, ale także monitoruje temperaturę. Dzięki prostocie użytkowania oraz możliwości monitorowania zdalnego za pomocą aplikacji Shelly Smart Control, ten kompaktowy i bezprzewodowy czujnik zapewnia użytkownikowi spokój i kontrolę nad środowiskiem w domu. Shelly Flood posiada baterię o wyjątkowo długiej żywotności, nawet do 18 miesięcy. Dzięki bezprzewodowej łączności można umieścić lub przymocować czujnik w dowolnym miejscu, zgodnie z potrzebami użytkownika.

Biały i okrągły czujnik leży na białym tle.

Shelly Flood - inteligentny czujnik zalania z pomiarem temperatury - WiFi.

Biały i okrągły czujnik pokazany od spodu na białym tle.

Czujnik odpowiada za monitorowanie poziomu wody i temperatury w pomieszczeniu.

Główne cechy czujnika

 • Bezprzewodowe połączenie: Shelly Flood łączy się bezpośrednio z siecią WiFi, eliminując potrzebę stosowania dodatkowych kontrolerów.
 • Natychmiastowe powiadomienia: Shelly Flood informuje użytkownika o wszelkich wyciekach cieczy, gwarantując szybką reakcję na potencjalne zagrożenia.
 • Kontrola temperatury: Użytkownik może monitorować i kontrolować wahania temperatury, zapewniając optymalne warunki, w tym utrzymanie pożądanej temperatury w ogrzewaniu podłogowym.
 • Prosta obsługa: Zarządzanie Shelly Flood jest łatwe i wygodne, wystarczy telefon komórkowy z aplikacją Shelly Smart Control.
 • Długotrwała żywotność baterii: Bateria Shelly Flood działa nawet do 18 miesięcy, zapewniając długotrwałe bezpieczeństwo i komfort.
 • Historia w chmurze: Wszystkie pomiary temperatury są rejestrowane w chmurze przez okres jednego roku, umożliwiając użytkownikowi dostęp do danych historycznych.
 • Swobodna lokalizacja: Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, użytkownik może umieścić czujnik w dowolnym miejscu w domu, bez ograniczeń przewodowych.
 • Monitorowanie zdalne: Za pomocą aplikacji Shelly Smart Control i telefonu, użytkownik może zdalnie monitorować swój dom, niezależnie od swojej lokalizacji.

Monitorowanie poziomu wody

Shelly Flood to inteligentny czujnik wycieku wody, który precyzyjnie wykrywa obecność wycieków w pomieszczeniach. Dzięki łączności WiFi oraz dedykowanej aplikacji wysyła natychmiastowe powiadomienie na telefon użytkownika. Korzystając z Shelly Flood do wykrywania wycieków w połączeniu z Shelly Plus 1 możesz zabezpieczyć dom przed katastrofalnymi szkodami spowodowanymi przez wodę. Gdy Shelly Flood wykryje wyciek, Shelly Plus 1 zostanie uruchomiony, aby odciąć dopływ wody, minimalizując potencjalne szkody spowodowane przez nieszczelną rurę lub urządzenie.

Energooszczędna bateria

Bateria CR123A to wysoce energooszczędne źródło zasilania, idealne do zastosowań wymagających długotrwałego użytkowania. Dzięki swojej trwałości i wydajności jedna bateria CR123A może dostarczać zasilanie przez wiele miesięcy, a nawet lat przy normalnym użytkowaniu. Jest to bateria jednorazowa, co oznacza, że nie jest przeznaczona do ponownego ładowania i użytkowania.

Biały i okrągły czujnik leży na białym tle.

Czujnik posiada energooszczędną baterię CR123A.

Biały i okrągły czujnik leży na białym tle.

Shelly Flood łączy się z dedykowaną aplikacją, pozwalając na zdalną kontrolę czujnika.

Więcej niż czujnik wycieku wody

To inteligentne urządzenie, które nie tylko wykrywa wycieki i obecność wody, ale także monitoruje temperaturę. Dzięki temu zawsze będziesz informowany o zmianach temperatury w domu i będziesz mógł kontrolować żądaną temperaturę ogrzewania podłogowego.

Synchronizacja z aplikacją na smartfona

Shelly Flood jest zintegrowany z aplikacją Shelly Smart Control, która umożliwia użytkownikowi zdalną kontrolę nad wszystkimi połączonymi urządzeniami. Bez względu na to, czy jesteś w domu, w biurze czy na zasłużonym urlopie, możesz efektywnie zarządzać działaniem urządzeń za pomocą smartfona. To przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną wygodę dla użytkownika.

Darmową aplikację Shelly Smart Control możesz pobrać na urządzenie zarówno z systemem Android, jak i z systemem iOS.

Specyfikacja techniczna czujnika

 • Producent: Shelly
 • Model: Shelly Flood
 • Technologia łączności: bezprzewodowa
 • Protokół WiFi: 802.11 b/g/n
 • Częstotliwość radiowa: od 2400 do 2484 MHz
 • Zasięg: do 50 m na zewnątrz i do 30 m w pomieszczeniach (w zależności od materiałów budowlanych)
 • Zasilanie: bateria CR123A (brak w zestawie)
 • Napięcie baterii: 3 V
 • Zakres pomiaru temperatury: od -40°C do 60°C
 • Aplikacja mobilna: Shelly Smart Control
 • Kolor produktu: biały
 • Wymiary: 70 x 19 mm
Biały i okrągły czujnik leży spodem do góry na białym tle.

Czujnik jest bezprzewodowy i łączy się z siecią WiFi.

Kolor biały
Inteligentny budynek Czujnik zalania
Inteligentny budynek Czujnik temperatury
Komunikacja WiFi
Szerokość opakowania 8.5 cm
Wysokość opakowania 8.5 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.046 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: