Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-10 Pro

Indeks: VIA-16625 EAN: 5903111328207

Oferujemy wysokiej jakości ultradźwiękowy odstraszacz na gryzonie. To model od firmy Viano, której produkty osiągnęły duży sukces, a klienci wyrażają zadowolenie. Straszak wyposażony jest w dwa duże buzzery o różnych charakterystykach oraz w silną błyskową diodę LED. Urządzenie emituje ultradźwięki, które są bardzo nieprzyjemne dla opisywanych powyżej zwierząt.

Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-10 Pro
132,60 zł
107,80 zł netto
Zapłać później
Producent: Viano

Opis produktu: Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-10 Pro

Oferujemy wysokiej jakości ultradźwiękowy odstraszacz na gryzonie. To model od firmy Viano, której produkty osiągnęły duży sukces, a klienci wyrażają zadowolenie. Straszak wyposażony jest w dwa duże buzzery o różnych charakterystykach oraz w silną błyskową diodę LED. Urządzenie emituje ultradźwięki, które są bardzo nieprzyjemne dla opisywanych powyżej zwierząt.

Szkodniki słyszące takie sygnały starają się oddalić od ich źródła. Dzięki temu nie będą chodzić w pobliżu miejsc, w których zamontowane jest urządzenie. Dioda LED emituje bardzo jasne błyski, które również są nieprzyjemnym dla gryzoni czynnikiem utrudniającym życie. Większość tego typu stworzeń to zwierzęta nocne, które nie lubią światła w ogóle, a nagłe rozbłyski są dla nich szczególnie zniechęcające.

Odstraszacz do swej pracy wykorzystuje dwa buzzery i diodę LED.

Odstraszacz do swej pracy wykorzystuje dwa buzzery i diodę LED.

Gryzonie i kuny to poważne zagrożenie

Jeżeli sam tego nie doświadczyłeś, możliwe, że słyszałeś historie o kunach, łasicach, myszach i szczurach, które wchodzą do mieszkań, domów, piwnic, garaży czy na strych i powodują poważne szkody. Niestety, takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Niewielkie zwierzęta znajdują drogę, aby dostać się do wnętrza domu w poszukiwaniu pożywienia lub na przykład miejsca na gniazdo.

Torując sobie drogę, przegryzają przewody, niszczą meble i wyjadają zapasy, a także pozostawiają za sobą odchody i przykry zapach moczu. Warto również zauważyć, że dzikie zwierzęta przenoszą także niebezpieczne dla człowieka choroby. Kuny natomiast, które zadomowią się na poddaszu, mogą wyrządzić realną krzywdę dziecku lub zwierzętom domowym. Warto zabezpieczyć się przed takimi scenariuszami i zainwestować niedużą kwotę w odstraszacz na gryzonie, kuny i łasice.

Odstraszacz zasilany jest napięciem 230 V ze standardowego gniazdka sieciowego.

Odstraszacz zasilany jest napięciem 230 V ze standardowego gniazdka sieciowego.

Twoje pupile nie słyszą odstraszacza

Ludzkie ucho nie jest w stanie usłyszeć ultradźwięków, jednak uszy naszych pupili takich jak psy i koty są znacznie bardziej wyczulone. Projektanci urządzenia zadbali, aby zakres częstotliwości, na jakich operuje odstraszacz, nie obejmował zakresu słyszalnego przez domowe zwierzęta (oczywiście poza gryzoniami). Dodatkowo straszak został wyposażony w system, który bezustannie zmienia wysokość emitowanych dźwięków, dzięki czemu nie ma możliwości, aby szkodnik mógł przyzwyczaić się do nieprzyjemnego sygnału i pchany wonią pożywienia mógł dostać się w pobliże domu.

Odstraszacz jest bardzo energooszczędny, urządzenie może działać 24/7h bez obaw o znaczący wzrost rachunków za energię elektryczną.

Odstraszacz jest bardzo energooszczędny, urządzenie może działać 24/7 h bez obaw o znaczący wzrost rachunków za energię elektryczną.

Odstraszacz na myszy i szczury jest ekologiczny

Jeszcze niedawno ludzie w konflikcie z gryzoniami i podobnymi im szkodnikami najczęściej stosowali brutalne pułapki. W dzisiejszych czasach wiedza i technologia pozwalają uniknąć takiej konieczności oraz zwiększyć skuteczność zabezpieczeń poprzez stosowanie ultradźwiękowych odstraszaczy. Dodatkowo warto zaznaczyć, że układ zasilania oraz pozostałe komponenty tworzą razem wydajny układ elektroniczny, który zużywa bardzo małą ilość energii elektrycznej mimo nieustannej pracy przez 24 godziny na dobę. 

Urządzenie wystarczy podłączyć do gniazdka sieciowego.

Urządzenie wystarczy podłączyć do gniazdka sieciowego.

Instalacja i korzystanie z odstraszacza

Instalacja urządzenia oraz korzystanie z niego są intuicyjne i nie wymagają specjalistycznej wiedzy. Odstraszacz na gryzonie ma wbudowaną wtyczkę kompatybilną ze standardowymi gniazdami prądu zmiennego – po podłączeniu urządzenie zaczyna pracować (emitować ultradźwięki) do momentu odłączenia zasilania.

Straszak jest dodatkowo wyposażony w silną migającą diodę LED, która może się doskonale sprawdzić przy zastosowaniu urządzenia w piwnicy lub na strychu. Jeżeli jednak urządzenie zostanie zamontowane na przykład przy wejściu do domu lub w pomieszczeniu, samą diodę można wyłączyć umieszczonym z boku dwustanowym przełącznikiem kołyskowym (I/0). Urządzenie po podłączeniu do zasilania jest praktycznie bezobsługowe.

Specyfikacja techniczna

  • Zasilanie: od 100 V do 230 V
  • Pobór prądu: 45 mA
  • Pobór prądu w czasie błysku: 10 mA
  • Kąt emisji ultradźwięku: 180°
  • Zasięg ultradźwięku: do 200 metrów
  • Temperatura pracy: od -30°C do 70°C
  • Wymiary: 100 x 74 x 63 mm

Napięcie zasil. od 100 V AC
Napięcie zasil. do 230 V AC
Szerokość opakowania 7.5 cm
Wysokość opakowania 6.5 cm
Głębokość opakowania 9.5 cm
Masa opakowania 0.106 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-10 Pro

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Włodzimierz 11.09.2023 Potwierdzony zakup
Jakość i wygląd w porządku. Co do użyteczności poczekam na efekty.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: