Statyw do aparatu fotograficznego Esperanza EF105 Azalea - 20cm

Indeks: ESP-11998 EAN: 5901299902684

Mini statyw do aparatów fotograficznych. Posiada uniwersalny gwint 1/4 pasujący do większości aparatów i kamer. Statyw posiada dwie wysokości regulowane wysuwem nóżek, min. wysokość 127 mm, maks. wysokość 200 mm. 

Statyw do aparatu fotograficznego Esperanza EF105 Azalea - 20cm
10,90 zł
8,86 zł netto
Zapłać później
Producent: Esperanza

Opis produktu: Statyw do aparatu fotograficznego Esperanza EF105 Azalea - 20cm

Mini statyw do aparatów fotograficznych. Posiada uniwersalny gwint 1/4 pasujący do większości aparatów i kamer. Statyw posiada dwie wysokości regulowane wysuwem nóżek, min. wysokość 127 mm, maks. wysokość 200 mm

Statyw do aparatu fotograficznego Azalea

Statyw do aparatu fotograficznego Azalea.

Specyfikacja techniczna statywu od Esperanza 

  • Maks. wysokość: 200 mm
  • Min. wysokość: 127 mm
  • Gwint: 1/4"
  • Dwusekcyjne nogi
  • Udźwig: 0,5 kg
  • Kolor: czarny

20-centymetrowy mini statyw do aparatu fotograficznego o oznaczeniu EF105 Azalea – produkt znanej marki Esperanza. Wyposażony w niewielką głowicę kulową, pozwalającą na zmianę kąta nachylenia aparatu lub kamery. Położenie głowicy jest blokowane za pomocą niewielkiej śruby, znajdującej się z boku podstawy.

Do zamocowania sprzętu fotograficznego służy standardowy gwint ¼”, pasujący do niemal wszystkich aparatów kompaktowych, lustrzanek, bezlusterkowców, a także wielu małych kamer cyfrowych. W celu zamontowania aparatu należy wkręcić gwint w gniazdo, znajdujące się na spodzie urządzenia, a następnie zablokować (docisnąć) za pomocą szerokiego, radełkowanego pokrętła okalającego śrubę statywu. Teleskopowe nóżki statywu mogą być wydłużone w celu podwyższenia całości o kilka dodatkowych centymetrów.

Niezbędne akcesoria dla entuzjastów fotografii

Oferowany przez nas statyw sprawdzi się szczególnie w makrofotografii, choć z równym powodzeniem może służyć np. do wykonywania zdjęć grupowych z użyciem samowyzwalacza. Z uwagi na niewielką masę własną statywu, nie należy używać go do cięższego sprzętu (np. profesjonalnych lustrzanek z długoogniskowymi obiektywami, które mogłyby spowodować utratę stabilności statywu).

W naszej ofercie znajdziesz także inne przydatne akcesoria fotograficzne – mamy m.in. selfiesticki do smartfonów (pasywne oraz z obsługą Bluetooth), a także niezwykle przydatne (zwłaszcza w podróży) mini statywy elastyczne marki Kruger&Matz. Przegubowa konstrukcja ich nóg umożliwia nie tylko stabilne ustawienie aparatu na płaskiej powierzchni, ale także… zawieszenie, np. wokół gałęzi drzewa lub wąskiej poręczy schodów.

Szerokość opakowania 8.5 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 22.5 cm
Masa opakowania 0.076 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: