Statyw do aparatu fotograficznego Esperanza EF105 Azalea - 20cm

Indeks: ESP-11998 EAN: 5901299902684

Mini statyw do aparatów fotograficznych. Posiada uniwersalny gwint 1/4 pasujący do większości aparatów i kamer. Statyw posiada dwie wysokości regulowane wysuwem nóżek, min. wysokość 127 mm, maks. wysokość 200 mm. 

Statyw do aparatu fotograficznego Esperanza EF105 Azalea - 20cm
12,90 zł
10,49 zł netto
Zapłać później
Producent: Esperanza

Opis produktu: Statyw do aparatu fotograficznego Esperanza EF105 Azalea - 20cm

Mini statyw do aparatów fotograficznych. Posiada uniwersalny gwint 1/4 pasujący do większości aparatów i kamer. Statyw posiada dwie wysokości regulowane wysuwem nóżek, min. wysokość 127 mm, maks. wysokość 200 mm

Statyw do aparatu fotograficznego Azalea

Statyw do aparatu fotograficznego Azalea.

Specyfikacja techniczna statywu od Esperanza 

 • Maks. wysokość: 200 mm
 • Min. wysokość: 127 mm
 • Gwint: 1/4"
 • Dwusekcyjne nogi
 • Udźwig: 0,5 kg
 • Kolor: czarny

20-centymetrowy mini statyw do aparatu fotograficznego o oznaczeniu EF105 Azalea – produkt znanej marki Esperanza. Wyposażony w niewielką głowicę kulową, pozwalającą na zmianę kąta nachylenia aparatu lub kamery. Położenie głowicy jest blokowane za pomocą niewielkiej śruby, znajdującej się z boku podstawy.

Do zamocowania sprzętu fotograficznego służy standardowy gwint ¼”, pasujący do niemal wszystkich aparatów kompaktowych, lustrzanek, bezlusterkowców, a także wielu małych kamer cyfrowych. W celu zamontowania aparatu należy wkręcić gwint w gniazdo, znajdujące się na spodzie urządzenia, a następnie zablokować (docisnąć) za pomocą szerokiego, radełkowanego pokrętła okalającego śrubę statywu. Teleskopowe nóżki statywu mogą być wydłużone w celu podwyższenia całości o kilka dodatkowych centymetrów.

Niezbędne akcesoria dla entuzjastów fotografii

Oferowany przez nas statyw sprawdzi się szczególnie w makrofotografii, choć z równym powodzeniem może służyć np. do wykonywania zdjęć grupowych z użyciem samowyzwalacza. Z uwagi na niewielką masę własną statywu, nie należy używać go do cięższego sprzętu (np. profesjonalnych lustrzanek z długoogniskowymi obiektywami, które mogłyby spowodować utratę stabilności statywu).

W naszej ofercie znajdziesz także inne przydatne akcesoria fotograficzne – mamy m.in. selfiesticki do smartfonów (pasywne oraz z obsługą Bluetooth), a także niezwykle przydatne (zwłaszcza w podróży) mini statywy elastyczne marki Kruger&Matz. Przegubowa konstrukcja ich nóg umożliwia nie tylko stabilne ustawienie aparatu na płaskiej powierzchni, ale także… zawieszenie, np. wokół gałęzi drzewa lub wąskiej poręczy schodów.

Szerokość opakowania 8.5 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 22.5 cm
Masa opakowania 0.076 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: