• Obniżka

Skaner 3D - 3DMakerpro Mole - pakiet standard

Indeks: VDI-23361 EAN: 6975925240135
Mole to profesjonalny skaner 3D zdolny do szczegółowego przechwytywania obiektów i odwzorowania ich najmniejszych detali z dokładnością do 0,05 mm. Urządzenie umożliwia uzyskanie kompletnego, dokładnego modelu, bez konieczności używania znaczników. Pakiet standard zawiera skaner, przewód zasilający, przewód do transmisji danych oraz instrukcję obsługi.
Skaner 3D - 3DMakerpro Mole - pakiet standard
2 735,00 zł -5%
2 598,25 zł
2 112,40 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 2 598,25 zł
3DMakerpro Mole - pakiet:
Producent: 3DMakerpro

Opis produktu: Skaner 3D - 3DMakerpro Mole - pakiet standard

Mole to profesjonalny skaner 3D zdolny do szczegółowego przechwytywania obiektów i odwzorowania ich najmniejszych detali z dokładnością do 0,05 mm. Dzięki technologii śledzenia wizualnego i autorskiego algorytmu sztucznej inteligencji, urządzenie umożliwia uzyskanie kompletnego, dokładnego modelu, bez konieczności używania znaczników. Bliska podczerwień (NIR), w którą został wyposażony skaner, nie stanowi zagrożenia dla oczu, dzięki czemu można wykonywać bezpieczne skanowanie twarzy. Mole wyposażony został także w optyczne moduły przeciwwstrząsowe, które zapewniają płynne i stabilne skanowanie, nawet w trybie ręcznym. Pakiet standard zawiera skaner, przewód zasilający, przewód do transmisji danych oraz instrukcję obsługi.

Skaner Mole od 3DMakerpro możesz zakupić także w pakiecie luksusowym - sprawdź!

Zawartość zestawu.

Przedmiotem sprzedaży jest wyłącznie skaner Mole.

Najwyższa dokładność

Dzięki bardzo precyzyjnym soczewkom o wysokiej rozdzielczości do 0,1 mm, skaner Mole potrafi dokładnie odwzorować kształt i wymiary skanowanego przedmiotu, wychwytując najdrobniejsze szczegóły. Skaner nadaje się zarówno do pracy z małymi jak i większymi obiektami. Zakres pojedynczego skanowania ma wymiary 200 x 100 mm, a odległość skanera od przedmiotu powinna zawierać się w zakresie od 150 mm do 400 mm. 

Praca w różnorodnym środowisku

Źródło światła NIR pozwala skanerowi pracować nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Pełne słońce czy nieoświetlone pomieszczenie nie staną na przeszkodzie do uzyskania skanów dokładnie odzwierciedlających obiekt. Podczerwień NIR umożliwia też bezpieczne skanowanie twarzy.

Skaner Mole może pracować nawet w pełnym słońcu.

Efekt skanowania.

Niezawodny przy każdym skanowaniu

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom skanera Mole, przy każdym skanowaniu uzyskasz kompletny i dokładny model. Korzystając z technologii śledzenia wizualnego i opracowanego przez 3DMakerpro algorytmu sztucznej inteligencji, urządzenie umożliwia skanowanie bez znaczników, oszczędzając dzięki temu znaczną ilość czasu. Optyczne moduły przeciwwstrząsowe, w które został wyposażony skaner gwarantują płynne i stabilne skanowanie, nawet w trybie ręcznym, z prędkością 10 fps.

Wygodny w użyciu

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja Mole sprawia, że ​​skanowanie jest łatwe i przyjemne. Skaner może pracować w trybie ręcznym lub, po zakupie statywu i stołu, w trybie obrotowym. Dodatkowo cichy wentylator znajdujący się wewnątrz obudowy skanera znacznie obniża jego temperaturę, gwarantując dłuższy czas pracy bez ładowania. 

Mole umożliwia wygodne skanowanie ręczne.

Specyfikacja techniczna skanera 3D 3DMakerpro Mole
Dokładność pojedynczego skanowania: 0,05 mm
Rozdzielczość: 0,1 mm
Odległość robocza:  od 150 mm do 400 mm
Zasięg pojedynczego skanowania: 200 x 100 mm
Wymiary minimalnego skanowania: 15 x 15 x15 mm
Prędkość skanowania: do 10 fps
Źródło światła: NIR
Skanowanie na zewnątrz: tak
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0
Kompatybilny system operacyjny: Android, iOS, Windows 10/11 (64-bit), Mac OS 12/13
Format wyjściowy: .ply, .obj, .stl
Wymiary: 141 x 80 x 80 mm
Masa: 390 g

Szerokość opakowania 28 cm
Wysokość opakowania 20 cm
Głębokość opakowania 15 cm
Masa opakowania 1.14 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: