Wodoodporne etui na smartfona - 6''

Indeks: NSZ-08945 EAN: 5907621806446

Wodoodporne etui na urządzenia multimedialne, np. telefony PDA, itp. Dzięki niemu można zabezpieczyć urządzenie przed uszkodzeniami, np podczas pływania. Maksymalne wymiary urządzenia to 165 x 90 x 10 mm.

Wodoodporne etui na smartfona - 6''
5,90 zł
4,80 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Wodoodporne etui na smartfona - 6''

Wodoodporne etui na urządzenia multimedialne, np. telefony PDA, itp. Dzięki niemu można zabezpieczyć urządzenie przed uszkodzeniami, np podczas pływania. Maksymalne wymiary urządzenia to 165 x 90 x 10 mm.

Specyfikacja etui na smartfona

  • Przeznaczone dla smartfonów do 6 ''
  • Chroni przed wilgocią, kurzem, itp.
  • Posiada przezroczyste okienka, przez które działa dotyk
  • Materiał wykonania: PVC + ABS
  • Wymiary okienka: 150 x 80 mm
  • Wymiary pokrowca: 210 x 108 mm

Wodoodporne etui na smartfona

Wodoodporne etui na smartfona 6".

Telefony kontra wilgoć

Liczne współcześnie produkowane telefony komórkowe, charakteryzują się coraz to bardziej innowacyjnymi ulepszeniami. Wybór jest bardzo szeroki i dotyczy większości producentów obecnych na rynku zarówno od kilkudziesięciu lat, jak i tych, którzy pojawili się ledwie ,,przed chwilą”. Możemy nabyć telefon odpowiedni do naszych wymagań. Oprócz coraz szybszych procesorów, aparatów o coraz wyższej rozdzielczości, jeszcze bardziej pojemnych baterii czy też jeszcze wyższej jakości transmisji danych w kolejnych generacjach protokołu Bluetooth, telefony komórkowe mają jeszcze bardziej futurystyczny design połączony ze szczelnością obudowy zgodnie z wymaganiami stopnia ochrony wewnętrznej IP68. Oznacza to, że telefon jest całkowicie pyłoszczelny i odporny na długotrwałe zanurzenie w wodzie niedestylowanej. Nie wszystkie smartfony jednak spełniają te wymagania - zwłaszcza te starsze. Rozwiązaniem problemu jest oferowane etui do smartfonów o przekątnej wyświetlacza wynoszącej 6”.

Wodoodporne etui na smartfona - 6'' - skuteczna ochrona przed zalaniem telefonu

Wodoodporne etui na smartfona zapewnia całkowitą szczelność i ochronę przed przedostawaniem się pyłów i cieczy do telefonu. Co więcej, przezroczysta powierzchnia etui pozwala na przekazywanie dotyku do wyświetlacza telefonu. Dzięki temu, telefon zachowuje pełną funkcjonalność, a przy tym można z niego korzystać nawet w warunkach intensywnych opadów atmosferycznych.

Szerokość opakowania 12 cm
Wysokość opakowania 24 cm
Głębokość opakowania 2 cm
Masa opakowania 0.041 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: