Filtruj według
Zastosowanie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (534) Ok Wyczyść
Cena
16 24
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Sygnalizatory LED

Ilość produktów: 2
Loading...

Sygnalizator alarmowy AS7015 - czerwony

Sygnalizator optyczno-dźwiękowy przeznaczony do systemów antywłamaniowych i przeciwpożarowych. Wyprowadzeniem są przewody ze zdjętą izolacją. Napięcie zasilania jest równe 12 V...
5.0 (2)
Indeks: SES-07368
Indeks: SES-07368
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 23,90 zł Cena 23,90 zł
  • Darmowa dostawa

Sygnalizator alarmowy AS7017 - biały

Sygnalizator dźwiękowy przeznaczony do systemów antywłamaniowych i przeciwpożarowych. Wyprowadzeniem są przewody ze zdjętą izolacją. Napięcie zasilania jest równe 12 V DC.
5.0 (2)
Indeks: SES-07367
Indeks: SES-07367
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Cena podstawowa 16,50 zł Cena 16,50 zł
  • Darmowa dostawa

Sygnalizatory LED - wybierz model dla siebie

Sygnalizatory LED można wykorzystać w miejscach, gdzie ostrzeganie za pomocą świateł jest potrzebne dla zapewnienia bezpieczeństwa - między innymi przy bramach i innych ruchomych elementach, na pojazdach uprzywilejowanych oraz w fabrykach i warsztatach. W zależności od sposobu zastosowania w układzie, sygnalizator może być uruchamiany ręcznie w pożądanym momencie lub włączać się automatycznie (na przykład po wykryciu odpowiednich parametrów przez czujniki, po uruchomieniu maszyny, przy otwarciu bramy etc.). Oferujemy sygnalizatory LED stroboskopowe (częstotliwość 100 lub 500 na minutę) oraz świecące światłem stałym, a także sygnalizatory optyczno-dźwiękowe.

Zalety technologii LED

Sygnalizatory świetlne oparte o wykorzystanie diod LED są ekonomiczne i bardzo trwałe - do podtrzymania działania potrzebują niewiele energii elektrycznej, a ich żywotność wynosi nawet do 100 000 godzin pracy. Oferowane przez nas modele są atrakcyjne pod względem cenowym, łatwe w montażu (instalacja za pomocą śrub lub mocowanie na magnes) i gotowe do użycia natychmiast po zamontowaniu.

Dopasuj produkt do zastosowania

Po wybraniu pożądanego koloru i trybu działania (światło stałe/stroboskop) należy dopasować model odpowiedni do konkretnego zastosowania. Najistotniejszymi wyznacznikami będą wymagania dotyczące zasilania (230 V, 12 V lub 24 V, AC lub DC) oraz sposób montażu (śruby, magnes). Na przykład w przypadku montażu na pojeździe najwygodniej będzie użyć sygnalizatora LED montowanego przy pomocy magnesu i kompatybilnego z samochodowym zasilaniem (12 V lub 24 V, DC - w zależności od auta). Do zainstalowania na ruchomych elementach, takich jak bramy, dobrze sprawdzi się montaż przy pomocy śrub. Warto pamiętać, że urządzenia przeznaczone do zasilania prądem stałym wymagają odpowiedniego zasilacza i nie mogą być podłączane bezpośrednio do sieci. Natomiast modele z sygnalizacją świetlną i dźwiękową świetnie sprawdzą się jako elementy alarmów i systemów ostrzegawczych, w których zastosowanie ostrzegania optycznego może być niewystarczające (na przykład w systemach przeciwpożarowych).