Moduł głowicy laserowej do Snapmaker Artisan - 40W

Indeks: SNM-23781 EAN: 6971573440934
Oryginalna głowica laserowa do aktualizacji drukarki Snapmaker Artisan. Jej moc wynosi 40 watów. Do zestawu dołączono również Air Assist - system regulacji przepływu powietrza.
Moduł głowicy laserowej do Snapmaker Artisan - 40W
4 690,00 zł
3 813,01 zł netto
Producent: Snapmaker

Opis produktu: Moduł głowicy laserowej do Snapmaker Artisan - 40 W

Wyposaż swoją drukarkę Snapmaker Artisan 3w1 w oryginalny moduł głowicy laserowej, uzyskaj cztery razy większą moc i efektywność w grawerowaniu i cięciu laserowym i zaskakuj wyjątkowymi projektami! Laser ma moc aż 40 watów, dzięki czemu może pracować z wieloma różnymi materiałami. Moduł od Snapmaker wyposażono w innowacyjny system automatycznego ustawiania ostrości lasera, dostosowujący się do grubości używanego materiału. Głowicę wyposażono również w szereg zabezpieczeń, które skutecznie chronią użytkownika, jak i samo urządzenie. Do zestawu dołączono również Air Assist - system regulacji przepływu powietrza, który zapewnia gładsze, bardziej precyzyjne krawędzie bez nadmiernego przypalania.

Głowica laserowa jest oryginalnym produktem firmy Snapmaker, producenta drukarki Artisan. W naszej ofercie dostępne są również inne części do drukarek 3D Snapmaker.

Moduł głowicy laserowej do Snapmaker Artisan - 40 W.


Mocny 40-watowy laser.

Laser o dużej mocy

40-watowa głowica laserowa sprawi, że Twoja drukarka Artisan stanie się mocnym, wydajnym urządzeniem do grawerowania i cięcia. Według testów laser jest w stanie przeciąć 20-milimetrową sklejkę sosnową za pomocą tylko jednego cięcia

Inteligentny Air Assist

Użyj systemu Air Assist podczas grawerowania lub cięcia i uzyskaj krawędzie bez niedoskonałości. Air Assist to system regulacji przepływu powietrza, który oczyszcza wiązkę lasera oraz obrabianą powierzchnię z kurzu, dymu i pozostałości. Dzięki temu laser jest precyzyjniejszy i nie przypala krawędzi. W przypadku wykonywania zarówno grawerowania, jak i cięcia w jednym projekcie, nie zaleca się używania Air Assist przy wszystkich warstwach. System można obsługiwać za pomocą oprogramowania Luban, dzięki któremu możliwe jest automatyczne włączanie i wyłączanie Air Assist.


Wykorzystanie Air Assist znacznie poprawia jakość pracy lasera.


Wygodnie ustawiaj ostrość lasera.

Łatwe dostosowanie ostrości

Określ grubość wykorzystywanego materiału na ekranie dotykowym, a urządzenie uruchomi automatyczne ustawianie ostrości w zależności od wprowadzonej grubości. Alternatywnie możesz także ręcznie ustawić ostrość lasera za pomocą dźwigni znajdującej się na głowicy. 

Oprogramowanie Luban 

Zaprojektuj swoje wymarzone dzieło w zaledwie kilku sekund. Luban posiada obszerną bibliotekę gotowych szablonów, w tym popularnych wzorów, kształtów i ikon, dzięki którym szybko zrealizujesz swoje pomysły. Oprogramowanie udostępnia również informacje o zalecanych parametrach do wielu popularnych materiałów wykorzystywanych do obróbki laserowej. 


Luban udostępnia wiele ciekawych i przydatnych szablonów.


Dzięki osłonie laser nie będzie stwarzał zagrożenia dla oczu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Głowica laserowa została wyposażona w zabezpieczenia, które skutecznie chronią użytkownika, jak i samo urządzenie. Posiada osłonę, która redukuje promieniowanie laserowe. W module zamontowano również czujnik żyroskopowy nadzorujący pozycję wiązki lasera, by zapobiec wydostaniu się jej przez niepoprawne zamontowanie modułu lub odchylenie. Jeśli temperatura pracy głowicy przekroczy 55°C, urządzenie zatrzyma się automatycznie.

Specyfikacja techniczna modułu głowicy laserowej

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Kompatybilne urządzenie: Snapmaker Artisan 3w1
Moc lasera: 40 W
Rozmiar plamki lasera: 0,1 x 0,15 mm
Długość fali lasera: od 450 nm do 460 nm
Kompatybilne materiały do grawerowania: sklejka, drewno sosnowe, drewno bukowe, drewno orzechowe, bambus, płyta pilśniowa, metal malowany, blacha ocynkowana, stal nierdzewna, aluminium anodowane, ceramika, skóra, tkanina, płótno, karton, plastik i inne
Kompatybilne materiały do cięcia: sklejka, drewno sosnowe, drewno bukowe, drewno orzechowe, bambus, płyta pilśniowa, stal nierdzewna, skóra, tkanina, płótno, karton, plastik i inne
Maksymalna prędkość podczas grawerowania: 200 mm/s
Maksymalna prędkość podczas cięcia: 20 mm/s
Obsługiwane pliki: .stl, .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dxf, .snaplzr
Materiał wykonania: stop aluminium
Wymiary produktu: 105 x 166 x 75 mm
Masa produktu: 1,26 kg

Szerokość opakowania 38 cm
Wysokość opakowania 23.5 cm
Głębokość opakowania 14.5 cm
Masa opakowania 3.517 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: