Aluminiowe mocowanie Feetech FK-FP-001

Indeks: FTC-09201 EAN: 5904422312923

Aluminiowa płytka stosowana jako stopa robota, łącząca się z mocowaniem bocznym serwa. Wymiary: 105 x 60 x 2mm. Masa: 25 g.

Aluminiowe mocowanie Feetech FK-FP-001
10,90 zł
8,86 zł netto
Zapłać później
Producent: Feetech

Opis produktu: Aluminiowe mocowanie Feetech FK-FP-001

Aluminiowa płytka stosowana jako stopa robota, łącząca się z mocowaniem bocznym serwa. Płytka o wymiarach 105 x 60 x 2 mm oraz wadze 25 g.

Specyfikacja mocowania

  • Materiał: aluminium
  • Wymiary: 105 x 60 x 2 mm
  • Masa: 25 g

Mocowania i orczyki do serw

Aluminiowe mocowanie Feetech FK-FP-001 to zaledwie jeden z kilkudziesięciu oferowanych przez nas produktów, przeznaczonych do współpracy z popularnymi serwomechanizmami modelarskimi (RC). Gotowe blaszki i uchwyty montażowe są wyposażone w fabrycznie wykonane otwory, pozwalające na łatwe przykręcenie serw w jednej z wielu możliwych konfiguracji. Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza budowę rozmaitych mechanizmów, manipulatorów, podstaw robotów kroczących, itp. - użytkownik ma bowiem pewność, że stosując markowy uchwyt dostosowany do danego typu serwa, nie natknie się na problemy z kompatybilnością wymiarową, rozstawem otworów, etc.

W naszej ofercie, oprócz uniwersalnych mocowań, znajdziesz także rozwiązania specjalne – np. uchwyt Pan/Tilt marki Dagu (pozwalający na wykonanie ruchomej głowicy do obracania kamery bądź czujnika odległości), platformę obrotową do fotografii (DFRobot Hexa) czy nawet doskonały chwytak Micro Gripper Kit marki Pololu. Mamy także inne akcesoria do serw, w tym liczne orczyki o różnych kształtach (okrągłe, w formie dźwigni jednostronnej lub dwustronnej), zapasowe zębatki, a także ogumione koła przeznaczone dla serw do pracy ciągłej marki Freetech. Sprawdź też szeroki wybór okablowania kompatybilnego z serwomechanizmami modelarskimi – przedłużacze, rozgałęziacze oraz adaptery zasilania, umożliwiające wygodne i niezawodne łączenie napędów w różnych konfiguracjach (np. w celu synchronicznego sterowania wieloma serwami jednocześnie).

Szerokość opakowania 6 cm
Wysokość opakowania 10.5 cm
Głębokość opakowania 0.2 cm
Masa opakowania 0.025 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: