Drukarka 3D - Bambu Lab P1S

Indeks: BML-24027 EAN: 6975337033134
Drukarka 3D od firmy Bambu Lab skonstruowana według sprawdzonej kinematyki CoreXY, która pozwala jej osiągać prędkość druku aż do 500 mm/s. Jej zamknięta przestrzeń robocza oraz wydajny system chłodzenia i węglowy filtr powietrza sprawiają, że może ona pracować z zaawansowanymi filamentami. Drukarka dysponuje polem roboczym o wymiarach 256 x 256 x 256 mm.
Drukarka 3D - Bambu Lab P1S
3 899,00 zł
3 169,92 zł netto
Producent: Bambu Lab

Opis produktu: Drukarka 3D - Bambu Lab P1S

Kolejna drukarka z serii P1 od firmy Bambu Lab. Model P1S, tak samo jak drukarka P1P, został skonstruowany według sprawdzonej kinematyki CoreXY. Stabilna budowa pozwala mu osiągać prędkość druku aż do 500 mm/s. Drukarka posiada zamkniętą przestrzeń roboczą o regulowanej temperaturze, a w jej wnętrzu znajduje się wydajny system chłodzenia oraz węglowy filtr powietrza. Dzięki tym rozwiązaniom P1S może pracować również z wymagającymi filamentami. Kalibracja drukarki jest prostsza niż myślisz i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Po krótkiej konfiguracji, którą wykonasz w zaledwie 15 minut, będziesz gotowy do pierwszego wydruku. Pole robocze drukarki ma wymiary 256 x 256 x 256 mm. Do urządzenia dołączono zestaw akcesoriów oraz próbkę filamentu.

Drukarka P1P jest kompatybilna z systemem AMS od firmy Bambu Lab, który umożliwia druk wielomateriałowy z wykorzystaniem aż do 16 filamentów.


Drukarka 3D - Bambu Lab P1S.


Model P1S posiada zamkniętą przestrzeń roboczą.

Idealne środowisko dla druku

Zabudowana przestrzeń robocza pozwala na pracę z wymagającymi materiałami, poszerzając możliwości drukarki. By zapewnić odpowiednie środowisko dla druku, P1S wyposażono w zaawansowany system chłodzenia. Liczne wentylatory, regulacja temperatury w komorze, a także węglowy filtr powietrza sprawiają, że modele powstałe dzięki P1S charakteryzują się bardzo dobrą jakością.

Superszybka drukarka 3D

Dzięki zastosowaniu lekkich i wysokiej jakości komponentów, drukarka charakteryzuje się płynną pracą i niezwykłą zwinnością. Jej zdolność do osiągnięcia prędkości druku do 500 mm/s jest imponująca, a producent gwarantuje, że urządzenie jest w stanie przyspieszyć od zera do 500 mm/s w niecałe 0,025 sekundy. Kinematyka CoreXY, zastosowana w tej drukarce, zapewnia stabilność podczas pracy nawet w tak wysokich prędkościach, nie wpływając negatywnie na jakość wydruku.


Szybka drukarka pozwoli Ci tworzyć jeszcze więcej niesamowitych projektów!


Ciesz się drukowaniem od samego początku.

Natychmiast rozpocznij zabawę

Nawet jeśli majsterkowanie nie jest Twoją mocną stroną, a Twoje doświadczenie z drukarkami 3D jest niewielkie, nie musisz martwić się o to czy poradzisz sobie z kalibracją P1S. Drukarka zostanie dostarczona wstępnie zmontowana i skonfigurowana, co pozwoli Ci na rozpoczęcie pierwszego wydruku zaledwie 15 minut po wyjęciu jej z pudełka.

Gładkość i precyzja

Sekret doskonale gładkich wydruków, jakie oferuje Bambu Lab P1S, tkwi w sprytnym połączeniu zaawansowanej redukcji drgań oraz dokładnego zarządzania przepływem filamentu. Te innowacyjne rozwiązania gwarantują wyjątkową jakość wydruków, w której nawet najmniejsze szczegóły są perfekcyjnie odwzorowane.


Aktywna redukcja drgań: wyłączona vs. włączona.


Obsługuj swoją drukarkę za pomocą wygodnego oprogramowania Bambu Studio.

Łatwa obsługa

Drukarka do obsługi wykorzystuje intuicyjny, 2,7-calowy ekran. Zapewnia łączność poprzez WiFi, Bluetooth oraz przewód Bambu Bus. Dodatkowo, posiada praktyczny slot na kartę microSD. Dzięki oprogramowaniu Bambu Studio, masz możliwość wygodnego zarządzania modelami w formacie 3MF. Co więcej, za pośrednictwem aplikacji mobilnej Bambu Handy, możesz kontrolować drukarkę oraz na żywo monitorować proces druku z dowolnego miejsca na świecie.

Zawartość zestawu

 • Drukarka 3D Bambu Lab P1S
 • Hotend z dyszą ze stali nierdzewnej 0,4 mm
 • Nakładka PEI na stół roboczy
 • Filament PLA Bambu Lab
 • Narzędzie do odblokowywania dyszy
 • Narzędzie do zdejmowania wydruków
 • Czyścik do dyszy
 • Obcinak do filamentu
 • Uchwyt na filament
 • Przewód zasilający
 • Elementy montażowe

Elementy wchodzące w skład zestawu.

Specyfikacja techniczna drukarki 3D Bambu Lab P1S

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Metoda druku: FDM
Rozmiar druku: 256 x 256 x 256 mm
Temperatura dyszy:  do 300°C
Temperatura stołu:  do 100°C
Średnica dyszy: standardowa: 0,4 mm, alternatywnie: 0,2 mm, 0,6 mm, 0,8 mm 
Prędkość druku: do 500 mm/s
Obsługiwany filament: PLA, PETG, TPU, PVA, PA, PC, ABS, ASA
Średnica filamentu:  1,75 mm
Maksymalny przepływ filamentu: 32 mm³/s
Wyświetlacz: LCD, 2,7"
Oprogramowanie:  Bambu Studio, Superslicer, Prusaslicer, Cura 
Tryb pracy:  WiFi, Bluetooth, przewód Bambu Bus, karta microSD
Moc: 1000 W @ 220 V, 350 W @ 110 V
Wymiary drukarki: 386 x 389 x 458 mm
Masa: 12,95 kg

3D - rozmiar druku 256x256x256 mm
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - ilość głowic 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - prędkość druku 500 mm/s
3D - temp. dyszy 300 °C
3D - temp. stołu 100 °C
Szerokość opakowania 48 cm
Wysokość opakowania 53 cm
Głębokość opakowania 49 cm
Masa opakowania 18.3 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Drukarka 3D - Bambu Lab P1S

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Zdjęcia użytkowników:

Opinie:

Tomasz 24.11.2023 Potwierdzony zakup
Jeśli chodzi o Botland to przesyłka ekspresowa:) Co do urządzenia: Wybór nie przypadkowy, po długich tygodniach poszukiwań, czytania/oglądania recenzji: To był bardzo dobry wybór i polecam 🙂 Od momentu zakupu pracuje na pełnych obrotach i wszystko drukuje bezproblemowo. Pełen automat Bardzo intuicyjne oprogramowanie, u mnie na MacBooku działa bezproblemowo, ma również zaawansowane możliwości ustawień. Polecam oryginalne filamenty Bambu, bo mają widocznie lepsze efekty od np. Devil Design, przy którym muszę się bawić ustawieniami, żeby dość do zadowalającego efektu. Filamentu Bambu ma lepsze właściwości plastyczne, elementy w ręku wydają się bardziej solidne, ma wyższą odporność na temperatury i działa z drukarką bez konieczności dostosowania ustawień i wydruk od razu jest idealny. Nie zauważam wad🙂 To był dobry wybór.
Sebastian 08.01.2024 Potwierdzony zakup
Pierwsza drukarka 3D, jestem pod wrażeniem jakości i łatwości wydruków.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: