Filtruj według
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Cena
1359 2099
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Dzwonki i domofony

Ilość produktów: 2
Loading...

System rozpoznawania twarzy i założonej maseczki i pomiar temperatury ciała - Zamel Gardi SRT-02

System stworzony przez Zamel, który pozwala w nowoczesny, bezpieczny i bezkontaktowy sposób  kontrolować dostęp do określonego obiektu uprawnionym osobom w oparciu o...
Indeks: ZML-19580
Indeks: ZML-19580
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Cena podstawowa 2 099,00 zł Cena 2 099,00 zł
  • Darmowa dostawa

System rozpoznawania twarzy i założonej maseczki - Zamel Gardi SRT-02/L

System stworzony przez Zamel pozwalający kontrolować dostęp do określonego obiektu osobom uprawnionym w oparciu o rozpoznawanie twarzy. Świetnie sprawdzi się w firmach,...
Indeks: ZML-19581
Indeks: ZML-19581
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Cena podstawowa 1 359,00 zł Cena 1 359,00 zł
  • Darmowa dostawa

Stylowy dzwonek do drzwi albo to nie tylko sposób na zwiększenie wygody użytkowania mieszkania, domu bądź siedziby firmowej – to także istotny element wizerunkowy, jasno pokazujący, że właściciele lokalu cenią sobie nowoczesność i ergonomię. Mało tego - dziś coraz częściej można spotkać rozwiązania, które pełnią rolę całkowicie automatycznego systemu kontroli dostępu, opartego na najnowocześniejszych technologiach i zaawansowanych algorytmach wizyjnych. W naszej ofercie zebraliśmy szeroki przekrój doskonałych urządzeń markowych producentów.

Dzwonki, wideodomofony i elektroniczne wizjery

Wraz z rozwojem elektroniki, innowacyjne rozwiązania trafiają pod przysłowiowe strzechy. Jeszcze niedawno chyba nikt nie pomyślałby, że nawet w dzwonku do drzwi może kryć się nowoczesna technologia o zaskakujących możliwościach. Takie właśnie urządzenie opracowała marka Eura – bezprzewodowy dzwonek WDP-80H2 Folk korzysta z przełomowej technologii, która za sprawą zamiany energii mechanicznej (wyzwalanej podczas naciskania klawisza) na elektryczną, jest w stanie zasilać umieszczony przy drzwiach nadajnik bez konieczności stosowania baterii. Komunikacja z odbiornikiem (sygnalizatorem) odbywa się w nielicencjonowanym paśmie 433 MHz.

Ten sam producent wdrożył także elektroniczny wizjer do drzwi, który zamiast klasycznej optyki zawiera… wysokiej jakości kamerę oraz ekran o przekątnej 3.2”. Całość jest montowana w standardowym otworze, a za zasilanie urządzenia odpowiadają trzy baterie w rozmiarze AAA. W naszej ofercie znajdziesz także estetyczny i nowoczesny domofon, wyposażony w funkcję dyskretnego podsłuchu otoczenia kasety zewnętrznej oraz 12-woltowe wyjście sterujące ryglem.

Firma Zamel opracowała natomiast ultranowoczesne systemy kontroli dostępu, które – bazując na zaawansowanych algorytmach, pracujących pod kontrolą systemu Linux – są w stanie automatycznie rozpoznać twarz użytkownika, a nawet sprawdzić obecność maseczki ochronnej oraz… zmierzyć temperaturę za pomocą miniaturowej kamery termowizyjnej.