Mini Button - moduł rozszerzeń Unit do modułów deweloperskich M5Stack

Indeks: MSS-18066 EAN: 6972934170750

Moduł z programowalnym przyciskiem do modułów firmy M5Stack. W momencie wciśnięcia przycisku stan pinu wejściowego zmienia swój stan na niski. Urządzenie wyposażone zostało w złącze Grove, dzięki któremu połączenie go z modułem jest bardzo proste. Moduł posiada również dwa otwory montażowe umożliwiające np. przymocowanie go do konstrukcji z klocków LEGO.

Mini Button - moduł rozszerzeń Unit do modułów deweloperskich M5Stack
13,90 zł
11,30 zł netto
Zapłać później
Producent: M5Stack
Kompatybilny z: M5Stack Core M5Atom M5Stick

Opis produktu: Mini Button - moduł rozszerzeń Unit do modułów deweloperskich M5Stack

Moduł z programowalnym przyciskiem do modułów firmy M5Stack. W momencie wciśnięcia przycisku  stan pinu wejściowego zmienia się na niski. Urządzenie wyposażone zostało w złącze Grove, dzięki któremu połączenie go z modułem deweloperskim jest bardzo proste. Moduł posiada również dwa otwory montażowe umożliwiające np. przymocowanie go do konstrukcji z klocków LEGO. Do zestawu dołączony jest przewód połączeniowy Grove.

Specyfikacja techniczna

  • Złącza: Grove
  • Wymiary: 32 x 24 x 8 mm
  • Masa: 4 g
Moduł z programowalnym przyciskiem.

Moduł z programowalnym przyciskiem.

Moduł Mini Button - do modułów deweloperskich Botland - Sklep dla robotyków

Oferujemy znakomity moduł o nazwie Mini Button - produkt jest przeznaczony do współpracy z jednostką bazową M5Stack. To urządzenie, które wyposażone jest w specjalny programowalny przycisk. Oznacza to, że użytkownik odpowiednio zaprogramowując jednostkę sterującą może samodzielnie ustalić jaki efekt będzie miało naciśnięcie przygotowanego przycisku.

Moduł został wyposażony w standardowe złącze typu Grove - dzięki niemu połączenie się z bazową stacją jest jeszcze prostsze. Producent pomyślał także o przygotowaniu specjalnych otworów, dzięki którym będziesz w stanie samodzielnie przykręcić i ustabilizować bezpieczną pozycję urządzenia (na przykład w obudowie). Warto także zaznaczyć, że opisywane otwory mają odpowiednią średnicę oraz rozstaw, aby z łatwością przytwierdzić całość do standardowego klocka LEGO.

Moduł Mini Button do modułu bazowego M5Stack

Niewielki rozmiar oraz niska waga (4 g) całego modułu sprawiają, że urządzenie jest bardzo uniwersalne i sprawdzi się w wielu projektach - wymiary to 32 mm x 24 mm x 8 mm.

W kategorii o nazwie moduły rozszerzeń Unit znajdziesz więcej różnego rodzaju modułów i akcesoriów przeznaczonych do współpracy z modułami bazowym M5Stack. Sprawdź także co innego posiadamy w naszej ofercie - proponujemy szeroki wybór sprzętu z szeroko pojętych dziedzin elektroniki, robotyki i automatyki.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 5.5 cm
Głębokość opakowania 1.5 cm
Masa opakowania 0.016 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: