Miernik temperatury i wilgotności Uni-T UT333S

Indeks: LEC-19080 EAN: 5901890044943
Cyfrowy miernik temperatury i wilgotności to łatwe w obsłudze urządzenie pomiarowe. Wyposażony został w funkcję Data HOLD pozwalającą zamrozić pomiar oraz funkcje MIN / MAX pozywającą zachować najwyższe i najniższe wskazanie urządzenia. Produkt znajduje zastosowanie w transporcie oraz przy składowaniu różnych materiałów i dokumentów, leśnictwie, hodowli zwierząt, a nawet w służbie zdrowia. Wszystkie wskazania urządzenia prezentowane są na wyświetlaczu LCD o wymiarach 32 x 35 mm.
Miernik temperatury i wilgotności Uni-T UT333S
109,00 zł
88,62 zł netto
Zapłać później
Producent: UNI-T

Opis produktu: Miernik jakości powietrza Uni-T A15F

Cyfrowy miernik temperatury i wilgotności to łatwe w obsłudze urządzenie pomiarowe. Wyposażony został w funkcję Data HOLD pozwalającą zamrozić pomiar oraz funkcje MIN / MAX pozywającą zachować najwyższe i najniższe wskazanie urządzenia. Produkt znajduje zastosowanie w transporcie oraz przy składowaniu różnych materiałów i dokumentów, leśnictwie, hodowli zwierząt, a nawet w służbie zdrowia. Wszystkie wskazania urządzenia prezentowane są na wyświetlaczu LCD o wymiarach 32 x 35 mm. Wyświetlacz posiada także funkcję podświetlenia wyświetlacza ułatwiające pracę z urządzeniem w trudnych warunkach oświetleniowych. Sonda miernika podłączona została przy wykorzystaniu elastycznego przewodu sprężynowego. Uni-T UT333S zasilany jest przy użyciu trzech baterii AAA. Niezbędne do uruchomienia baterie zostały dołączone do zestawu.

Pomiary miernika prezentowane są na czytelnym wyświetlaczu LCD o wymiarach 32 x 35 mm.

Pomiary miernika prezentowane są na czytelnym wyświetlaczu LCD o wymiarach 32 x 35 mm.

Do zestawu dołączono 3 baterie AAA oraz odpowiednią sondę pomiarową.

Do zestawu dołączono 3 baterie AAA oraz odpowiednią sondę pomiarową.

Specyfikacja techniczna

 • Pomiar temperatury:
  • w stopniach Celsjusza: od -10°C do 60°C (rozdzielczość: 0,1°C, dokładność: ± 1,0°C)
  • w stopniach Fahrenheita: od 14°F do 140°F (rozdzielczość: 0,2°C, dokładność: ± 2,0°C)
 • Pomiar wilgotności: od 0% do 100% RH (rozdzielczość: 0,1% RH, dokładność: ± 5%)
 • Skala temperatur: Celsjusza (°C ) / Fahrenheita (°F)
 • Funkcja Data HOLD
 • Wskaźnik przeciążenia
 • Podświetlenie wyświetlacza
 • Automatyczne wyłączenie
 • Wyświetlacz: LCD 32 × 35 mm
 • Zasilanie: 3 x bateria AAA
 • Wymiary: 110 × 53 × 26 mm

Miernik temperatury i wilgotności Uni-T UT333S

Zaawansowany miernik temperatury i wilgotności Uni-T UT333S o wymiarach 110 x 53 x 26 to nieduże, ale bogate urządzenie. Czytelność wyników oraz łatwość instalacji i dokonywania wszelkich zmian zapewnia klarowny i duży wyświetlacz LCD o wymiarach 32 x 35 mm.

Urządzenia pomiarowe takie, jak Uni-T UT333S, są powszechnie wykorzystywane w nadleśnictwach, w sektorze agro, w służbie zdrowia, w branży badawczej, laboratoryjnej i meteorologicznej.

Uni-T UT333S - cyfrowy miernik temperatury i wilgotności z dużym ekranem LCD

Cyfrowy miernik temperatury i poziomu wilgotności Uni-T UT333S umożliwia bardzo dokładne i szybkie pomiary parametrów środowiskowych otoczenia. Urządzenie ma też wiele innych, dodatkowych funkcji, które okazują się bardzo przydatne.

Model UT333S ma wbudowane funkcje Data HOLD oraz MIN/MAX, które ułatwiają operowanie na danych i zachowanie ich do późniejszej analizy lub wyeksportowania.

Miernik - Temperatura Tak
Szerokość opakowania 17 cm
Wysokość opakowania 28 cm
Głębokość opakowania 4.5 cm
Masa opakowania 0.32 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Miernik temperatury i wilgotności Uni-T UT333S

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Krzysztof 25.10.2022 Potwierdzony zakup
sprzęt robi to co, do czego został stworzony.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: