Filtruj według
Cena
19 349
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Wiek
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Edison - roboty edukacyjne

Ilość produktów: 5
Loading...

Edison - zestaw klocków EdCreate

Zestaw klocków EdCreate dla robota Edison V2.0 pozwalający rozszerzyć jego możliwości. W pakiecie znajduje się 115 elementów , które można ze sobą łączyć tworząc ciekawe...
Indeks: ROB-16425
Indeks: ROB-16425
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 179,00 zł Cena 179,00 zł
 • Darmowa dostawa

Edison - podstawka do programowania - różne kolory

Podstawka ułatwiająca programowanie robota edukacyjnego Edison v2.0 . Posiada otwór dla przewodu do programowania, dzięki czemu można go raz w niej zamontować i całość będzie...
5.0 (1)
Indeks: ROB-16428
Indeks: ROB-16428
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 35,00 zł Cena 33,25 zł
 • Obniżka
 • Darmowa dostawa
 • Promocja

Edison v2.0 - robot edukacyjny

Zestaw robota Edison został stworzony do nauki programowania oraz potrzeby nauczania w dziedzinach STEAM . Przeznaczony dla dzieci w szkołach podstawowych oraz młodzieży w...
Indeks: ROB-16424
Indeks: ROB-16424
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 349,00 zł Cena 349,00 zł
 • Darmowa dostawa

Edison - przewód do programowania robota - EdComm

Oryginalny przewód do programowania robota edukacyjnego Edison V2.0 . Umożliwia połączenie robota z komputerem lub tabletem poprzez gniazdo słuchawkowe mini jack 3,5 mm. 
Indeks: ROB-16426
Indeks: ROB-16426
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 25,00 zł Cena 25,00 zł
 • Darmowa dostawa

:MOVE mat line following and activity maps - mapa edukacyjna - A1 - Kitronik 46165

Edukacyjna mata w formacie A1 od firmy Kitronik. Stanowi element rozszerzający dla robotów Line Follower i jest kompatybilna m.in. z :MOVE Motor i Edison V2. Mata jest...
5.0 (4)
Indeks: KTR-17211
Indeks: KTR-17211
Oczekiwanie na dostawę
Dostawa 20 szt. zaplanowana na 2024-06-06
Cena podstawowa 19,90 zł Cena 19,90 zł
 • Darmowa dostawa

Edison - roboty edukacyjne

Roboty edukacyjne Edison to niezwykle uniwersalne urządzenia, które są odpowiednie dla dzieci od czwartego do szesnastego roku życia. Na różnych etapach nauki dzieci i młodzież mają okazję zapoznawać się z kolejnymi funkcjami robota i programować na różne sposoby tak, by był jeszcze bardziej użyteczny oraz ciekawy. W zależności od poziomu użytkownika Edison może zostać zaprogramowany czterema różnymi metodami:

 1. Przy wykorzystaniu ze specjalnych kodów kreskowych. Ta intuicyjna metoda doskonale sprawdzi się dla dzieci w wieku przedszkolnym, które nie umieją jeszcze czytać i pisać. Zabawa z robotem pomaga rozwijać logiczne myślenie i dostarcza wiele rozrywki.
 2. Korzystając z programowania blokowego, wykorzystującego piktogramy (metoda „podnieś i upuść”). Ten sposób jest znakomity dla dzieci w okresie nauczania początkowego, od pierwszej do trzeciej klasy szkoły podstawowej.
 3. Korzystając z aplikacji Ed Scratch, która łączy w sobie programowanie blokowe i tekstowe. Ta metoda świetnie sprawdzi się dla dzieci i młodzieży w kolejnych latach szkoły podstawowej - od czwartej do ósmej klasy. Uczniowie mogą wówczas poznać takie pojęcia jak „obiekt” czy „zmienna”.
 4. Korzystając z aplikacji EdPy, która umożliwia kodowanie tekstowe w języku Python. To znakomity wstęp do poważniejszego programowania. Ten etap przewidziany jest dla dzieci i młodzieży po ukończeniu szóstej klasy szkoły podstawowej.

Funkcje robotów Edison

Roboty Edison to zaawansowane, a jednocześnie wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu urządzenia, które znakomicie sprawdzą się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Są kompatybilne z zestawami klocków Lego Technic i posiadają wiele ciekawych funkcji, takich jak podążanie za linią czy reagowanie na polecenia wydawane z pomocą pilota na podczerwień. Urządzenie jest wyposażone w napęd różnicowy, a do pracy wystarczą mu cztery baterie AAA, co umożliwia rezygnację z zastosowania niewygodnych przewodów zasilających. Dzięki możliwości programowania na różne sposoby, roboty Edison znakomicie sprawdzą się dla dzieci i młodzieży w bardzo szerokim przedziale wiekowym. W naszym asortymencie dostępne są nie tylko roboty, a także zestawy części zamiennych, rozszerzenia oraz akcesoria do robotów Edison.

Rozszerzenia i akcesoria do robotów Edison

W tej kategorii znajdziesz nie tylko roboty Edison, ale również szeroki wybór rozszerzeń i akcesoriów, dzięki którym będziesz mógł wzbogacić urządzenia o nowe funkcje. Dostępny jest między innymi zestaw klocków EdCreate, w którym znajduje się aż 115 elementów, umożliwiających tworzenie różnych konstrukcji opartych o robota Edison - na przykład spycharki, drukarki czy podwozia z gąsienicami. W komplecie znajdują się takie części jak belki konstrukcyjne, gąsienice czy koła. Wszystkie elementy są również kompatybilne z klockami Lego Technic, dzięki którym możliwe jest budowanie jeszcze bardziej zaawansowanych projektów. Oprócz tego w kategorii dostępne są także specjalne podstawki, ułatwiające programowanie robotów Edison, przewody do programowania oraz zestawy części zamiennych.