Potencjometr 10K - moduł rozszerzeń Unit do modułów deweloperskich M5Stack

Indeks: MSS-18068 EAN: 6972934170569

Moduł rozszerzeń Unit wyposażony w potencjometr 10K. Moduł może być wykorzystywany m.in. do sterowania pracą silnika lub serwomechanizmu albo regulowania jasności oświetlenia. Rozszerzenie podłączamy do modułu głównego za pomocą przewodu Grove znajdującego się w zestawie. Kolor złącza Grove odpowiada gniazdu, do jakiego należy podłączyć rozszerzenie, w tym przypadku jest to czarne gniazdo odpowiadające za interfejs analogowy.

Potencjometr 10K - moduł rozszerzeń Unit do modułów deweloperskich M5Stack
19,90 zł
16,18 zł netto
Zapłać później
Producent: M5Stack
Kompatybilny z: M5Stack Core M5Atom M5Stick

Opis produktu: Potencjometr 10K - moduł rozszerzeń Unit do modułów deweloperskich M5Stack

Moduł rozszerzeń Unit wyposażony w potencjometr 10 kΩ. Moduł może być wykorzystywany m.in. do sterowania pracą silnika lub serwomechanizmu albo regulowania jasności oświetlenia. Rozszerzenie podłączamy do modułu głównego za pomocą przewodu Grove znajdującego się w zestawie. Kolor złącza Grove odpowiada gniazdu, do jakiego należy podłączyć rozszerzenie, w tym przypadku jest to czarne gniazdo odpowiadające za interfejs analogowy.

Specyfikacja techniczna

  • Napięcie wyjściowe: od 0 do 2500 mV
  • Rezystancja: 10 kΩ
  • Wymiary produktu: 32 x 24 x 22 mm
  • Masa: 6 g
Potencjometr został wyposażony w gałkę pozwalającą na wygodniejszą pracę z urządzeniem.

Potencjometr został wyposażony w gałkę pozwalającą na wygodniejszą pracę z urządzeniem.

Moduł z potencjometrem do systemu M5Stack

Potencjometr 10K - moduł rozszerzeń Unit do modułów deweloperskich M5Stack, oznaczony w nomenklaturze producenta jako ANGLE, umożliwia łatwe rozszerzenie systemu bazującego na urządzeniach z serii M5Stack o funkcjonalność ręcznej regulacji dowolnych parametrów programu.

Prezentowany moduł Unit jest wyposażony w 4-pinowe gniazdo zgodne z popularnym standardem Grove, wykorzystywanym m.in. w nakładkach dla płytek Arduino oraz Raspberry Pi. Dodatkowym ułatwieniem w budowie prototypów z wykorzystaniem systemu M5Stack są kompatybilne z LEGO otwory montażowe, znajdujące się na bokach obudowy modułu.

Budowa i parametry modułu M5Stack

Moduł ANGLE zawiera w swojej strukturze nie tylko sam potencjometr 10 kΩ, ale także szeregowy rezystor o tej samej wartości, włączony pomiędzy ścieżkę oporową, a dodatnią szynę zasilania. Dzięki temu zabiegowi zakres napięć wyjściowych zapewnianych przez potencjometr do M5Stack jest ograniczony do uniwersalnego przedziału 0..2,5 V.

Wymiary modułu to 32 x 24 x 22 mm, zaś jego masa wynosi zaledwie 6 gramów. Potencjometr wyposażony został w wygodną gałkę ze wskaźnikiem pozycji.

Przełącznik - Rodzaj bistabilny
Przycisk - Typ potencjometr
Przełącznik - Kształt okrągły
Przełącznik - Podświetlenie nie
Długość 32 mm
Szerokość 24 mm
Wysokość 22 mm
Szerokość opakowania 4.5 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 7.5 cm
Masa opakowania 0.021 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: