Filtruj według
Cena
46 2249
Producent
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Platformy Intel

Ilość produktów: 2
Loading...

DFRobot Gravity IO Expansion Shield dla Intel Joule

Płytka ułatwiająca korzystanie z modułu Intel Joule. Działa jako nakładka do oryginalnej płytki rozszerzeń. Posiada wsparcie dla wejść analogowych, możliwość zmiany napięć 3,3...
Indeks: DFR-08105
Indeks: DFR-08105
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 92,00 zł Cena 46,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

DFRobot HCR - 3-poziomowa platforma robota z czujnikami i napędem

Uniwersalna platforma z dwoma kołami i trzema poziomami. Posiada dwa silniki prądu stałego, dwa koła, jedno koło omni oraz metalowe elementy.
Indeks: DFR-06623
Indeks: DFR-06623
Na zamówienie
Czas oczekiwania ok. 4-6 tyg.
Cena podstawowa 2 249,00 zł Cena 2 249,00 zł
  • Darmowa dostawa

Moc giganta w rozmiarze mini

Intel, wprowadzając własne minikomputery dedykowane dla systemów wbudowanych, postawił przede wszystkim na moc obliczeniową i wsparcie złożonych algorytmicznie aplikacji. To właśnie dlatego miniaturowe moduły Intel Edison otrzymały dwurdzeniowy procesor Intel Atom z serii wykorzystywanej przez inne, większe urządzenia – popularne netbooki oraz energooszczędne laptopy. Nie wiele większy Intel Joule powstał z myślą o wsparciu wielozadaniowości w złożonych zadaniach sterowania robotami autonomicznymi – stąd też możliwości wsparcia uczenia maszynowego oraz nawigacji. Dla aplikacji o mniejszych wymaganiach pod względem miniaturyzacji Intel postanowił wprowadzić płytkę Intel Galileo, na pokładzie której znalazło się miejsce na najważniejsze rozszerzenia i złącza interfejsów (np. USB).

Moduły dodatkowe

Ze względu na małe rozmiary i zastosowanie złączy o gęstym rastrze, użycie modułów firmy Intel nie jest możliwe bez dodatkowych płytek drukowanych, stanowiących przejściówkę lub nawet kompleksową platformę bazową. Dlatego różni producenci udostępnili akcesoria i kompatybilne rozszerzenia, pozwalające na łatwe podłączenie zewnętrznych urządzeń do modułów Intela. W naszej ofercie znalazły się więc zestawy płytek, zwiększających funkcjonalność modułów o dodatkowe czujniki i interfejsy. Niektóre platformy nadają się doskonale do współpracy także z innymi rodzajami minikomputerów – sprawdź naszą ofertę modułów Raspberry Pi, Cubieboard czy BeagleBone i wybierz odpowiedni kontroler do swojego nowego projektu.

Akcesoria i dodatki dla modułów Intel

Nawet mając do dyspozycji najnowocześniejszą płytkę z mocnym procesorem na pokładzie, niewiele da się zdziałać bez dodatkowych akcesoriów. Dlatego w tej kategorii udostępniliśmy niezbędne dodatki, takie jak zasilacze wtyczkowe, zestawy przewodów połączeniowych czy płytki stykowe, znakomicie ułatwiające prototypowanie. Mając do dyspozycji odpowiednie nakładki ze złączami typu goldpin oraz uniwersalne przewody połączeniowe, będziesz w stanie połączyć swój minikomputer z tysiącami innych modułów czujnikowych, wykonawczych czy sterujących – ograniczeniem może być tu jedynie wyobraźnia!