Zaciskarka wtyków RJ45, RJ12, RJ11 - Lanberg NT-0201

Indeks: IMP-18404 EAN: 5901969404326
Zaciskarka NT-0201 została wyprodukowana przez firmę Lanberg. Urządzenie wraz z podwójnymi ramionami znajdzie zastosowanie do zaciskania wszelkiego rodzaju zakończeń złącz telekomunikacyjnych i teleinformatycznych RJ9, RJ11, RJ12 oraz RJ45. Narzędzie ma dodatkowo wbudowany ściągacz izolacji do przewodów płaskich oraz przewodów okrągłych o średnicy ok. 6 mm. Zastosowanie specjalnego mechanizmu zapadkowego zapobiega niedostatecznemu dociskowi złącz.
Zaciskarka wtyków RJ45, RJ12, RJ11 - Lanberg NT-0201
29,90 zł
24,31 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Lanberg

Opis produktu: Zaciskarka wtyków RJ45, RJ12, RJ11 - Lanberg NT-0201

Zaciskarka NT-0201 została wyprodukowana przez firmę Lanberg. Urządzenie wraz z podwójnymi ramionami znajdzie zastosowanie do zaciskania wszelkiego rodzaju zakończeń złącz telekomunikacyjnych i teleinformatycznych RJ9, RJ11, RJ12 oraz RJ45. Narzędzie ma dodatkowo wbudowany ściągacz izolacji do przewodów płaskich oraz przewodów okrągłych o średnicy ok. 6 mm. Zastosowanie specjalnego mechanizmu zapadkowego zapobiega niedostatecznemu dociskowi złącz.

Zaciskarka wtyków RJ45, RJ12, RJ11 - Lanberg NT-0201Zaciskarka wtyków RJ45, RJ12, RJ11 - Lanberg NT-0201.

Zaciskarka wtyków RJ45, RJ12, RJ11 - Lanberg NT-0201.

Zaciskarka wtyków - Lanberg NT-0201.

Specyfikacja zaciskarki do wtyków

 • Producent: Lanberg
 • Kolor: niebieski, czarny
 • Długość noża: 14 mm
 • Materiał: metal i tworzywo sztuczne
 • Wbudowany ściągacz izolacji
 • Przeznaczenie: do zaciskania konektorów modularnych: 8p (RJ-45 - 8P8C), 6p (RJ-14-6P4C i RJ-12 - 6P6C), 4p (RJ-9 - 4P4C)
 • Wymiary: 70 x 20 x 180 mm
 • Długość ramion: 150 mm
 • Masa: 315 g

Zaciskarka wtyków RJ45, RJ12, RJ11 - Lanberg

NT-0201 to markowa zaciskarka wtyków RJ45, RJ12, RJ11 oraz RJ9, wyprodukowana przez znaną firmę Lanberg. Kompaktowa konstrukcja oraz wbudowana blokada rozwierania szczęk umożliwiają wygodne przechowywanie nawet w niewielkich organizerach bądź skrzynkach narzędziowych.

Zaciskarka stanowi podstawowe wyposażenie każdego instalatora sieci komputerowych, telefonicznych oraz domofonowych. Jej zadaniem jest odpowiednie dociśnięcie pinów (styków) oraz dodatkowego zatrzasku, przytrzymującego przewód i uniemożliwiającego jego przypadkowe wyrwanie. Odpowiednio wyprofilowane głowice są ustawione w taki sposób, że podczas zamykania szczęk narzędzia wszystkie etapy procesu zarabiania wtyku odbywają się automatycznie i to w odpowiedniej, ściśle określonej kolejności. Wbudowany ściągacz izolacji pozwala na bezpieczne zdejmowanie zewnętrznej osłony przewodów okrągłych (skrętek ethernetowych) oraz płaskich przewodów telefonicznych. Co ważne, złącza modularne RJ są zaprojektowane tak, by nie było konieczne ściąganie izolacji z poszczególnych żył sygnałowych – podczas zaciskania odpowiednio zaprojektowane wyprowadzenia złącza przebijają izolację, co powoduje uzyskanie niezawodnego kontaktu elektrycznego.

Szerokość opakowania 10.3 cm
Wysokość opakowania 26.5 cm
Głębokość opakowania 2.5 cm
Masa opakowania 0.337 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Zaciskarka wtyków RJ45, RJ12, RJ11 - Lanberg NT-0201

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Marek 08.12.2022 Potwierdzony zakup
Działa bez zarzutów. Polecam
Jerzy 11.10.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: