Kategorie

Inteligentny budynek

Inteligentny budynek

Jesteś prawdziwym gadżeciarzem, który już wiele lat temu marzył o automatycznym świetle w Twoim mieszkaniu, które zapala się po klaśnięciu w dłonie? Chciałbyś móc ściszyć lub włączyć muzykę na komendę głosową? To wszystko jest dziś możliwe, a inteligentny budynek nie jest już niczym zaskakującym i niedostępnym.

Podkategorie


Filtrowanie

Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Inteligentny budynek dla twojego komfortu

Zależy Ci na prywatności, więc posiadasz wyjątkowo grube rolety? Ciężko Ci wstać z łóżka, gdy do sypialni nie wpadają promienie słoneczne z rana? Spokojnie! Możesz zapomnieć już o tym problemie, ponieważ sterownik dostępny w naszym sklepie, gwarantuje najwyższą jakość wykorzystanych materiałów i atrakcyjną cenę, która pozwoli wszystkim użytkownikom zapoznać się ze światem automatyki. Jest to jedynie najprostszy przykład możliwości systemów inteligentnego mieszkania, a producenci z każdym rokiem prześcigają się w swoich pomysłach, udostępniając coraz ciekawsze technologie. Oferujemy wielu popularnych producentów, którzy posiadają mnóstwo pozytywnych opinii wśród klientów i interesantów.

Nieskończone możliwości i twoje bezpieczeństwo

Chcąc zabezpieczyć się przed zagrożeniami ze strony włamywaczy lub nawet wycieku gazu, doskonałym wyborem będą przede wszystkim czujniki zanieczyszczenia powietrza, wykrywacze dymu, czujniki ruchu, dźwięku, zbliżenia i temperatury – ten ostatni jest świetnym wyborem dla przezornych osób, ponieważ montując je przy oknach, użytkownik otrzymuje informację o otwarciu lub zamknięciu. Innym przykładem są inteligentne gniazdka, które informują użytkowników o pobieranej ilości prądu – dzięki czemu zagrożenie spowodowane przeciążeniem sieci będzie znikome. Inteligentny budynek wyśle niezbędne informacje władzom, by mogli oni zareagować w błyskawiczny sposób, nawet jeśli w domu nikogo nie ma. Dzięki układom wyposażonym w GPS i Wi-Fi, domownicy również otrzymują wiadomość o zagrożeniu.

Popularne produkty: