Kategorie

Zestawy startowe dla Arduino

Zestawy startowe dla Arduino to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć fascynującą przygodę z elektroniką. Proponujemy Ci produkty, które doskonale sprawdzą się dla początkujących i mniej doświadczonych entuzjastów tworzenia własnych elektronicznych konstrukcji. Moduły główne wraz z elementami ułatwiającymi rozpoczęcie przygody z Arduino.

Filtrowanie

StarterKit - temat kursu
StarterKit - z modułem:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Zestawy startowe dla Arduino dostępne są w naszym sklepie w kilku wariantach, w wersjach podstawowych i rozszerzonych. Jednym z najpopularniejszych jest StarterKit rozszerzony z modułem Arduino Uno. W komplecie znajdziesz m.in.: najnowszy moduł z mikrokontrolerem Atmega328, zestaw diod LED, zestaw rezystorów, płytkę stykową 830 pól, fotorezystor, czujnik temperatury, przewód USB A-B, wyświetlacz LCD 16 x 2 i silnik DC. Dzięki tak bogato wyposażonemu zestawowi możesz już na początku z łatwością tworzyć swoje pierwsze oprogramowania.

Zestawy startowe dla Arduino pozwalają tworzyć proste układy elektroniczne. Dzięki temu zdobywasz cenne doświadczenie i wiedzę będące fundamentami tworzenia bardziej skomplikowanych projektów w późniejszym czasie.

Inną naszą propozycją jest Big StarterKit dla Arduino, czyli jeden z zestawów startowych obejmujący aż 47 pozycji. W zestawie nie ma płytki bazowej Arduino, co jednak daje użytkownikowi większą swobodę wyboru jednej z kilku wersji dostępnych również w naszej ofercie.

Arduino charakteryzuje się przyjaznym środowiskiem i prostym językiem programowania. To bardzo dobre rozwiązanie na start, dla tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę i nabierają doświadczenia w programowaniu i tworzeniu układów elektronicznych. Zestawy startowe dla Arduino już od kilku lat są zmieniane, modyfikowane i udoskonalane. Dzięki temu początkujący użytkownicy mogą skorzystać już z kilku rozwiązań przeznaczonych specjalnie dla nich. Arduino wciąż się rozwija, zaskakuje nowymi możliwościami i technologiami.

Wybierz zestaw startowy idealny dla siebie. Może być on także ciekawym prezentem dla bliskiej osoby interesującej się elektroniką i programowaniem.