Creality Sonic Pad - 7-calowy ekran dotykowy do drukarek 3D

Indeks: CRL-22338
Ekran dotykowy o przekątnej 7" kompatybilny z większością drukarek 3D z technologią FDM dostępnych na rynku. Oparty jest na 64-bitowym systemie operacyjnym i został wyposażony w oprogramowanie Klipper. Creality Sonic Pad zwiększa prędkość drukowania, nie tracąc przy tym na jakości wydruku. Pozwala na sterowanie aż czterema drukarkami jednocześnie.
Creality Sonic Pad - 7-calowy ekran dotykowy do drukarek 3D
879,00 zł
714,63 zł netto
Zapłać później
Producent: Creality

Opis produktu: Creality Sonic Pad - 7-calowy ekran dotykowy do drukarek 3D

Ekran dotykowy o przekątnej 7" kompatybilny z większością drukarek 3D z technologią FDM dostępnych na rynku. Dzięki Creality Sonic Pad drukowanie będzie wygodniejsze i o wiele bardziej wydajne. Ekran oparty jest na 64-bitowym systemie operacyjnym i został wyposażony w oprogramowanie Klipper. Program jest łatwy w obsłudze i nie sprawi problemów nawet początkującym w dziedzinie druku 3D. Urządzenie łączy się z drukarką za pomocą przewodu USB, do zestawu dołączona jest również instrukcja, dzięki czemu konfiguracja nie sprawi problemu. Creality Sonic Pad został wyposażony w 4 porty USB, port RJ45, a także moduł WiFi.

Creality Sonic Pad - 7-calowy ekran dotykowy do drukarek 3D.

Przekątna ekranu wynosi 7 cali.

Przyjazny dla użytkownika

Ekran za pomocą przewodu USB może połączyć się z większością drukarek 3D z technologią FDM dostępnych na rynku. Jest on już wstępnie skonfigurowany m.in. dla drukarek Ender-3 V2, Ender-3 V2 Neo, Ender-3 S1 i Ender-3 S1 Pro, dlatego Sonic Pad może rozpocząć pracę z nimi od razu po podłączeniu.

Zwiększona wydajność

Creality Sonic Pad wykorzystuje precyzyjne algorytmy do sterowania silnikami w celu uzyskania większej prędkości drukowania, nie tracąc przy tym na jakości wydruku. Urządzenie redukuje również wibracje wytwarzanie podczas druku w dużych prędkościach.

Inteligentny podgląd modelu

Używając programu Creality Print, Ultimaker Cura, Pursa Slicer lub Super Slicer, ekran pozwala na podgląd drukowanego modelu. Dzięki temu będziesz wiedzieć jak dokładnie będzie wyglądał Twój gotowy wydruk. 

Sterowanie wieloma drukarkami

Jedno urządzenie Creality Sonic Pad może obsługiwać jednocześnie aż cztery drukarki! Do wyboru drukarki, którą chcesz w danych momencie sterować, służy proste w obsłudze menu. Pierwsza drukarka musi być podłączona poprzez przewód USB, resztą można sterować dzięki WiFi.

Pad został wyposażony w 4 porty USB, port RJ45, a także moduł WiFi.

Akcesoria wchodzące w skład zestawu.

Swoboda sterowania

Creality Sonic Pad został zaprojektowany w ten sposób, by zapewnić użytkownikowi jak największą wygodę i radość z drukowania. Pad może być obsługiwany za pomocą wbudowanego ekranu dotykowego, ale użytkownik ma również możliwość zdalnego sterowania za pośrednictwem urządzenia podłączonego do sieci LAN. 

Aktualizacja online lub offline

System operacyjny urządzenia może być aktualizowany poprzez OTA lub bez dostępu do sieci, za pomocą dysku USB. Dzięki temu szybko możesz dostarczyć swojemu Sonic Pad nowe ulepszone funkcje.

Specyfikacja techniczna Creality Sonic Pad

Specyfikacja techniczna
Procesor: CrealityT800, 64-bitowy
Oprogramowanie:  Klipper
Pamięć RAM: 2 GB
Pamięć ROM:  8 GB
Napięcie zasilania:  12 V
Typ wyświetlacza:  IPS
Przekątna: 7"
Rozdzielczość: 1024 x 600 px
Wymiary: 222 x 128 x 40 mm
Masa: 0,46 kg

Szerokość opakowania 28 cm
Wysokość opakowania 24 cm
Głębokość opakowania 6 cm
Masa opakowania 1.4 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: