Kategorie

Arduino Team - oryginalne płytki

Arduino to jedna z najpopularniejszych platform programistycznych, która cieszy się uznaniem klientów od 2005 roku. W tym czasie zdobyła wielu miłośników na całym świecie. Płytki Arduino dostępne w tej kategorii to produkty nowe i oryginalne, dlatego każdy specjalista wybierający ofertę dostępną w Botland.com.pl, otrzymuje od nas gwarancję zadowolenia z inwestycji.

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
UC - Mikrokontroler:
UC - Pamięć Flash:
UC - Pamięć RAM:
UC - Piny cyfrowe:
UC - Kanały PWM:
Producenci
Napięcie wyjścia od
Napięcie wyjścia do
UC - Taktowanie:
UC - Rdzeń:
UC - Ethernet:
UC - Moduł WiFi:
UC - Bluetooth:
UC - GSM/GPRS
UC - Interfejs UART
UC - Interfejs USB:
UC - Interfejs I2C
UC - Interfejs SPI
UC - Interfejs CAN
UC - Przetwornik CA
UC - Przetwornik AC
UC - wejścia analog.
UC - microSD

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Oryginalne płytki Arduino – sięgaj po najlepszą jakość

Jesteście miłośnikami komputeryzacji, automatyki, robotyki i innowacyjnych technologii? Jeśli trafiliście do tego miejsca, to prawdopodobnie dopiero zaczynacie swoją przygodę z konstruowaniem i programowaniem inteligentnych układów lub macie już na swoim koncie zrealizowane projekty. Arduino Team to doskonała inwestycja dla obydwu grup użytkowników, ponieważ zapewnia perfekcyjnie dopasowane komponenty i dbałość o najdrobniejsze detale.

Arduino w ciągu 14 lat obecności na rynku, zyskało wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów, które są prawdziwą dumą dla specjalistów tworzących markę. W ciągu zaledwie 3 lat od rozpoczęcia działalności, platforma została sprzedana w ilości 50 tysięcy sztuk. W 2008 roku otrzymała wyróżnienie w kategorii Digital Communities na Prix Ars Electronica. Początkowo miała stanowić jedynie budżetowe rozwiązanie dla studentów, którzy nie dysponowali środkami na droższe platformy prototypowe. Potencjał Arduino okazał się jednak tak duży, że zyskał uznanie najlepszych specjalistów w branży.

Jak wykorzystać Arduino?

Możliwości są nieograniczone. Płytka Arduino może być stosowana zarówno do budowy systemu inteligentnego domu, jak i robotycznego ramienia, automatycznej kosiarki, odkurzacza lub łazika. Sam moduł jednak nie wystarczy do tworzenia urządzeń. Koniecznie należy wyposażyć swój projekt w czujniki do Arduino, generatory, nadajniki, odbiorniki i niezbędne części, np. siłowniki, koła, silniki itp.

Samodzielne stworzenie oprogramowania nie musi być trudne, nawet jeśli do tej pory nie mieliście do czynienia z pisaniem w języku komputerowym. Znajdziecie u nas materiały, dzięki którym robotyka i inteligentne układy oparte na Arduino nie będą miały przed Wami tajemnic. Posiadamy także książki o Arduino, z których możecie czerpać wiedzę lub inspiracje.