Dysza 0,2mm MK8 - filament 1,75mm - stal nierdzewna

Indeks: AMS-20131 EAN: 5904422349141
Dysza MK8 z otworem o średnicy 0,2 mm, wykonana ze stali nierdzewnej. Pasuje do większości głowic hotend wykorzystywanych w drukarkach 3D FDM. Jest kompatybilna z filamentem o średnicy 1,75 mm.
Dysza 0,2mm MK8 - filament 1,75mm - stal nierdzewna
5,90 zł
4,80 zł netto
Dysza MK8 stal nierdzewna - średnica otworu:
Producent: OEM

Opis produktu: Dysza 0,2 mm MK8 - filament 1,75 mm - stal nierdzewna

Dysza MK8 z otworem o średnicy 0,2 mm, wykonana ze stali nierdzewnej. Pasuje do większości głowic hotend wykorzystywanych w drukarkach 3D FDM. Jest kompatybilna z filamentem o średnicy 1,75 mm.

W ofercie naszego sklepu dostępne są również inne dysze, przeznaczone do różnych modeli drukarek 3D. Ponadto oferujemy również szeroki wybór akcesoriów związanych z drukiem 3D.

Dysza 0,2mm MK8 - filament 1,75mm - stal nierdzewna

Dysza 0,2 mm MK8 - filament 1,75 mm - stal nierdzewna.

Dysza 0,2 mm MK8 - stal nierdzewna

Dysza 0,2 mm MK8 - stal nierdzewna.

Dysze w drukarkach 3D 

Dysza to końcowy element zainstalowany na głowicy hotend, przez którą roztopiony filament nanoszony jest na powierzchnię stołu roboczego. Jakość dyszy ma bardzo duży wpływ na końcową jakość wydruków wykonywanych w technologii FDM.

Specyfikacja dyszy MK8

  • Materiał wykonania: stal nierdzewna
  • Średnica otworu: 0,2 mm
  • Kompatybilna z filamentem o średnicy: 1,75 mm
  • Długość całkowita dyszy: 13 mm
  • Rozmiar łba dyszy: 6 mm
  • Wysokość łba dyszy: 8 mm 

Dysza 0,2 mm MK8 - filament 1,75 mm stal nierdzewna – Sklep Botland

Dysza jest wykonana ze stali nierdzewnej gwarantującej pełną odporność na czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć i korozję. Średnica wynosząca 0,2 mm pozwala na osiągnięcie stosunkowo wysokiej prędkości wydruku, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej możliwej szczegółowości.

Odpowiednio długi i precyzyjnie wykonany gwint dyszy zapewnia łatwy montaż i demontaż oraz stabilne osadzenie w gnieździe. Dysza może być wykorzystywana do druku w trójwymiarze, przy użyciu wszystkich najpopularniejszych rodzajów filamentów o średnicy 1,75 mm.

Dysza ze stali do drukarki 3D FFF/FDM – pozostałe informacje

Na dyszy znajduje się czytelne oznaczenie średnicy (0,2 mm), dzięki któremu ryzyko użycia nieprawidłowego akcesorium jest ograniczone do zera. Oferujemy dysze wyróżniające się wysoką jakością wykonania i niezwykle gładką powierzchnią wewnętrzną, zapewniającą płynne podawanie materiału roboczego (filamentu o średnicy 1,75 mm). Stal nierdzewna, z której wyprodukowano dysze gwarantuje długą żywotność i zachowanie pierwotnych parametrów przez długi czas, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

W sklepie Botland oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju dysz do drukarek 3D wykonanych ze stali nierdzewnej, mosiądzu lub stali hartowanej. Poszczególne modele różnią się od siebie m.in. średnicą, kompatybilnością z filamentami i innymi parametrami.

Szerokość opakowania 4.5 cm
Wysokość opakowania 0.3 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 0.002 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: