Filtruj według
Cena
235 235
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (533) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Czujniki poziomowania do drukarek 3D - Creality

Ilość produktów: 1
Loading...

Zestaw czujnika autopoziomowania CR Touch do drukarek Creality

Czujnik autopoziomowania do wybranych modeli drukarek 3D Creality: Ender-3, Ender-3 V2, Ender-3 Pro, Ender-3 Max, Ender-5, Ender-5 Pro, CR-10. Sensor montowany jest na...
5.0 (5)
Indeks: CRL-20823
Indeks: CRL-20823
Oczekiwanie na dostawę
Dostawa 15 szt. zaplanowana na 2024-04-30
Cena podstawowa 235,00 zł Cena 235,00 zł
  • Darmowa dostawa

Precyzyjne i niezawodne czujniki poziomowania do drukarek 3D Creality

W trakcie używania stołu roboczego można zauważyć na jego powierzchni odkształcenia, które mają bezpośredni związek z podgrzewaniem opisywanego elementu. Jeśli platforma robocza jest intensywnie eksploatowana, przy jednocześnie wysokiej temperaturze, odkształcenia mogą być spore. Wykorzystanie czujników poziomowania do drukarek 3D marki Creality pozwala na precyzyjne mapowanie całej platformy. Jednocześnie czujniki przekazują informacje o wszelkich, nawet niewielkich odkształceniach. Gdy mapowanie zostanie zakończone, korekty są przekazywane do osi Z, z uwzględnieniem wszelkich odkształceń. Dzięki temu możliwe jest prawidłowe przywieranie pierwszej warstwy materiału termoplastycznego do powierzchni stołu roboczego.

W asortymencie Botland znajdują się czujniki poziomowania do drukarek 3D marki Creality mające postać półprzewodnikowych czujników Halla. Oprócz tego w sklepie dostępne są czujniki z wysuwaną sondą odpowiadającą za wykonywanie pomiarów odległości do stołu roboczego. Dzięki wielopunktowemu pomiarowi platformy roboczej można liczyć na bardzo precyzyjne działanie czujnika. W asortymencie znajdują się także tensometryczne czujniki przeznaczone do autopoziomowania stołu grzewczego.

Czujniki do autopoziomowania oraz zestawy w asortymencie Botland

Opisywana kategoria obejmuje oryginalne czujniki Creality przeznaczone do poziomowania stołu grzewczego. Wykazują one kompatybilność z poszczególnymi modelami drukarek 3D. Przewody sensorów zostały zakończone wtykiem, co sprzyja łatwej i szybkiej wymianie. Proponujemy także zestawy składające się z czujnika, konwertera, wyzwalacza, mocowania i śrub montażowych. Część zestawów czujników poziomowa pozwala także na upgrade niektórych drukarek 3D. Przed zakupem czujnika konieczne jest sprawdzenie kompatybilności z drukarką, którą posiada użytkownik. Zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości związanych z zakupem części zamiennych do drukarek 3D. Nasi doradcy chętnie pomogą w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru konkretnego czujnika.