Klucz nastawny Vorel 0-19mm/150mm

Indeks: NSZ-04304 EAN: 5906083540707

Klucz o zmiennym rozwarciu szczęk. Umożliwia przykręcanie i odkręcanie śrub o wymiarach od 0 do 19 mm średnicy. Długość klucza wynosi 150 mm.

Klucz nastawny Vorel 0-19mm/150mm
13,90 zł
11,30 zł netto
Zapłać później
Producent: Vorel

Opis produktu: Klucz nastawny Vorel 0-19mm / 150mm

Klucz o zmiennym rozwarciu szczęk. Umożliwia przykręcanie i odkręcanie śrub o wymiarach od 0 do 19 mm średnicy. Długość klucza wynosi 150 mm. Posiada podziałkę rozstawu szczęk na głowicy. Rączka pokryta jest antypoślizgowym tworzywem.

Klucz nastawny - wszechstronne narzędzie dla każdego majsterkowicza!

Aby wykonać określone prace fizyczne, zwykle potrzebujemy odpowiednich narzędzi do tego przeznaczonych. Przykładowo wtedy, kiedy chcemy odkręcić mniej bądź bardziej dokręcone lub niekiedy zapieczone śruby. W tym celu możemy się wyposażyć w zestaw kluczy płaskich o różnych rozmiarach, a jeśli zależy nam na większej uniwersalności i oszczędności miejsca w torbie narzędziowej, możemy wybrać klucz nastawny. Takie narzędzie znakomicie sprawdzi się w licznych pracach warsztatowych obejmujących m.in. montaż i demontaż konstrukcji mechanicznych, a także jako zaufany sprzymierzeniec w naprawach terenowych, obecny w naszej skrzynce narzędziowej!

Jak działa klucz nastawny?

Oferowany klucz nastawny jest narzędziem, którego konstrukcja oparta jest na ramieniu o długości 150mm i szczękach chwytających o regulowanym rozstawie od 0mm do 20mm. Za pomocą tego klucza, możemy pewnie chwytać nakrętki i śruby umożliwiając i zablokowanie i przekręcanie. Obrotowa nakrętka umieszczona przy szczękach, pozwala na precyzyjne nastawienie rozstawu szczęk klucza, odpowiednio do średnicy nakrętki lub łba śruby, którą chcemy przekręcić. Dzięki tej funkcji, klucz nastawny może nam zastąpić kilka rozmiarów kluczy płaskich przeznaczonych do odkręcania i zakręcania nakrętek i śrub z łbem w kształcie heksagonalnym. Ponadto, ramię klucza jest otoczone gumowanym uchwytem antypoślizgowym, który zapewnia stabilny chwyt i komfortową obsługę narzędzia.

Klucz nastawny Vorel 150 mm


Klucz nastawny Vorel - od 0 mm do 19 mm.

Specyfikacja klucza

  • Producent: Vorel
  • Rozstaw szczęk: od 0 mm do 19 mm
  • Długość klucza: 150 mm
Szerokość opakowania 9 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 22 cm
Masa opakowania 0.165 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Klucz nastawny Vorel 0-19mm/150mm

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Tomasz P. 07.02.2021 Potwierdzony zakup
Poręczne i praktyczne

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: