Kategorie

Złącza USB

Złącze USB jest w dalszym ciągu najbardziej popularnym i uniwersalnym złączem wielozadaniowym, które wykorzystywane jest na całym świecie. Asortyment wykorzystujący tę technologię można spotkać zarówno w telefonach komórkowych, komputerach, laptopach, aparatach fotograficznych, jak i przenośnych nośnikach danych. W naszym sklepie znajdziecie wszystkie rodzaje złącz USB, które mogą okazać się niezbędne w Waszych projektach lub podczas naprawy sprzętu elektronicznego.

Filtrowanie

Złącza - Typ:
Złącza - Rodzaj M/Ż
Ilość pinów
Raster:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Wybierz złącza USB wysokiej jakości i ciesz się wydajnym przesyłem danych

Czy wiecie, że szybkość przesyłania danych, ma związek z jakością używanych podzespołów? Im lepsze materiały zostały wykorzystane przy takich akcesoriach jak wtyczki USB, tym transfer plików lub impulsów elektrycznych będzie płynniejszy i wydajniejszy. W tej kategorii znajdziecie żeńskie wtyki o wszystkich rozmiarach, należą do nich m.in.: MicroUSB, MiniUSB, USB 3.0 typ A, USB 3.0 typ B, USB-A, USB-B.

Dzięki nim wyposażycie swój minikomputer Raspberry Pi lub Arduino w dodatkowe funkcjonalności i moduły. Pamiętajcie, że takie połączenia oferują nieskończenie wiele możliwości – wystarczy wszystko odpowiednio zaplanować i zaprojektować w precyzyjny sposób. Funkcjonalność zależy jedynie od Waszego doświadczenia i wyobraźni, więc warto szukać rozwiązań, które poprawią jakość pracy i pomogą stworzyć zaawansowane narzędzia.

Twój sprzęt uległ awarii? Nie musisz go od razu wyrzucać

Komputer przestał współpracować z aparatem fotograficznym, klawiaturą lub myszką (oczywiście podłączoną do USB)? Telefon nie łączy się przewodowo z ładowarkami? Minikomputer nie współdziała z resztą układu? To nie oznacza, że należy się go pozbyć. Często wystarczy prosta naprawa, dzięki której wszystko wróci do normy. Wymiana takich elementów, jak złącze USB, wtyczka USB czy gniazdo USB nie musi być skomplikowana – wystarczy mieć podstawową wiedzę na temat elektroniki i umieć posługiwać się w praktyce lutownicą. Jest to także świetny moment, by wymienić mało wydajne gniazdo starego typu na nowe, które będzie oferować dużo lepszą pracę.

Pełna paleta produktów

Jak widzisz, w kategorii gniazdo USB znajdziesz wszystko, co będzie potrzebne Ci podczas dokonywania ewentualnych napraw. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym, co dla Was przygotowaliśmy.