Kategorie

Złącza USB

Złącze USB jest w dalszym ciągu najbardziej popularnym i uniwersalnym złączem wielozadaniowym, które wykorzystywane jest na całym świecie. Asortyment wykorzystujący tę technologię można spotkać zarówno w telefonach komórkowych, komputerach, laptopach, aparatach fotograficznych, jak i przenośnych nośnikach danych. W naszym sklepie znajdziecie wszystkie rodzaje złącz USB, które mogą okazać się niezbędne w Waszych projektach lub podczas naprawy sprzętu elektronicznego.

Filtrowanie

Złącza - Typ:
Złącza - Rodzaj M/Ż
Ilość pinów
Raster:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Wybierz złącza USB wysokiej jakości i ciesz się wydajnym przesyłem danych

Czy wiecie, że szybkość przesyłania danych, ma związek z jakością używanych podzespołów? Im lepsze materiały zostały wykorzystane przy takich akcesoriach jak wtyczki USB, tym transfer plików lub impulsów elektrycznych będzie płynniejszy i wydajniejszy. W tej kategorii znajdziecie żeńskie wtyki o wszystkich rozmiarach, należą do nich m.in.: MicroUSB, MiniUSB, USB 3.0 typ A, USB 3.0 typ B, USB-A, USB-B.

Dzięki nim wyposażycie swój minikomputer Raspberry Pi lub Arduino w dodatkowe funkcjonalności i moduły. Pamiętajcie, że takie połączenia oferują nieskończenie wiele możliwości – wystarczy wszystko odpowiednio zaplanować i zaprojektować w precyzyjny sposób. Funkcjonalność zależy jedynie od Waszego doświadczenia i wyobraźni, więc warto szukać rozwiązań, które poprawią jakość pracy i pomogą stworzyć zaawansowane narzędzia.

Twój sprzęt uległ awarii? Nie musisz go od razu wyrzucać

Komputer przestał współpracować z aparatem fotograficznym, klawiaturą lub myszką (oczywiście podłączoną do USB)? Telefon nie łączy się przewodowo z ładowarkami? Minikomputer nie współdziała z resztą układu? To nie oznacza, że należy się go pozbyć. Często wystarczy prosta naprawa, dzięki której wszystko wróci do normy. Wymiana takich elementów, jak złącze USB nie musi być skomplikowana – wystarczy mieć podstawową wiedzę na temat elektroniki i umieć posługiwać się w praktyce lutownicą. Jest to także świetny moment, by wymienić mało wydajne gniazdo starego typu na nowe, które będzie oferować dużo lepszą pracę.

Jak widzisz, w tej kategorii znajdziesz wszystko, co będzie potrzebne Ci podczas dokonywania ewentualnych napraw. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym, co dla Was przygotowaliśmy.