Gniazdo żeńskie 1x10 raster 2mm XBee

Indeks: UCC-01668 EAN: 5904422373160

Listwa jednorzędowa, żeńska 10 pin. Raster: 2 mm. Złącze pozwala na podłączenie modułów z serii XBee.

Gniazdo żeńskie 1x10 raster 2mm XBee
1,90 zł
1,54 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Gniazdo żeńskie 1x10 raster 2 mm XBee

Listwa jednorzędowa, żeńska 10 pin. Raster: 2 mm. Złącze pozwala na podłączenie modułów z serii XBee.

Specyfikacja gniazda

 • Raster: 2 mm
 • Listwa jednorzędowa, żeńska
 • Ilość pinów: 10

Gniazdo żeńskie 1x10 raster 2 mm

Gniazdo żeńskie 1x10 raster 2 mm dla XBee.

Kompaktowe gniazdo żeńskie 1x10 typu w pomniejszonym rastrze (2,0 mm zamiast 2,54 mm) jest kompatybilne zarówno z wtykami goldpin montowanymi na modułach Xbee, jak i wszelkimi innymi systemami korzystającymi ze złączy szpilkowych 2 mm.

Gniazda szpilkowe – goldpin – są szeroko stosowane we współczesnej elektronice. Ich zaletą jest łatwość łączenia i stosunkowo wysoka niezawodność w typowych warunkach pracy – zwłaszcza przy zastosowaniu tzw. gniazd precyzyjnych. Złącza rastrowe tego typu można spotkać w niemal wszystkich minikomputerach jednopłytkowych (za wyjątkiem modeli typu SoM), płytkach Arduino i przeznaczonych dla nich nakładkach Arduino Shield, a także wielu urządzeniach konsumenckich i przemysłowych. Goldpiny doskonale nadają się do bezpośredniego łączenia ze sobą dwóch lub więcej płytek drukowanych w postaci tzw. „kanapki” (tj. jedna nad drugą).

Złącza w ofercie Botland

W naszym sklepie znajdziesz kilkaset rodzajów złączy, pokrywających niemal wszystkie potrzeby aplikacyjne. Mamy zarówno konwencjonalne złącza rastrowe, kostki zaciskowe i listwy rozłączalne, jak i bogaty wybór złączy USB, szybkozłączy, gniazd i wtyków zasilania oraz kostek elektrycznych. Znajdziesz tutaj także kompaktowe, niskoprofilowe złącza FFC/FPC (ZIF), złącza do akumulatorów litowo-polimerowych i litowo-jonowych, a także rozmaite złącza koncentryczne (w tym SMA i BNC). Oferujemy także najczęściej stosowane złącza D-SUB, chwytaki pomiarowe (krokodylki), złącza bananowe i końcówki tulejkowe oraz konektory do zaciskania na przewodach.

Raster 2.00 mm
Ilość pinów 1x10
Złącza - Typ szpilkowe
Złącza - Standard żeńskie
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 7 cm
Głębokość opakowania 0.2 cm
Masa opakowania 0.001 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Gniazdo żeńskie 1x10 raster 2mm XBee

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Wiesław K. 15.05.2021 Potwierdzony zakup
Super, to jest to.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: