Filtruj według

Cena
399 469
Producent
Więcej (423) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Sterowniki siłowników liniowych

Ilość produktów: 3
Loading...

Sterownik siłowników liniowy FDI 24 V + pilot

Wszechstronny sterownik z pilotem przewodowym, przeznaczony dla siłowników typu FDI, pozwala również na sterowanie dowolnym siłownikiem o napięciu 24 V DC przy prądzie nie...
Indeks: MOD-06481
Indeks: MOD-06481
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 365,04 zł Cena 365,04 zł
  • Darmowa dostawa

Centrala ze sterownikiem HB5 do siłowników bram dwuskrzydłowych 24V - zestaw + dwa piloty

Centrala sterująca HB5, przeznaczona jest do sterowania i napędzania automatyki bram skrzydłowych.  W zestawie znajduje się obudowa i dwa piloty.
Indeks: MOD-06510
Indeks: MOD-06510
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 381,30 zł Cena 381,30 zł
  • Darmowa dostawa

Sterownik do bram przesuwnych KSE380/KSE180

Centrala sterująca do bram przesuwnych KSE180 / KSE380 z odbiornikiem radiowym o częstotliwości 433,92 MHz.
Indeks: MOD-06508
Indeks: MOD-06508
Oczekiwanie na dostawę
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 324,39 zł Cena 324,39 zł
  • Darmowa dostawa

Siłowniki liniowe do automatyki domowej

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór sterowników siłowników liniowych, dedykowanych do kontroli napędów liniowych różnego rodzaju i o szerokim zakresie zastosowań. Tego typu napędy wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie potrzebny jest mechaniczny ruch postępowy. Najszerzej znane są napędy pneumatyczne i hydrauliczne, jednakże systemy wykorzystujące silnik elektryczny z odpowiednią przekładnią również stosowane są stosunkowo często, na przykład do sterowania bramami, oknami czy klapami dymowymi w nowoczesnym budownictwie. Zaawansowane sterowniki tego rodzaju siłowników pozwalają na prostą integrację z innymi systemami automatyki budynkowej.

Sterowniki wyposażone w systemy zdalnego sterowania

W przypadku takich aplikacji, jak przesuwne bramy wjazdowe i inne systemy automatyki domowej, oczywiste jest, że urządzenie ma być sterowane zdalnie. Na co nam brama, której nie możemy otworzyć pilotem, siedząc za kierownicą? Dlatego też sterowniki silników liniowych dedykowane są do pracy z bramami przesuwnymi i innymi systemami automatyki domowej. Wykorzystuje się głównie piloty radiowe, pracujące przy częstotliwości 433 MHz. Zapewniają one wysoki zasięg, niewymagający bezpośredniej linii widzenia, a także wygodne dla użytkownika sterowanie.

Szerokie aplikacje siłowników liniowych w przemyśle i elektronice.

Siłowniki liniowe są stosowane w przemyśle w obrabiarkach numerycznych i maszynach przemysłowych, a także w komputerowych urządzeniach peryferyjnych, takich jak napędy dyskowe czy drukarki. Siłowniki liniowe stosuje się także w zaworach i przepustnicach oraz w wielu innych miejscach, w których wymagany jest ruch liniowy. Wykorzystywane są także w systemach automatyki budynkowej. Elektryczne siłowniki liniowe otwierają i zamykają drzwi, bramy, okna i wywietrzniki. Do każdej z tych aplikacji dobrać można inny, dedykowany jej sterownik siłownika liniowego.