Kategorie

Serwa typu micro

Konstruowanie robotów, zdalnie sterowanych pojazdów RC, dronów i mechanizmów wykorzystujących ruchome elementy, wymaga stosowania wielu zaawansowanych części. Należą do nich m.in. serwa typu micro, dzięki którym sterowanie mobilnymi projektami jest możliwe, precyzyjne i satysfakcjonujące. W tej kategorii znajdziecie asortyment o zróżnicowanych parametrach, który zaspokoi wszystkie potrzeby najbardziej wymagających osób. Oferujemy jedynie takie wyposażenie, z którego sami chętnie korzystamy przy swoich urządzeniach.

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Serwo - Rozmiar:
Moment obrotowy:
Serwo - prędkość:
Serwo - Zakres:
Masa:
Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Serwa micro – dostosuj odpowiedni model do oczekiwań

Na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu? Są to oczywiście wymiary. Powinieneś już na etapie planowania swojego projektu znaleźć odpowiednie części, by wszystko było dokładnie do siebie dopasowane. Warto pamiętać o momencie obrotowym, zakresie pracy, prędkości i napięciu zasilania. W ten sposób efektywność układu będzie dostateczna i wystarczająca, co wpłynie na satysfakcję z użytkowania oraz poprawność wykonywanych czynności.

Jeśli jednak serwa typu micro oferują zbyt słabe parametry, warto zastanowić się nad nieco większymi rozwiązaniami. W naszym sklepie dysponujemy ofertą takich części jak serwa typu medium, standard i gigant. Warto rozważyć również silniki DC, które mogą okazać się lepszym pomysłem. Wszystko jednak zależy od czynności, które dane urządzenie ma wykonywać.

Gdzie stosować serwa typu micro?

Żeby dobrze dobrać swój wybór do urządzenia, należy dokładnie przeanalizować wielkość serwa, kształt oraz przeznaczenie ruchomych podzespołów. Świetnym przykładem jest porównanie drukarki domowej i przemysłowego plotera CNC.

Obydwa mechanizmy wykorzystują serwomechanizm, jednak pierwszy musi być mały i lekki, by gwarantować miniaturyzację sprzętu, natomiast drugi będzie mierzyć się z dużą ilością przeciążeń i cięższą pracą. W drukarce zastosowanie wersji mikro serwa ma sens, lecz w maszynie produkcyjnej przestaje być to wydajne i warto postawić na serwa typu standard lub nawet gigant.

Jak widać, każdy znajdzie u nas wszystko, czego potrzebuje do swoich projektów lub podczas ewentualnej naprawy urządzeń elektronicznych. Stawiamy na producentów, którzy cieszą się popularnością ze względu na zastosowanie najlepszych materiałów, dlatego gwarantujemy Wam satysfakcję z wyboru.